18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kickyourheadoff 2019-03-29, 9:35 1

Czy to nasi zachodni sąsiedzi celebrują wolność jednostki ?
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2019-03-29, 9:37 2
Podziwiam ludzi, których stać na fure a mimo to zapierdalają na autobus do roboty bo kupując miesięczny taniej im całość wychodzi. Ja bym tak nie mógł. Raz, że strata czasu w 2 strony autobusem (zależnie od farta) to jeszcze nie raz nie ma gdzie dupy posadzić z rana. Już pomijam fakt, że raz na jakiś czas się zdarzy, że wgl autobus nie przyjedzie albo jakiś kierowca frajer odjedzie 5 min wcześniej. Zgroza.
Zgłoś
Avatar
Hazio 2019-03-29, 10:10 21
Gwardek napisał/a:

Podziwiam ludzi, których stać na fure a mimo to zapierdalają na autobus do roboty bo kupując miesięczny taniej im całość wychodzi. Ja bym tak nie mógł. Raz, że strata czasu w 2 strony autobusem (zależnie od farta) to jeszcze nie raz nie ma gdzie dupy posadzić z rana. Już pomijam fakt, że raz na jakiś czas się zdarzy, że wgl autobus nie przyjedzie albo jakiś kierowca frajer odjedzie 5 min wcześniej. Zgroza.



Byłeś kiedyś w większym mieście?
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2019-03-29, 11:04 1
Hazio napisał/a:

Byłeś kiedyś w większym mieście?



Mieszkam w 400 tysięcznym mieście, a co?
Zgłoś
Avatar
AK1942 2019-03-29, 11:12 4
Pracujac w centrum większego miasta szybciej i łatwiej dostać się do pracy komunikacja miejska ,przecież to logiczne
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2019-03-29, 11:17 1
AK1942 napisał/a:

Pracujac w centrum większego miasta szybciej i łatwiej dostać się do pracy komunikacja miejska ,przecież to logiczne



Tak, bo każde miasto ma od zajebania bus pasów... Zapraszam do Lublina. Nigdzie szybciej autobusem nie dojedziesz Poza tym, autobusy tracą dużo czasu na przystanki. Poza tym zanim dojdziesz na przystanek ja już będę w 1/4 drogi co najmniej. Zanim wsiądziesz do autobusu ja już będę pod robotą. Zanim z niego wysiądziesz ja będę kończył pić poranną kawkę. Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie połowę.
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-03-29, 15:50
Gwardek napisał/a:

Tak, bo każde miasto ma od zajebania bus pasów... Zapraszam do Lublina. Nigdzie szybciej autobusem nie dojedziesz Poza tym, autobusy tracą dużo czasu na przystanki. Poza tym zanim dojdziesz na przystanek ja już będę w 1/4 drogi co najmniej. Zanim wsiądziesz do autobusu ja już będę pod robotą. Zanim z niego wysiądziesz ja będę kończył pić poranną kawkę. Nie wiem co bierzecie, ale bierzcie połowę.


Dużo zależy od ilości miejsc parkingowych, zresztą może się zdarzyć, że raz dojazd autem a raz autobusem będzie szybszy. Mieszkam niedaleko Cieszyna, malutkie miasto i mało miejsc parkingowych, czasami lepiej zostawić auto na parkingu pod kauflandem i iść z buta niż tłuc się samochodem.
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2019-03-29, 20:55
wsp233 napisał/a:

Dużo zależy od ilości miejsc parkingowych, zresztą może się zdarzyć, że raz dojazd autem a raz autobusem będzie szybszy. Mieszkam niedaleko Cieszyna, malutkie miasto i mało miejsc parkingowych, czasami lepiej zostawić auto na parkingu pod kauflandem i iść z buta niż tłuc się samochodem.



Tu się zgodzę, jeśli chodzi o miejsca parkingowe, może być problem i trzeba tracić czas na znalezienie go. Poza tym aspektem w takim Lublinie gdzie dopiero planowane są buspasy na większą skalę, póki co lepiej (szybciej) jest dojechać autem do pracy.
Zgłoś
Avatar
luki2106 2019-03-31, 19:35
co 10 post ma 10 lat przynajmniej
Zgłoś