18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
borisklinga 2013-09-08, 23:31 10
lepszy efekt gdy głowa w środku a nogi pod kołami

______________

Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2013-09-09, 0:05 20
...w kuchni by jej głowy nie przycięło
Zgłoś
Avatar
no1cat 2013-09-09, 0:35 4
borisklinga napisał/a:

lepszy efekt gdy głowa w środku a nogi pod kołami


No nie wiem, dziwna pozycja. Ja bym wolał tak ją ruchać.
Zgłoś
Avatar
PYTHON 2013-09-09, 1:07
na pewno ten kierowca specjalnie wymierzył żeby za łeb złapać, bo przecież kobieta nie jest taka głupia żeby przypadkiem dała się zatrzasnąc
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-09-09, 10:33 5
specjalnie nie otwierał tych drzwi na przystankach, by na ,,bazie" zapiąć ją w dupsko

______________

Ślepota żywi świata szaleństwa
Krusząca się wiara, nie ma wątpliwości
Religia i nauka walczą w nowym rodzaju wojny
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-09-09, 14:47
Rasista!... Prawidłowo i piwko!
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-09, 19:58 1
Trza mieć kurwa refleks żeby zdążyć fote zrobić.. nie wiem jak w busach ale w nowszych bankach jest tak że drzwi jak coś zatrzasną to zaraz się same otwierają... także ten..

______________

Przybyłem, zobaczyłem i oczom nie wierzę.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-10, 12:12 1
Trzeba być skończoną ofermą aby dać się tak przyszpilić... przecież jak się to gówno zamyka to można to własną siłą powstrzymać wiem bo często biegałem za autobusami tramwajami

______________

możesz wszystko
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-09-10, 13:28
Mi raz tramwaj chciał wpierdolić plecak, gdy wsiadałem, ale dzielnie wyrwałem go z paszczy mechanicznego potwora!

Co do pani ze zdjęcia, teraz można spokojnie ruchać w każdy otwór krocza - nie wyrwie się.
Zgłoś
Avatar
zoob3r3k 2013-09-10, 13:35
moja koleżanka miała dokładnie tak samo to później 2 miesiące w kołnierzu chodziła
Zgłoś
Avatar
m................h 2013-09-10, 14:20
Za ciepło było jej w autobusie, więc się postanowiła trochę ochłodzić Btw. byłem świadkiem jak dziewczyna wcisnęła się do zatłoczonego podmiejskiego, niestety jej plecak już nie dał rady.
Zgłoś
Avatar
GerWaZyProtaZy 2013-09-10, 22:53
Miałem kiedyś podobnie jak wracałem zjebany ze szkoły. Czekam sobie na tramwaj. Wsiadam. Dzień jak co dzień. Ścisk. Dzień jak co dzień i z jakiejś dziwnej, nie wyjaśnionej dla mnie przyczyny została mi ręka na zewnątrz. Obudziłem się momentalnie. O kurwa, myśle sobie. Jakim cudem zapomniałem o swojej drugiej ręce? Czemu zostawiłem ją na zewnątrz?? Zacząłem sie siłować, nic to nie dało. Jakiś 2 typków postanowiło mi pomóc i starali sie rozchylić drzwi siłą. Nic to nie dało, więc kazałem im odpuścić, bo byłem tak niewyspany i zmęczony a i tak mi to wielce nie przeszkadzało, a i nie bolało też wielce mocno. Dzień jak co dzień, sobie myślę. No i przejechałem tak cały most Śląsko Dąbrowski z ręką na zewnątrz tramwaju, widząc zdziwione i roześmiane japy w samochodach, aż do kolejnego przystanku
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2013-09-10, 23:50 1
kurwa ja parenaście lat temu stałem na przystanku AWF w Poznaniu i patrze nakurwia z Rataj tramwaj. Coś z niej wystaje. Podjeżdża na przystanek a tam kurwa jedzie gość w środku, a na zewnątrz dłoń z siatką, a w siatce pół arbuza.
Zgłoś