18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Kierowca
snq321 • 2013-02-12, 12:03
Na światłach jeden kierowca pokazuje drugiemu, żeby opuścił szybę, potem pyta:
- Przepraszam pana, ale przy zmianie pasa nie włącza pan kierunkowskazu. Czy ze względu na orientację seksualną?

- Że co?

- WŁĄCZAJ MIGACZ, PEDALE
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-12, 12:10 122
A za 20 lat w Polsce:
- Jechał pan bez świateł, pod prąd, po ścieżce rowerowej, przekroczył pan dozwoloną prędkość czterokrotnie, samochód nie został dopuszczony do ruchu, nie ma aktualnego przeglądu, nie jest ubezpieczony, nie ma pan prawa jazdy i czuć od pana alkohol.
- Jestem gejem.
- Przepraszam. Proszę jechać.
(...)
- Jak w ogóle śmiał mnie zatrzymać? HOMOFOB!
Zgłoś
Avatar
RaLF91 2013-02-12, 12:57 2
Niezła słabizna...
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2013-02-12, 14:02
Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-02-12, 14:05 4
@bągman, co czytam twój komentarz to się zastanawiam czy przyjmujesz tylko pozę idioty na tym portalu ze względu na kompleks mniejszości, czy faktycznie istniejesz tylko jeszcze nikt cie nie zutylizował.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-02-12, 14:35 1
Totalny bezsens...
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-02-12, 14:42 22
Crowell napisał/a:

@bągman, co czytam twój komentarz to się zastanawiam czy przyjmujesz tylko pozę idioty na tym portalu ze względu na kompleks mniejszości, czy faktycznie istniejesz tylko jeszcze nikt cie nie zutylizował.



Chuja ! Coś Ci nie poszedł ten marny "pojazd" na Bongmana
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-02-12, 16:07 5
BongMan napisał/a:

A za 20 lat w Polsce:
- Jechał pan bez świateł, pod prąd, po ścieżce rowerowej, przekroczył pan dozwoloną prędkość czterokrotnie, samochód nie został dopuszczony do ruchu, nie ma aktualnego przeglądu, nie jest ubezpieczony, nie ma pan prawa jazdy i czuć od pana alkohol.
- Jestem gejem.
- Przepraszam. Proszę jechać.
(...)
- Jak w ogóle śmiał mnie zatrzymać? HOMOFOB!



Albo tak:
Za 20 lat w Polskiej Republice Niemiec
- Jechał pan bez świateł, pod prąd, po ścieżce rowerowej, przekroczył pan dozwoloną prędkość czterokrotnie, samochód nie został dopuszczony do ruchu, nie ma aktualnego przeglądu, nie jest ubezpieczony, nie ma pan prawa jazdy i czuć od pana kozim zadem.
- أنا مسلم
- proszę pana, wiara nie ma tu nic do rzeczy
- الذبيحة فاسدة الغربية، التي تهدد لي؟ ALLAHU AKBAR! <JEB>
Zgłoś
Avatar
makarro 2013-02-12, 16:21
pedał, bo nie włącza migacza i po cichu liczy na to, że mu wjedziesz w du** przypadkiem
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-02-12, 16:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Crowell 2013-02-12, 16:49 3
"lewackie ścierwo" czyli teraz można być tylko lewakiem, homofobem lub gejem. Generalizujcie dalej jaki to świat okropny pełny homoseksualistów, lewaków i turków. Można się pośmiać z tego i być normalnym, a co niektórzy zachowują się jak by na prawdę byli tacy pierdolnięci
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-02-12, 20:18
@Bongman serio taką przyszłość widzisz? To smutne... Masz rozsądne poglądy jak tak czytam od czasu do czasu Sadistica, ale nie wiem czy słyszałeś o nie przejściu przez nasz polski sejm ustawy o związkach partnerskich. Przyszłość wcale nie jest taka czarna jak myślisz Jak to usłyszałem to pierwszy raz w życiu chyba byłem dumny z naszych sprzedajnych kurew.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2013-02-12, 20:54
Znam jeszcze wersję z byłymi ubolami i żydami
Zgłoś