18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
budgie73 2021-10-02, 21:00
Cycu320 napisał/a:

Kto pracował na budowie ten w cyrku się nie smieje.



Dzięki . Widać , że nie z jednej budowy wódkę piłeś (czy jakoś tak) .
Zgłoś
Avatar
Behemot 2021-10-03, 1:51 2
budgie73 napisał/a:

Widać , że budowy tylko w internecie widzieliście . Szok laików widzących że beton z szalunku wyjebał. To wam powiem ponad 150 000 m2 stropów w życiu zrobiłem i dalej nie mam pewności czy wytrzyma. A ten metr czy dwa to 600 zł i 4 godziny sprzątania dwóch ludzików.



Zrobiłeś chyba kurwa jako pomagier na wibratorze, bo jako cieśla szalunkowy byś tu nie pierdolił głupot. A jak pewności nie masz czy wytrzyma to zmień branże, albo murarzom zacznij cegłe podawać na rusztowanie. Pomagierowi nie chciało się zagęścić Deki czy jednej więcej podpory postawić, no chyba ,że wielki panie budowlańcu jeszcze na dechach i sosnowych stemplach robisz na tych wielkich budowach Nie ma kurwa prawa beton spierdalać, jak spierdala, znaczy że chuj a nie cieśle- ew. ukry, oni nic nie potrafią. Jak cieśla by mi w zespole powiedział ,że nie wie czy wytrzyma (jego robota), to bym go wyjebał na dywanik, papiery i wynocha.
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-10-03, 13:38
Behemot napisał/a:

Zrobiłeś chyba kurwa jako pomagier na wibratorze, bo jako cieśla szalunkowy byś tu nie pierdolił głupot. A jak pewności nie masz czy wytrzyma to zmień branże, albo murarzom zacznij cegłe podawać na rusztowanie. Pomagierowi nie chciało się zagęścić Deki czy jednej więcej podpory postawić, no chyba ,że wielki panie budowlańcu jeszcze na dechach i sosnowych stemplach robisz na tych wielkich budowach Nie ma kurwa prawa beton spierdalać, jak spierdala, znaczy że chuj a nie cieśle- ew. ukry, oni nic nie potrafią. Jak cieśla by mi w zespole powiedział ,że nie wie czy wytrzyma (jego robota), to bym go wyjebał na dywanik, papiery i wynocha.



Wibratorem mogę rozpierdolić twój każdy szalunek .Zakład?
Doki nie deki ( chyba, żę Gruzin, oni tak mówią).
Zgłoś