18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
c................t 2015-05-14, 3:12 4
nepster napisał/a:

@crankshaft jesteś pierdolonym debilem. Kierunkowskaz wrzucasz kiedy zmieniasz kierunek jazdy a nie jak zjeżdżasz z drogi z pierwszeństwem. Prawko jeśli je masz to chyba tylko z paprykowych. Taksówkarz jest bucem ale na to pomaga tylko ołów kaliber 5.56, ostrzegawczy magazynek w tył głowy na pewno ostudziłby jego zapał do szybkiego wymuszania. Jak dla mnie taki kretyn od teraz powinien móc tylko prowadzić wózek inwalidzki... swój.



Kurwa, gdzieś ty prawo jazdy zdawał. Ołów 5 (kurwa debilu, przecinek, nie kurwa żadna kropka) 56 toś ty widział tylko na filmach. Bo co to jest płaszcz pocisku nawet nie wiesz. Ołów to ty możesz mieć w środku. Ostrzegawczy magazynek w tył głowy? Ty kurwa czytasz co piszesz? Jest bardzo możliwe, że masz też więcej ołowiu niż rozumu w głowie. Nawet jednego nie potrafisz pojąć. Akurat w tym miejscu takie wymuszenia można kręcić 100 razy dziennie. Ale to jeszcze trzeba mieć mózg, nie ołów w tej pustej kapucynie. Bo gdybyś to chociaż raz widział, to byś wiedział jedno. Że ten co jedzie z pierwszeństwem to się tam kula góra 30 na godzinę. I wtedy by złotówa zdążył. Jesteś tak głupi, że nie potrafisz zauważyć, jak specjalnie przyśpiesza twój idol? A po co ja się pytam, przecież to już dawno zostało ustalone.
Zgłoś
Avatar
8broda8 2015-05-14, 16:13
Poskarż się jego mamie to dostanie karę na resztę tygodnia
Zgłoś
Avatar
gta2 2015-05-14, 16:17
Straszne faktycznie.... napewno powinno sie znalezc na glownej.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-05-14, 16:28 3
Chciałem to samo napisać co @nepster - do wszystkich ułomów (a największy to crankshaft), którzy pytali o kierunkowskaz przyjeździe na wprost.
Za to zapewne ciule na tym skrzyżowaniu skręcając w lewo - nie włączają. Janusze oszczędności na żarówkach.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-05-14, 16:44
Właśnie dlatego tak bardzo gardzę polactwem. Noż kurwa normalnie vendetta, chłop żywemu nie przepuści. I wy takim frustratom chcecie rozdawać klamki.
Zgłoś
Avatar
okozabojca 2015-05-14, 16:46
Chce być na siłę fajny na sadolu , idz na policje i pokarz materiały dowodowe
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2015-05-14, 16:54
hehehehehe Olsztyn kurwa no bez presady nie pokazales kultury chuj a nie kierowca z ciebie
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2015-05-14, 17:00 5
Chciałeś zabłysnąć pokazać jak jedziesz cwaniaka a sam jesteś pedał nie kierowca, wyjechał ci, spoko, ale kurwa to co później zrobiłeś to ewidentne zjebanie mózgowe. Najlepsze jest to, że to jest ślepa uliczka i chuja ci dało to wyprzedzanie.
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2015-05-14, 17:33
Taksiarz wymusił, ok, racja, chujowo się zachował ale, nagrywający jeszcze większa kurwa za to hamowanie przed ryjem!
Zgłoś
Avatar
Johny212 2015-05-14, 17:39
Nagrywający jest idiotą i powinien oddać prawko, pozdrawiam - ekspert
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2015-05-14, 17:39 2
Sonal napisał/a:

Chciałem to samo napisać co @nepster - do wszystkich ułomów (a największy to crankshaft), którzy pytali o kierunkowskaz przyjeździe na wprost.
Za to zapewne ciule na tym skrzyżowaniu skręcając w lewo - nie włączają. Janusze oszczędności na żarówkach.



Wybacz ziomuś ale w tej sytuacji akurat to gość powinien włączyć kierunkowskaz. Dlaczego? Popatrz na znaki poziome a będziesz wiedzieć dlaczego a przynajmniej powinieneś jeśli zdałeś prawo jazdy.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2015-05-14, 17:43
Szkoda, że Ci w dupę nie wjechał - wtedy byłaby Twoja wina, bo wyprzedziłeś i zajechałeś gościowi drogę hamując przy tym bez powodu.

Złotówy takie akcje chętnie wykorzystują do darmowej naprawy swoich przytyranych aut.
Zgłoś
Avatar
J................k 2015-05-14, 17:57
ale Kutasiarz z ciebie... zamiast leciutko zwolnić i puścić chłopa, to kurwa gazu dodajesz, gdyby każdy zaśmiecał internet takimi zjebanymi filmikami z wyimaginowanymi problemami, to.... zresztą szkoda gadac.
Zgłoś
Avatar
boowa1986 2015-05-14, 18:03 2
Labalbal napisał/a:

kurwa juz nie mogłeś go przepuścić? tylko trzeba trąbić i nie wiadomo co robic... ja pierdziele, widziałes ze jedzie trzba było minimalnie zwolnic i było by git.. ale co zrobic jak sie jest wieśniakiem. ciekawe czy ty szczesliwy jestes jak nikt cie nie chce wpuścić a sie spieszysz odpowiedz sb szczerze sam



Kurwa w dupę jebana mać. Jak widzę te pseudo-skróty ''bd'' ''sb'' to już wiadomo że gimbaza atakuje. Do chuja pana takie to trudne czy lenistwo bierze górę napisać ''będę'' ''sobie'' Stary was z armaty karmił, że nie potraficie pisać po polsku ?
Zgłoś
Avatar
mandarynka. 2015-05-14, 18:36
Jak dla mnie to ten przedostatni "tag" pod filmem dotyczy autora
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie