18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kierowca autobusu miejskiego nie zabierał z przystanku muzułmanów

Kierowca autobusu miejskiego firmy Stagecoach z Oxfordu nie zatrzymał się na przystankach na żądanie, gdy potencjalnymi pasażerami byli muzułmanie.

Wedle skargi złożonej przez muzułmanów, kierowca zrobił to celowo, gdyż widział, że pasażerowie machają, by się zatrzymał.

Osoba, która zawiadomiła firmę przewozową o incydencie, znana jako pan Akbar napisała w liście, że wydarzenie to nie było wyjątkiem. Wcześniej tego samego dnia, widział ten sam autobus o numerze 10, który także nie zatrzymał się, gdy na przystanku stali muzułmanie.

Krata piwa sie należy

źródło:
http://bham.pl/wiadomosci/wielka-brytania/6141-kierowca-autobusu-miejskiego-nie-zabieral-z-przystanku-muzulmanow
Zgłoś
Avatar
cys23 2015-06-25, 11:37 33
Angielska odpowiedz na niszczenie ich kraju
Zgłoś
Avatar
woytasw 2015-06-25, 11:45
JA tobie pomachuju a ty nic
Zgłoś
Avatar
z................x 2015-06-25, 11:48
angielski sprzeciw przeciwko islamizacji coś jak niemieckie protesty przeciwko komunie w latach 80'- od 16, po robocie szli na demonstrację.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-06-25, 11:50
Podejrzewam, że nawet nie to, że facet się nie zatrzymał, tylko jest to wykorzystanie tak jak się dziś to robi, pretekstu bycia muslimem.
Tak jak dziś starczy powiedzieć do czarnego, że jest głupi czy coś tam i już jesteś rasistą, niezależnie od tego czy stwierdzasz jego głupotę na podstawie obiektywnych przesłanek czy nie.
Zgłoś
Avatar
vihura 2015-06-25, 12:22 17
Niech będą wdzięczni że ich nie rozjechał a mógł
Zgłoś
Avatar
kaczka41 2015-06-25, 13:17
Jak się nazywał kapuś??
Zgłoś
Avatar
kszan 2015-06-25, 13:45 1
Co jest dziwnego w tym ze chlop nie chce zostac wyjebany w powietrze razem z autobusem. Potem by żałował ze pozwolił i wsiąść. ?
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-06-25, 13:49 1
Przeglądałem ostatnio tvn24, było tam coś w stylu co by cię skłoniło do powrotu do kraju, naszych rodaków w Anglii niedługo ciapaci do tego skłonią
Zgłoś
Avatar
trabus 2015-06-25, 14:22
Mam nadzieję, ze jak przez przejście będą przechodzili to też się nie zatrzyma.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-06-25, 14:53 1
Jakby się jakiemuś polaczkowi nie zatrzymał, to pewnie posralibyście się z oburzenia. Pozostaje mieć nadzieję, że za swój chamski wybryk zostanie przykładnie ukarany.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-06-25, 15:37
Oczywiscie ze powinien zostac ukarany... za nie wprowadzenie autobusu w poslizg i nie dowiezienie ich do raju z beeeeeczacymi dziewicami.
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2015-06-25, 17:05
@upup
Postaw sobie brytola i Polaka obok siebie. Rozpoznasz który jest który? Możesz mieć problem.
A postaw Polaka/brytyjczyka,francuza itp i jakiegoś "Pana Akbara" obok, to zobaczysz różnicę, bo nasze kobiety nie wyglądają jak skrzynki na listy, że masz ino mały wlot na wysokości oczu.
Wg mnie postąpił prawidłowo. Bo skąd miał wiedzieć, że przykładowo zaraz któryś z ciapaków nie wysadzi całego busa w powietrze?
Zgłoś
Avatar
EUROPEJCZYK 2015-06-25, 17:13 2
Gdyby traktowali muzułmanów z szacunkiem to nie byłoby tego zwiększonego przez nich odsetka przestępczości.
Nie dość że muzułmanie wzbogacają ich kulturę, to angole jeszcze są niekulturalni wobec nich. Co za średniowiecze.
Zgłoś
Avatar
blade87 2015-06-25, 18:07
Mam nadzieję, że bił brawo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie