18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
6 lat pracy jak psu w pizdę
Cytat:

Meksykański prezenter telewizyjny został zwolniony na żywo przez właściciela stacji telewizyjnej za krytykę polityków rządzącej partii


Specjalnie dla was dałem transkrypcję na angielski abyście zrozumieli bo wiem, że nie każdy włada biegle hiszpańskim jak większość sadoli
(Dałbym na polski ale chujowo przetłumaczyło z hiszpańskiego więc dałem angielskie napisy aby miało to sens)

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-10-09, 6:29 1
Raczej na soft- cik materiał
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-09, 6:33 11
Duczki1234 napisał/a:

Raczej na soft- cik materiał



Pusta poczekalnia była cała noc a ten narzeka jak mu coś z rana przed robotą wrzucę i jeszcze kurwa się upierdolę po łokcie aby dojebać napisy...

Ta, też dzień dobry tobie kurwa.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
gorczański 2024-10-09, 7:13 3
I tak miło i kulturalnie, u nas by się z gazet dowiedział że nie ma pracy
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-10-09, 7:45 2
Velture napisał/a:

Pusta poczekalnia była cała noc a ten narzeka jak mu coś z rana przed robotą wrzucę i jeszcze kurwa się upierdolę po łokcie aby dojebać napisy...
Ta, też dzień dobry tobie kurwa.



Dam ci piwo za przetłumaczenie…
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-10-09, 8:21 4
Velture napisał/a:

Pusta poczekalnia była cała noc a ten narzeka jak mu coś z rana przed robotą wrzucę i jeszcze kurwa się upierdolę po łokcie aby dojebać napisy...
Ta, też dzień dobry tobie kurwa.



Bobrze, że nie po kolana.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-10-09, 12:46 2
Velture napisał/a:

Pusta poczekalnia była cała noc a ten narzeka jak mu coś z rana przed robotą wrzucę i jeszcze kurwa się upierdolę po łokcie aby dojebać napisy...
Ta, też dzień dobry tobie kurwa.



Ciesz się póki możesz, kiedyś będziesz z nostalgia wspominać że mogłeś się upierdolić po łokcie
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-10-09, 15:09 1
W TVP kiedy prezesem był Pitbul Kurski to był niezły cyrk i niezłe małpy. Wszyscy zostali wyjebani w jeden dzień, na takie zwolnienia czasu antenowego by zabrakło .
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-10-09, 19:55 1
Ja wladam polskim bo jestem Polakiem, pedaly zdrajcy i cioty mają za inny język za priorytet niż polski

[ Dodano: 2024-10-09, 19:57 ]
bez "za" cioto
Zgłoś
Avatar
Goliat777 2024-10-09, 21:53
Garcias kurwa i chuj ...
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce Wczoraj 11:11
Przecież to jakiś niedojebaniec jest. Na jego miejscu, będąc na żywo to po takiej akcji zrobiłbym im taką antyreklamę, tak bym ich skurwił na wizji że musieliby zamknąć ten pierdolnik nadawczy, najlepiej po tych politykach o których szefo się oburzył pojechać jak po psach, skurwić od góry do dołu jak najgorsze gówno i jebnąć na koniec tą teczkę i wyjść. Ale on woli podziękować że go wyjebali i jeszcze szefunia w rączke pocałować jebana ciota.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów