18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kiedy wiesz, że ...
~_Yarko_ • 2021-03-08, 20:42
Wszystkim się to przytrafia, tylko nie tobie ...


Mało sadystyczne?
Wysmażone idealnie, ślinka leci ...
Zgłoś
Avatar
Mordercza_szufelka 2021-03-09, 8:34 1
Temu gościowi przydałaby się maść na ból istnienia



Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2021-03-09, 9:49 3
A co, tylko innym można wstawiać chujowiznę?
Ocena materiału była wczoraj wprost nieproporcjonalna do ilości łiskacza.
Wczoraj mi się podobał, dzisiaj sam bym się opierdolił za tę wrzutę.
I mam kaca ...
Zgłoś
Avatar
TwójMartwyBliźniak 2021-03-09, 20:00 4
JaTylkonaChwile napisał/a:

przeciez mozna wyrazic swoja opinie na temat materiału - mozna napisac, ze chujowy, ze nie nadaje sie na sadola itd, ale jesli nie potrafisz nic napisac tylko potrafisz wyzywac ludzi od debili, od pajacow, zyczysz im smierci czy chuj wie co to jest inna sytuacja. Wrzucasz material, moze byc zajebisty, moze byc chujowy itd. ale to nie powod by ktos wysywal Cie od skurwysynow.
Nie musisz pyskowac, mozesz jesli chcesz. Jak bys zapyskował? Zycze Ci by siostra dajac Ci buziaka na dobranoc sprzedała Ci opryszczke to powod do pyskowania? Placzu?
Uwazam, ze material jest w kurwe sadystczny :
koles pogrillowal jakies mieso, zawinal w sreberko, spadlo i mozne to podniesc. Bylo zawiniete wiec ani sie nie ujebalo, ani to nie byla porcelana wiec co to za materiał?? :/



Nie ma nic gorszego niż konfident. Pierdol się.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-09, 20:47 2
~_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



Hhahaaha bo to jebany płatek śniegu był i pojebały mu się strony z kwejkiem.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-03-09, 21:22
~_Yarko_ napisał/a:

Pewnie masz rację, ale boję się Ci zapyskować, bo poskarżysz się moderacji, że Cię uraziłem.
Konfidencie w dj.



Kurwa wczoraj był ósmy więc można - a raczej trzeba- zrozumieć...
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-03-10, 3:53 1
JaTylkonaChwile napisał/a:

jesli uwazasz, ze tan material nadaje sie na sadola, ja uwazam, ze powinienes dostac dostac opryszczki na benisie od swojej siostry.



hahah, frajer!
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-03-10, 13:44 2
Każdy chce teraz udowodnić jaki to on nie jest kulturalny i jak to oni pięknie się nie wysławiają. Ja za to nie wyznaję takich metod walki z bucem. Ja tu przyszedłem go urazić, żeby jeszcze bardziej się zesrał. W dupie mam też, co mi za to grozi. A więc: Yarko, wyjeb się na ten głupi ryj w gówno swojej zapryszczonej siostry. Z uśmiechem. To tyle. Dziękuję. Idę dalej.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-10, 15:53
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Masz piwo za wskazanie kapusia forumowego....
Aaaaaaa nudzi mi sie trochę, więc pojedziemy po kapusiu-hipokrycie- a co mi tam
... i tak dalej, i tak dalej....
Opanuj się albo z kapowaniem albo z językiem, bo wychodzisz na pizdusia trochę....



zauwazyles inteligencie, ze takie zwroty okreslaja ludzi na filmikach? debili pajacow pierdolonych itd? nudzi Ci sie? Wiem, musi Ci być smutno... wez moze jakies podreczniki, poczytaj, popros kogos o pomoc, to wyjasni ci jaka jest roznica w opisywaniu ludzi, ktorzy sa na filmikach a zwracanie sie bezposrednio do uzytkownika. Nie rozumiesz? Jakoś mnie to nie dziwi.

_Yarko_ napisał/a:

A co, tylko innym można wstawiać chujowiznę?
Ocena materiału była wczoraj wprost nieproporcjonalna do ilości łiskacza.
Wczoraj mi się podobał, dzisiaj sam bym się opierdolił za tę wrzutę.
I mam kaca ...



no widzisz... a ja moze inaczej bym napisal swoj komentarz (poprostu napisalbym, ze chujowy i tak dobry jak prawie kazde gowno z tik-toka) ja akurat nie łiskacza...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-03-10, 18:11 2
JaTylkonaChwile napisał/a:




Spadaj kapusiu
Normalni ludzie nie dziel innych na tych z filmikw i na resztę. Albo masz szacunek do ludzi, albo nie.
Zgodnie z twoją "filozofią" dla mnie powinieneś być tylko jakimś idiotą z ekranu komputera.
Nie obraziłeś się na przypadkiem, za tego posta na mnie snowflake'u...?
Zgłoś