18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
"Pojebało cie ?" Kierowca busa słusznie opierdolony


"Patrzcie jak spierdolił"

Edit:

Dam napisy jakby ktoś nie słyszał

-Pojebało cie ?!
-co ty chcesz, co ty odwalasz ?
-co ty odwalasz ?!
-chłopie chcesz żyć to jedź sobie spokojnie
-chcesz pan żyć ? (tutaj typek pokazuje klamkę) coś pan robi ?
-nie wiem skręcam a ty co ?
-a ty na mnie jedziesz kurwa chuju
-spierdalamy kurwa
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-11-02, 18:45
Black Snake napisał/a:

angel, może to głupio zabrzmi, ale moja matka włazi na harda ;d Lubi czasem popatrzeć na rozjebanych ludzi, wypadki i operacje ;D A w ogóle to tylko debil by się nie domyślił, że 101 lat to mój wiek ;D chyba, że razem z matką i ojcem.



Czyli zgodnie z regulaminem możemy zablokować Twoje konto.
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2011-11-02, 19:10
Spawacz123 napisał/a:

Przyjechała Calibrą wieś do miasta...


Odzywa się stoczniowiec bez pracy
Zgłoś
Avatar
pedrossi 2011-11-02, 21:57
Łódź kurwa...
Zgłoś
Avatar
piotrek9000 2011-11-03, 15:46
ten pistolet jest na wodę nie widzicie ? moj syn takie cos posiada i to mieści 150ml wody i tam nie jest spierxxx tylko dobra jedziemy i dalej jak sie wsłuchasz (na słuchawkach) to słychać wodny pistolecik haha
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-11-15, 16:43
Black Snake napisał/a:

Szkoda, że nie trafił na mnie i ekipę jak na wypad ASG jedziemy lub wracamy. Fajnie by srał jakby mu 4 chłopa z auta wyleciało z M4-kami, M16-stkami, Waltherami, Glockami i chuj wie jeszcze z czym. Zależy kto jedzie ;D


Wkurwia mnie kozaczenie dzieci co mają zabawki asg, tak jakby miały prawdziwą broń. Uspokój się dziecko. To tylko zabawka. To tylko plastikowa, lekka namiastka broni. Nie miałeś nigdy prawdziwego karabinu ani pistoletu w dłoni więc nie pierdol że te zabawki to M4, M16, Glocki czy Walthery, bo to tylko plastikowe zabawki je imitujące, a nie rzeczona broń. Nie pierwszy raz spotykam się z fascynatem zabawy w asg, który udaje że to prawdziwa broń. Wy wszyscy mylicie się. TO JEST TYLKO ZABAWKA. Asg to nie broń, koniec, kropka.
Zgłoś