18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zielonek92 2016-02-04, 2:09
heheh tylko że w grach nie złamiesz sobie karku czy kręgosłupa i nie będziesz warzywem do końca życia... Wystarczy zagrać od nowa
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2016-02-04, 7:57
Tassadar co to jest do chuja karatę?
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2016-02-04, 11:16
Bo wtedy tak było, jak grafa była za słaba to się nie leciało z płaczem do rodziców po kasę na sprzęt, tylko realizowało się to w życiu co widziało się na trailerach. Nasza ekipa nigdy nie osiągnęła tego co Wy, ale też bardzo lubiliśmy Prince Of Persia
Zgłoś
Avatar
Kamil90rts 2016-02-04, 11:34
Fajnie fikacie ale da sie na tym jakas konkretna kase zarobic?
Zgłoś
Avatar
aredis 2016-02-04, 15:07
kolego Rewelacja , samemu kiedyś ćwiczyłem freerun w sumie to bardziej akro , ale to co zobaczyłem 0.o Masaaakra pieknie , mam nadzieje ,że nie przerwaliście treningów GENIALNIE
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2016-02-04, 19:34
Zajebiście to wygląda
Kiedyś było tu takie drewno, które wrzucało na poczekalnie(raz chyba na główną przeszło)swoje chujowe wyczyny jak to przeskoczył przez płotek, albo zrobił trzy kroki po ścianie, pisałem mu że chujnia z grzybnią, to mi pierdolił że jestem jebanym hejterem. Patrz kurwo jebana na ten filmik, takim czymś można się chwalić, a nie zrobieniem chujowego, sztywnego salta i "przebiegnięcia" pionowej ściany(trzema krokami), płynne ruchy, zajebiste efekty i o to chodzi.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2016-02-04, 21:08
adamZjeb napisał/a:

Tassadar co to jest do chuja karatę?


Błąd. Szkoda się zniżać do odpisywania ale skoro ma to ci dać pocieszenie to masz. Odpowiem ci, że jest to coś po czym ma się siłę, wytrzymałość i umiejętności żeby jednym ciosem komuś dobrze doradzić w życiu, aby się wziął za siebie. Ale się nie przejmuj ciebie to nie dotyczy, ty jesteś gość.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2016-02-04, 23:24
2:29 a to za ile punktów jest?
Zgłoś
Avatar
Niewidomy123 2016-02-04, 23:54
Niezłe z was koty. Czy wy czasem nie byliście w mam talent?
Zgłoś
Avatar
mrowkazdw 2016-02-05, 16:24
Widziałem ten filmik już niejednokrotnie. Dobrze wiedzieć, że członek Y Clan jest fanem sadola pozdrawia członek Banana Team w tamtym latach równie mocnej grupy
Zgłoś