18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Kierowca autobusu PKS, jadącego w czwartek ze Stegny do Gdańska, zasłabł w trakcie jazdy i osunął się na podłogę. Pojazd jechał z prędkością kilkudziesięciu km/h i tylko przytomność i odwaga dwóch pasażerek pozwoliła na uniknięcie dramatu. Kobiety, widząc co się stało, chwyciły za kierownicę pojazdu. W autobusie wybuchła panika, rozległy się krzyki. "Kto umie jeździć?!", "Odsuńcie go!", "Jezus Maria, co się z stało?!", "Zemdlał człowiek!" - da się usłyszeć na nagraniu.

Autobus udało się zatrzymać po ok. 400 metrach. Kierowca się ocknął i próbował pomóc w jego zatrzymaniu. Pojazd w trakcie dzikiego rajdu uderzył w barierki oraz auto osobowe marki Mercedes. Ucierpiał kierowca mercedesa oraz autobusu, ale ich życiu ani przez moment nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Kierowca autobusu w czwartek wieczorem opuścił szpital. Jest w bardzo dobrym stanie fizycznym. Jak udało się nam dowiedzieć, 61-latek prowadzi autobusy gdańskiego PKS od 1976 r. i nigdy nie miał żadnych kłopotów ze zdrowiem. - Nie pamiętam nawet, kiedy był na zwolnieniu lekarskim - powiedział nam Piotr Topolewicz, prezes zarządu spółki PKS Gdańsk. - Nie rozmawiałem z nim jeszcze. Chcę, by odpoczął od tego wszystkiego, na pewno jest bardzo zdenerwowany. Rozmawiałem za to z dwiema pasażerkami, które uratowały sytuację i bardzo im podziękowałem. Zaproponujemy im darmowe przejazdy naszymi autobusami.

Na TEJ stronie można zobaczyć nagranie z autobusu (na YT jeszcze nie było). Artykuł również skopiowany z niej.
Zgłoś
Avatar
Sajmonowski 2013-03-01, 12:54
Ale pierdolnąłeś czcionkę!!Masz kurwa rozmach
Zgłoś
Avatar
niejakub 2013-03-01, 12:58
Kto umie jeździć dobre!!!
Zgłoś
Avatar
chrap 2013-03-01, 13:09 13
Właśnie miałem wstawiać to, ale widzę, że mnie uprzedziłeś. Można podczepić filmiki pod temat.

Kamera z przodu busa


Kamera z kabiny


Cytat:

Kierowca się ocknął i próbował pomóc w jego zatrzymaniu.


Co za pierdolenie. Nie próbował pomóc tylko zatrzymał, po tym jak się ocknął. Te cipy, to by chyba prowadziły do wyczerpania benzyny.

EDIT: Sorry. Nie zauważyłem, że dupeczką jesteś. No, ale filozofia raczej domeną mężczyzn była. Chociaż kobiety też domeną mężczyzn są. W sumie to wszystko ma sens.
Zgłoś
Avatar
Philosophy 2013-03-01, 13:11 4
Dzięki Waszym komentarzom czuję się taka męska ^^
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-03-01, 13:11 7
Tusk parówo - podnieś wiek emerytalny jeszcze wyżej. może trafi się 80 letni kierowca który wpierdoli się z pełnym autobusem 67 latkó właśnie nabierającym uprawwnień emerytalnych w przepaść. Jakie to wszystko piękne
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-03-01, 13:33 3
Philosophy napisał/a:

Dzięki Waszym komentarzom czuję się taka męska ^^



to jest sadistic więc lepiej idź sprawdź czy ci w majtkach coś nie wyrosło...
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-03-01, 14:03 4
"kurwa co tam się dzieje!?" klasa
Zgłoś
Avatar
camson 2013-03-01, 14:05 3
Do kierownicy to łap się nazbierało, ale kurwa usiąść i hamulec wcisnąć to już poza kwalifikacjami.
Zgłoś
Avatar
hugodrax 2013-03-01, 14:11
- Pasażerki, które złapały za kierownicę i pomogły zatrzymać autobus, dostaną darmowe przejazdy - taką deklaracje złożył na antenie TVN24 prezes zarządu PKS Gdańsk Piotr Topolewicz.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-03-01, 14:22
Dziwne, a na filmie widać mężczyznę który też dorwał się do kierownicy i jemu się nie należy nagroda ?
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-01, 14:58
Cytat:

Jest w bardzo dobrym stanie fizycznym. Jak udało się nam dowiedzieć, 61-latek prowadzi autobusy gdańskiego PKS od 1976 r. i nigdy nie miał żadnych kłopotów ze zdrowiem.



nie miał, albo się nie przyznawał żeby roboty nie stracić. badania lekarskie na lewo i jakoś się do tej emerytury dociągnie. teraz ma prawko z głowy przynajmniej na rok.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-03-01, 15:10
Że niby za zasłabnięcie mu prawko zabiorą ? Tylko w zjebanej polszy tak może być.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2013-03-01, 18:21
Kiedyś gadałam ze znajomym kierowcą i z mojej strony padło pytanie: "a jak z godzinami jazdy?". Odpowiedź brzmiała: "papier wszystko przyjmie". I to jest właśnie, kurwa, to!
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-01, 20:02
SQT napisał/a:

Że niby za zasłabnięcie mu prawko zabiorą ? Tylko w zjebanej polszy tak może być.



jeśli nagle, bez powodu, stracisz przytomność to zabierają prawko na rok. oczywiście organ wydający prawko musi się o tym jakoś dowiedzieć - np. pójdziesz do lekarza i pochwalisz się czymś takim, albo zasłabniesz w pracy i ktoś wezwie karetkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie