18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
TT4 2016-05-07, 9:15 25
soczyście - piwko
Zgłoś
Avatar
nelbox 2016-05-07, 9:21 6
brakuje znaczka
Zgłoś
Avatar
towelie 2016-05-07, 9:46 12
mam nadzieje że nie żyje
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-05-07, 10:01 24
takich rowerzystów lubię
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2016-05-07, 10:54 2
fajnie jak idioci umierają w taki sposób, przynajmniej nie zabierają nikogo ze sobą
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-05-07, 11:09 6
Albo się umie składać na zakrętach albo się nie umie składać... a jak się nie umie to się nie jeździ.

Nie no po części to ja go rozumiem. Szosówki mają wąskie opony często bez bieżnika (slick), a jeśli już jakiś jest to bardzo mały, więc użycie hamulca przy dużych prędkościach jest zupełnie nieefektywne, a hamowanie maksymalne gdzie koło stoi w miejscu to już zbrodnia (przyczepność i te sprawy), bo tak na dobrą sprawę hamujemy jeszcze mniej efektywnie aniżeli byśmy hamowali na granicy przyczepności.
Także w sytuacji awaryjnej jak powyżej lepiej już wyjebać się wcześniej i trochę się pozdzierać aniżeli utrzymać się na rowerze i wpierdolić się komuś na maskę...
W tym przypadku pan prawdopodobnie z utratą przytomności, wstrząśnieniem mózgu i ze złamaniami nie zahamował efektywnie tylko...
.
.
.
.
.
.
Efektownie
Zgłoś
Avatar
takamahi 2016-05-07, 14:57 21
Efektownie i efektywnie moim zdaniem. Zatrzymał się? Zatrzymał, nawet go cofnęło. Więc jest i efekt i efekciarstwo
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-05-07, 15:08 5
To jest ewidentna wina administratora drogi. Gdzie ścieżka dla rowerzystów? Jakby była ścieżka, najlepiej kosztem dwóch pasów, to by do wypadku nie doszło.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-05-07, 16:32
ha, robale na rowerach,matka natura ma fantazję
Zgłoś
Avatar
Jarot 2016-05-07, 17:02 1
MaratHS napisał/a:

Albo się umie składać na zakrętach albo się nie umie składać... a jak się nie umie to się nie jeździ.

Nie no po części to ja go rozumiem. Szosówki mają wąskie opony często bez bieżnika (slick), a jeśli już jakiś jest to bardzo mały, więc użycie hamulca przy dużych prędkościach jest zupełnie nieefektywne, a hamowanie maksymalne gdzie koło stoi w miejscu to już zbrodnia (przyczepność i te sprawy), bo tak na dobrą sprawę hamujemy jeszcze mniej efektywnie aniżeli byśmy hamowali na granicy przyczepności.
Także w sytuacji awaryjnej jak powyżej lepiej już wyjebać się wcześniej i trochę się pozdzierać aniżeli utrzymać się na rowerze i wpierdolić się komuś na maskę...
W tym przypadku pan prawdopodobnie z utratą przytomności, wstrząśnieniem mózgu i ze złamaniami nie zahamował efektywnie tylko...
.
.
.
.
.
.
Efektownie



a tam efektownie. Efektownie to by było jakby kasku nie miał :F
Zgłoś
Avatar
Portowiec00234 2016-05-07, 17:12
hahahaha xd piwko leci !
Zgłoś