18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Dawaj Karolek - popularne w ostatnich 24h
Kierowca z Krasnojarska
THEMON • 2021-10-14, 13:51
Lekkomyślny kierowca z Krasnojarska w Skodzie Octavia ścigał się z policją przez Sankt Petersburg i wykonał niebezpieczny skok na moście Verkhniy Lebyazhy.



Lądowanie nie poszło zgodnie z planem. Zawodnik ledwo zdołał opanować samochód, wjechał na nadjeżdżający pas. Opublikował wideo ze swojego „wyczynu” na Instagramie.



26-latek przyjechał do północnej stolicy z Krasnojarska. W maju 2021 zorganizował już nielegalne wyścigi z policjantami z prędkością ponad 200 km/h. Następnie lekkomyślny kierowca został pozbawiony swoich praw do 2025 roku i skazany na 15 dni aresztu administracyjnego.



Ot cała historia
Zgłoś
Avatar
bosch86 2021-10-14, 17:58
janlew napisał/a:

Może w tych najwyższej klasyi 4x4. Większość która lata płytę ma tylko pod silnikiem, klatka jest to bardziej środek, co tam ma równoważyć silnik, płytę i załogę? Ja miałem 2x zapas i gaśnice, nie widziałem u nikogo worka z cementem Zresztą majdający się tył, a dociśnięty napędowy i skrętny przód to żaden mankament, a często zaleta w FWD. Podnosi się tylne koło w ciasnych łukach ale co tam. Wracając do tematu, większość tak ma i się lata na hopach bez problemu.



To fakt mialem na mysli juz profi wozy WRC. Na tyl to duzo rzeczy wrzucaja, akumulator, zbiorniczki wyrownawcze, system gasniczy, komputery sterujace.
Zgłoś
Avatar
rafiu 2021-10-14, 18:03 1
Wyszło by idealnie gdyby się rozjebał.
Zgłoś
Avatar
Dkusz 2021-10-14, 20:18
Biedak. Nawet na wersję rs nie stać. Tyle co 1.8 maks.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-10-14, 21:48
Najzabawniejsze w tej historii jest że gościu jeździ skoda i chce nią robić street racing. Haha o kurwa.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-10-14, 22:00
Wszystkich tych gminnych racerów bym wysłał do Afryki

Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-10-14, 23:36
To już trochę umiejętności trzeba mieć by tak utrzymać samochód przy tak ekstremalnych manewrach. Widać że kierowca nie z pierwszej łapanki.

Chuja mu zrobią, dziecko jakiś oligarchów. Chamy w rosji muszą się słuchać oligarchii jej wszystko wolno chamom nie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-10-16, 4:44
Tyle ujęć?
Zgłoś