18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Kierowca autobusu PKS, jadącego w czwartek ze Stegny do Gdańska, zasłabł w trakcie jazdy i osunął się na podłogę. Pojazd jechał z prędkością kilkudziesięciu km/h i tylko przytomność i odwaga dwóch pasażerek pozwoliła na uniknięcie dramatu. Kobiety, widząc co się stało, chwyciły za kierownicę pojazdu. W autobusie wybuchła panika, rozległy się krzyki. "Kto umie jeździć?!", "Odsuńcie go!", "Jezus Maria, co się z stało?!", "Zemdlał człowiek!" - da się usłyszeć na nagraniu.

Autobus udało się zatrzymać po ok. 400 metrach. Kierowca się ocknął i próbował pomóc w jego zatrzymaniu. Pojazd w trakcie dzikiego rajdu uderzył w barierki oraz auto osobowe marki Mercedes. Ucierpiał kierowca mercedesa oraz autobusu, ale ich życiu ani przez moment nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Kierowca autobusu w czwartek wieczorem opuścił szpital. Jest w bardzo dobrym stanie fizycznym. Jak udało się nam dowiedzieć, 61-latek prowadzi autobusy gdańskiego PKS od 1976 r. i nigdy nie miał żadnych kłopotów ze zdrowiem. - Nie pamiętam nawet, kiedy był na zwolnieniu lekarskim - powiedział nam Piotr Topolewicz, prezes zarządu spółki PKS Gdańsk. - Nie rozmawiałem z nim jeszcze. Chcę, by odpoczął od tego wszystkiego, na pewno jest bardzo zdenerwowany. Rozmawiałem za to z dwiema pasażerkami, które uratowały sytuację i bardzo im podziękowałem. Zaproponujemy im darmowe przejazdy naszymi autobusami.

Na TEJ stronie można zobaczyć nagranie z autobusu (na YT jeszcze nie było). Artykuł również skopiowany z niej.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2013-03-02, 15:31 1
Kurwa, inteligenci, spróbujcie jednocześnie kierować stojąc, przechodzić przez leżącego typa i siadać za sterami w autobusie. Pojebało was chyba, uratowały najprawdopodobniej życie przynajmniej kilku pasażerom, a wy kurwa zza monitora nawet świata nie widzicie.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-03, 1:58
powinni dojebać pracę do 90 roku zycia... bardziej odpowiedzialni kierowcy! No i siła wieku!
Zgłoś
Avatar
mefiek 2013-03-03, 3:34
Jak przekręciły kluczyk jednocześnie wyłączając wspomaganie kierownicy w takim wielkim knucie, to nie dziwne, że i we 2 ciężko im to kręcenie kierownicą szło
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-03-03, 3:50 1
Ech szkoda, ze nie poszedł na czołówkę z jakimś TIRem. Byłby piękny hard.
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-03-03, 4:46 2
Jak wchodziłem na strone TVN23 to co chwile informowali o tym jak o jakimś armagedonie. Najpierw jedna babka się ujawniła, później druga powiedziała "poszłam i wziełam a potem kierowałam" na końcu trzy babki już ujawnione, ta ostatnia co jedną ręką machnęła przed kamerą, też. Zastanawia mnie jedno, jak facet z pożaru wyciągnie 20 osób - małą czcionką napisane w gazecie na przedostatniej stronie. Kobiety złapią za kierownice autobusu i we dwie kręcą jak pojebane przy czym wyją jak sarny na rykowisku - kobiety najlepsze, bo ratują świat!
P.S. a TVN jak zwykle szuka sensacji z byle głupoty, żeby nie mówić o tóskogłowych pojebach
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-03-03, 4:49
Nagranie? O kurwa. Nawet, gdyby 40 metrowa fala zalewała Sopot, to znalazłby się jakiś harpagan, który nagrałby filmik ze zdarzenia, przeżył i wrzucił na yt.
Zgłoś
Avatar
sakosa 2013-03-03, 7:32 3
Człowiek w pracy się zdrzemnąć chce, ale baby muszą go obudzić
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2013-03-03, 7:54 1
Wszystko dobrze, kobitki się spisały, tylko oglądając wywiady to podniecają się jakby samolotem wylądowały. I po kiego kurwa grzyba tą kierownicą tak machały jedna w lewo druga w prawo i mercedesa rozjebało...
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2013-03-03, 8:08
Widać, że ogarnięty to był dopiero ten chłopak co w okolicach 40 sekundzie złapał za kierownicę, pewnie, a nie jakby krowę doił. Pewnie gdyby nie on, to zaraz by w coś zajebały, "prawy do lewego" i na zad...
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-03-03, 9:10
U bab standardowa reakcja - krzyki i panika. Po cholerę wyłaziły z kuchni.
Zgłoś
Avatar
mario713 2013-03-03, 9:24
na TVN Turbo w raporcie puszczali też to jakiś czas temu ;p
Zgłoś
Avatar
Rocky_V8 2013-03-03, 9:34
Podobno dostaną darmowy bilet miesięczny. ehhh... Polska...
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-03-03, 10:18
Biorąc pod uwagę jakość i punktualność PKS to one dla każdego powinny być za darmo.
Zgłoś
Avatar
marakuja88 2013-03-03, 12:18
A teraz trzeba sie rozliczyć z policją, dla pani która miała tylko prawo jazdy kat. B 300 zł i 6 pkt, dla pani bez prawa jazdy 500 zł. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kyk 2013-03-03, 16:27
Tej pierwszej babie tylko pogratulować rozumu. Gdyby udało jej sie wyjąć kluczyki ze stacyjki to niezły materiał na harda by był
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie