18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Kierowca z Krasnojarska
THEMON • 2021-10-14, 13:51
Lekkomyślny kierowca z Krasnojarska w Skodzie Octavia ścigał się z policją przez Sankt Petersburg i wykonał niebezpieczny skok na moście Verkhniy Lebyazhy.



Lądowanie nie poszło zgodnie z planem. Zawodnik ledwo zdołał opanować samochód, wjechał na nadjeżdżający pas. Opublikował wideo ze swojego „wyczynu” na Instagramie.



26-latek przyjechał do północnej stolicy z Krasnojarska. W maju 2021 zorganizował już nielegalne wyścigi z policjantami z prędkością ponad 200 km/h. Następnie lekkomyślny kierowca został pozbawiony swoich praw do 2025 roku i skazany na 15 dni aresztu administracyjnego.



Ot cała historia
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-14, 13:58 21
THEMON napisał/a:

Lądowanie nie poszło zgodnie z planem. Zawodnik ledwo zdołał opanować samochód, wjechał na nadjeżdżający pas. Opublikował wideo ze swojego „wyczynu” na Instagramie.



Co ty pierdolisz? Jak na taki skok autem z silnikiem umieszczonym z przodu, to wyszło wspaniale.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-10-14, 14:39 2
Kacapka mówi jak by pęto opierdalała. Ta maślana ukraińska wymowa. Żygać sie chce od razu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-14, 14:44 2
Farołrz napisał/a:

Jak na taki skok autem z silnikiem umieszczonym z przodu, to wyszło wspaniale.


Wspaniale nie było, ale jakośtam ogarnął to finalnie. Nie było bardzo źle, mogło się to dużo gorzej skończyć. Tylko po chuj takie rzeczy robić na mieście? Chyba dla lajków.
PS. Praktycznie każda rajdówka ma silnik z przodu, więc ten argument jest w sumie żaden.
Zgłoś
Avatar
PsychoAntysyjonista 2021-10-14, 14:57 2
Wyszło prawie idealnie, niewiele brakowało szczególnie bez praktykowania tego skoku.

P.s. kto się za młodu tak nasłuchał?

- A po co ty grasz w te gry, w te need for speedy? W życiu ci to nic nie da
Zgłoś
Avatar
renwaska 2021-10-14, 15:09 4
Nasz polski BoguśM3 lepszy od tego ruskiego szczyla
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-10-14, 15:11
Mam nadzieję że skończy tak samo jak ten kacap co spierdalał BMW przed policją.
Zgłoś
Avatar
Mocz 2021-10-14, 15:40
Jakby to była beeme to by robiło wrażenie ale nie skoda ja pierdole,wiocha
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-10-14, 15:44
Mocz napisał/a:

Jakby to była beeme to by robiło wrażenie ale nie skoda ja pierdole,wiocha



Jak zrobić sałatkę z buraków? Wrzucić granat do BMW. Stare ale dobre i życiowe o użytkownikach BMWiocha
Zgłoś
Avatar
rutko83 2021-10-14, 16:29 2
"wjechał na nadjeżdżający pas"???
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-10-14, 16:35
Tam mówią że jest jakimś blogerem w internecie więc lepszej reklamy w tv nie mógł sobie zrobić.
Zgłoś
Avatar
bosch86 2021-10-14, 16:54 2
janlew napisał/a:

PS. Praktycznie każda rajdówka ma silnik z przodu, więc ten argument jest w sumie żaden.



To prawda, tam tylko wyważenie auta na poziomie 50/50 sprawia że rajdówki tak dobrze latają
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-14, 17:09
bosch86 napisał/a:

To prawda, tam tylko wyważenie auta na poziomie 50/50 sprawia że rajdówki tak dobrze latają


Może w tych najwyższej klasyi 4x4. Większość która lata płytę ma tylko pod silnikiem, klatka jest to bardziej środek, co tam ma równoważyć silnik, płytę i załogę? Ja miałem 2x zapas i gaśnice, nie widziałem u nikogo worka z cementem Zresztą majdający się tył, a dociśnięty napędowy i skrętny przód to żaden mankament, a często zaleta w FWD. Podnosi się tylne koło w ciasnych łukach ale co tam. Wracając do tematu, większość tak ma i się lata na hopach bez problemu.
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2021-10-14, 17:52
Co to za muza?
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2021-10-14, 17:54 3
Mocz napisał/a:

Jakby to była beeme to by robiło wrażenie ale nie skoda ja pierdole,wiocha



Właśnie Skodą zrobił szał i pośmiewisko z psiarni .Co by to była za zabawa w M3 ? Ma zasraniec skilla
Zgłoś