18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kierowca zawodowy
Anal_Intruder_69 • 2021-08-20, 8:56
Zdarzenie z 11 sierpnia 2021 roku. Akcja we Włocławku. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.


Ja rozumiem, że martwe pole i mało miejsca, ale raczej musiał poczuć lub usłyszeć uderzenie.
Zgłoś
Avatar
Praxis 2021-08-20, 14:00 2
Poczuć taką lampę na ciężarówce to jak poczuć uderzenie w komara antenką od radia w osobówce
Zgłoś
Avatar
Shithawk 2021-08-20, 14:09
baronturbina napisał/a:



Łap, bo sie odkleiłeś konkretnie
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-08-20, 14:53 7
To nie osobówka lub blaszany bus. Źle wziął zakręt, ale na bank nie poczuł i nie zauważył że stracil sygnalizatory. Najwięcej do powiedzenia o prowadzeniu ciężarówek mają zawsze kierowcy małych samochodów miejskich, tacy co jak wezmą busa z wypożyczalni i podjada pod castorame lub IKEA to parkują go cała rodziną.
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2021-08-20, 15:54 3
U nas panowie projektanci są mistrzami w projektowaniu dróg, których nie da się pokonać tylko swoim pasem.
Zgłoś
Avatar
PatMar95 2021-08-20, 16:21
pewnie nawet ta ulica jest oznaczona znakami że pojazdy do 5T lub coś a tym sobie jedzie jak by nigdy nic
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2021-08-20, 16:30 2
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



Oho inżynier C+E zabrał głos.
Nie widział, ale fakt że mógł zauważyć.
Pieszego też mógł zmielić pod naczepę bo przecież nie widzial i nie poczul.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-08-20, 16:49
Jako Wrocławianin mam jedno pytanie - co ten zestaw robił w tym miejscu? Zjazd z obwodnicy ma bezpośrednio na Bielany, a wjechał gdzieś w te wąskie uliczki. Po jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
sajet 2021-08-20, 17:14
Stało sie trudno, po co drążyć, jedziemy dalej..szybko..
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-08-20, 17:57
Shithawk napisał/a:

Łap, bo sie odkleiłeś konkretnie


Mogę ci fot odbytu na prv wysłać to będziesz miał na dziobie :-p :-p :-p C===3
Zgłoś
Avatar
Pdst420 2021-08-20, 19:07 1
Chyba strony ci się pojebały
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-08-20, 19:46 1
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



Odezwał się znawca pojazdów a jedynie jaki prowadził to samochodzik elektryczny w wesołym miasteczku
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-08-20, 21:18
Andrzejas napisał/a:

Jako Wrocławianin mam jedno pytanie - co ten zestaw robił w tym miejscu? Zjazd z obwodnicy ma bezpośrednio na Bielany, a wjechał gdzieś w te wąskie uliczki. Po jaki chuj?



W tym Wrocławiu to jednak są matoły, skoro nie potrafią przeczytać nazwy miasta Włocławek. Wrocław to inne miasto oddalone od Włocławka o ok 250 km
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-08-20, 21:52 1
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



co z tego że zrobił skoro dalej nie umie jeździć? jak nie widzi to może okulary niech sobie kupi albo lusterko wyreguluje? a jak taki cymbał zdał, to powinno się sprawdzić jaki egzaminator dał mu to uprawnienie

baronturbina napisał/a:

Daj sobie synu spokój bo cię jak burą sukę tu zjadą. Tiropizdy nauczą sie po autostradach jezdzic to wtedy pogadamy! Na ten moment miłego obciagania kolegom na postojach (w sumie wiemy po co sie spieszą i 10 minut sie wyprzedzają)



wyjebać ich na tory niech nie jeżdżą po wioskach i miasteczkach zapychając powiatowe!
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-08-20, 23:51
Misiek_KRK napisał/a:

W tym Wrocławiu to jednak są matoły, skoro nie potrafią przeczytać nazwy miasta Włocławek. Wrocław to inne miasto oddalone od Włocławka o ok 250 km



Ło cholera! Mia culpa! Idę po okulary!
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2021-08-21, 0:03 2
Zarejestruj napisał/a:

zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.



Nie zesraj się z tym swoim C+E... Jest coś takiego jak rejestrowanie drogi, ale większość z was inteligenci z podstawowym, woli pieprzyć przez CB albo pisać SMS'y przy dojeździe do skrzyżowania z myślą "jestem większy to mam wyj*bane". Kutwa.. dojeżdżasz do krzyżówki, stajesz na czerwonym i nie wiesz, że sygnalizatory są najczęściej po bokach a dopiero potem u góry... i wielkie zdziwienie, że coś skosiłeś.. Normalnie VIPY dróg, bo udało im się prawko zdać na coś co waży pow. 3,5T. Mistrzostwo świata normalnie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie