18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Do wirtualnego konkursu na najpiękniejszą Kazaszkę zgłosiło się wiele pięknych pań. Wśród nich znalazła się brunetka o zmysłowych ustach, niejaka Arina Aljewa, która jak inne kandydatki przesłała swoje zdjęcia i poddała się ocenie internautów. Gdy okazało się, że doszła do finału, postanowiła wyjawić zaskakującą prawdę na swój temat.

Arina Aljewa okazała się być 22-letnim mężczyzną. Eli Diagiliew przyznał, że wystartował w konkursie dla żartu. Przebierając się za kobietę i pozując zmysłowo do zdjęć w peruce i pełnym makijażu, postanowił spróbować swoich sił w konkursie przeznaczonym dla pań.

Gdy okazało się, że dotarł do finału, stwierdził, iż sprawa zaszła za daleko i postanowił ujawnić prawdziwą tożsamość. Potem wyjaśnił powód tego żartu. Dzięki niemu chciał zwrócić uwagę na to, jak sztuczne są obecne kanony piękna. Mężczyzna tłumaczył: – Zawsze opowiadałem się za naturalnym pięknem. Obecnie ma się wrażenie, że wiele kobiet wygląda tak samo – podobnie się malują, ubierają i są przekonane, że są piękne, jeśli podążają za trendami. Gdy 22-latek wyjawił prawdę, organizatorzy Miss Virtual Kazachstan zdyskwalifikowali Kazacha i zastąpili go inną uczestniczką.

niedługo pewnie napłynie masa filmów z udziałem takich wynaturzeń. Współczuje ofiarom.

"It's a trap!"

źródło: shareinfo.pl

2018-02-05, 17:25
ch*ja prawda. Może i bym uwierzył w normalnego chłopa, który robi sobie tak beke z blachar ...ale nic tak jak różowa koszula nie zdradza cwe*a w duszy.

2018-02-05, 17:30
k***a od razu poznałem nie czytając że to koleś przebieraniec !!
kto nie poznał ten pedał

St...........on
2018-02-05, 17:40
@ janlew, ch*j tam, dla mnie może być sobie pedałkiem, ale pięknie trafił w sedno! Dzisiejszym kobietom kopletnie się popie**oliło w głowach- im bardziej plastikowa, tym bardziej myśli że jest piękna, a najlepsze jest to że to nie faceci wyznaczają trendy piękna kobiet tylko baby babom! To samo z dzisiejszą spedaloną młodzieżą- chłopakach, im bardziej zniewieściały tym bardziej myśli że podoba się dziewczynom...obcisłe rurki, makijaż, torebka("nerka" na klacie) i spedalona fryzurka na"Biebera"...

2018-02-05, 17:58

2018-02-05, 18:07
Zj***ł akcje. Ja bym postarał się wygrać ten konkurs i podczas dekoracji, koronacji czy jak to się tam nazywa, na oczach milionów telewidzów, pokazał pytonga:)

2018-02-05, 18:10
eclipse2012 napisał/a:

k***a od razu poznałem nie czytając że to koleś przebieraniec !!
kto nie poznał ten pedał


dobra dobra pewnie kija byś 'jej' zapodał :mrgreen:

2018-02-05, 18:30
Pedał nie pedał, w sumie to miał rację, ja też wolę jak kobieta jest naturalna. Za jebiącego komercję Borata zawsze piwo.

siwybis napisał/a:

Zj***ł akcje. Ja bym postarał się wygrać ten konkurs i podczas dekoracji, koronacji czy jak to się tam nazywa, na oczach milionów telewidzów, pokazał pytonga:)



ch*ja byś zrobił, nie miałbyś na to nerwów, nie dasz rady łeee... Mało to w Polsce takich konkursów piękności? przebież się za babę i zrób sobie z nich jaja tak jak piszesz ale ja ci mówię że nie dasz rady, nie uda ci się.

2018-02-05, 18:44
marzenie sadola... na oczach milionów widzów pokazać pytonga

2018-02-05, 22:09
Ciekawe,czy ktoś sobie do niego zwalił...

2018-02-05, 23:01
A ja myślałem, że ten z prawej to Chylińska.

2018-02-06, 01:43
Teraz są takie czasy że przed pójściem do łóżka trzeba sprawdzić co ma laska w gaciach :seksik:

2018-02-06, 10:19
W Kazachstanie było mu dość łatwo bo tam rządzi Islam, więc nie było zdjęć w stroju kąpielowym. Myślę, że z tym etapem miałby problem...

Ja...........ro
2018-02-06, 12:45
Niestety dla niego, facet okazał się porządnym, myślącym człowiekiem a nie zj***nym roszczeniowcem.
Gdyby do konkursu dołączył lewostronny zjeb posądziłby organizatorów, w imię poprawności, o dyskryminację, bo gender i równość. Musiałby wygrać, stałby się gwiazdą europy i USA a swoją historię jak bardzo pragnie być i jest kobietą sprzedałby lewackim szmatłacom za grube banie. Wywiady, TV, reportaże, pokazy mody i kupa szmalu go ominęła.

2018-02-06, 12:45
kolejny dowód na to, że mężczyźni jeśli tylko chcą to zawsze okażą się lepsi od kobiet w każdym zakresie:
- lepiej zarabiają (statystycznie)
- osiągają lepsze stanowiska w biznesie i polityce (statystycznie)
- mają przyzwolenie społeczne na bardziej skrajne zachowania niż kobiety
a także
potrafią zdobyć nagrodę KOBIETY ROKU (Bruce Jenner w 2015)

a teraz wygrywają konkursy piękności


jedyny problem że nie zawsze mężczyznom się chce :)