18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2021-10-15, 9:37 13
bo ludzie to chuje taka jest prawda...
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-10-15, 10:00 57
Szsczun dla Panow Śmieciarzy!
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-15, 10:08 7
Po chuj szczury wyciągać ze śmietnika? Choćby szczekające. No chyba że planuje utopić, co w sumie powinien był zrobić właściciel.

Halman napisał/a:

bo ludzie to chuje taka jest prawda...

Mów za siebie.
...no chyba że dla szkodników. Tak, dla szkodników, jesteśmy chujami. I to jest bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-10-15, 10:18 5
Mimo tego,iż nie jestem fanem psów.
Mam nadzieję że sprawca tegoż czynu poniesie konsekwencje.
Choć nie wróżę szczeniakom długiego żywota.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2021-10-15, 10:41 15
janlew napisał/a:

Po chuj szczury wyciągać ze śmietnika? Choćby szczekające. No chyba że planuje utopić, co w sumie powinien był zrobić właściciel.


Dlatego, że to jest wóz ze zgniatarką hydrauliczną.
Zabijanie, zabijaniem, ale po co do tego dokładać okrucieństwo.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-10-15, 11:00 25
janlew napisał/a:

Po chuj szczury wyciągać ze śmietnika? Choćby szczekające. No chyba że planuje utopić, co w sumie powinien był zrobić właściciel.
Mów za siebie.
...no chyba że dla szkodników. Tak, dla szkodników, jesteśmy chujami. I to jest bardzo dobrze.



Mój ulubiony dziwak tego portalu znów przemówił Jak zwykle kaznodziejskim tonem feruje wyroki, blaskiem przekazywanej wiedzy otwiera ociemniałe oczęta nam wszystkim

Ciekawe, jaki to jest człowiek na żywo. Janku, ile masz lat? Kim ty jesteś?
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-10-15, 11:34 14
sothis napisał/a:

Ciekawe, jaki to jest człowiek na żywo. Janku, ile masz lat? Kim ty jesteś?



Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo, szkodnik jakich mało bo spłodzony był nogą
A tak na poważnie jaką trzeba być krową żeby znęcać się nad zwierzętami,
Janlew wiesz co jest w tym najlepsze że gdyby żula nie wyprzedził pies na schodach
to żul byłby twoim ojcem Zapewne z tąd wynika twoja niechęć do piesków
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-10-15, 11:45 1
ok koty to ja rozumiem. Koty mozna a nawet powinno sie utylizowac ale nie pieski :/
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-10-15, 12:29 11
JaTylkonaChwile napisał/a:

ok koty to ja rozumiem. Koty mozna a nawet powinno sie utylizowac ale nie pieski :/



Sam się kurwa poddaj utylizacji... Nawet nie wiesz ile zawdzięczasz kociej rodzinie. Dawno by Twój ród został opierdolony przez myszy i szczury.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-10-15, 12:30 4
JaTylkonaChwile napisał/a:

ok koty to ja rozumiem. Koty mozna a nawet powinno sie utylizowac ale nie pieski :/



Koty są fajne przymilne pyrrrrrcie, przynoszą Ci złapane przez siebie szkodniki, bo myślą że jesteś takim frajerem, że sam polować nie umiesz i chcą ci pomóc nie zdechnac z głodu <3

Ale pieski też są fajne. Lubię zwłaszcza dobermany, kochane, wierne i cierpliwe kluchy. Oj cierpliwe. Za dzieciaka wyrywałem jednemu regularnie wąsy i próbowałem na nim jeździć
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2021-10-15, 12:49 9
I zamiast oddac gdzies indziej.... to oddali wlascicielowi a jutro rano znowu to samo .XD
Zgłoś
Avatar
Piolho1987 2021-10-15, 15:05 4
Rugu86 napisał/a:

I zamiast oddac gdzies indziej.... to oddali wlascicielowi a jutro rano znowu to samo .XD



nie no, trzeba być debilem żeby powtórzyć ten błąd, tym razem utopi i wyrzuci martwe... zastanawiam się kto tutaj jest większym idiotą, ten kto wyjebał te psiaki na śmietnik, czy ten śmieciarz oddający je w ręce oprawcy?
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-10-15, 15:56
NIENAWIDZĘ kundli ale takie coś... kurestwo... a wy pso zjeby macie kundle puszczacie wolno nie pilnujecie srają, szczają jebią się a wy morda w telefonie, i ktoś cierpi przez was, a to dziecko złapie się ściany lub ławki a ona oszczana i potem dzieciak zdycha z bólu, a to ktoś w gówno wlezie i śmierdzi w aucie, a to wypierdoli kundelki do kosza .... WASZA WINA kurwy niemyte!
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2021-10-15, 16:06 4
Krakus36 napisał/a:

NIENAWIDZĘ kundli ale takie coś... kurestwo... a wy pso zjeby macie kundle puszczacie wolno nie pilnujecie srają, szczają jebią się a wy morda w telefonie, i ktoś cierpi przez was, a to dziecko złapie się ściany lub ławki a ona oszczana i potem dzieciak zdycha z bólu, a to ktoś w gówno wlezie i śmierdzi w aucie, a to wypierdoli kundelki do kosza .... WASZA WINA kurwy niemyte!



Chyba masz jakąś traumę z dzieciństwa.
Zgłoś