18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kierowca zawodowy
Anal_Intruder_69 • 2021-08-20, 8:56
Zdarzenie z 11 sierpnia 2021 roku. Akcja we Włocławku. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.


Ja rozumiem, że martwe pole i mało miejsca, ale raczej musiał poczuć lub usłyszeć uderzenie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-08-20, 9:11 2
Jebana tiropizda. Chociaż tyle że się w tym czasie nie wyprzedzał z innym matolem swojego pokroju, bo film by dwa dni trwał z różnicą prędkości 0,5 km/h.
Zgłoś
Avatar
Zarejestruj 2021-08-20, 9:21 71
zrobisz C+E to porozmawiamy. Bo nie widział i na 100% nie poczuł. Fakt że mogł zauważyć, że stoi za blisko krawedzi i naczepa mu najdzie.
Zgłoś
Avatar
Teemov2 2021-08-20, 9:30 4
Prawda, takiego słupka nie poczujesz przy tej wadze i nie zauważysz jak koń całkiem w innym kierunku
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-08-20, 9:36 29
Skręt z ulicy Wiejskiej w jednokierunkową ulicę Długą. Szanse na prawidłowy manewr skrętu dla takiego zestawu niewielkie. Albo zawadzi tyłem, albo musi mocno ścinać zakręt z lewego pasa.
Przy takiej masie to mógł nie poczuć takiego stuknięcia.
Zgłoś
Avatar
sznnek 2021-08-20, 9:52 4
Poczuć buahaha
Zgłoś
Avatar
anonek1337 2021-08-20, 9:57 17
Jadąc zestawem który ma długość ponad 15m, będąc załadowanym na full ważysz 40t, uderzasz tyłem naczepy w jakieś gówno co wisi na drodze także nie ma szans żeby poczuł jakiekolwiek uderzenie
Zgłoś
Avatar
Pees4 2021-08-20, 10:00 17
Sadol jak chuj, gościu sygnalizator skosił
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2021-08-20, 10:41 8
baronturbina napisał/a:

j***na tirop*zda. Chociaż tyle że się w tym czasie nie wyprzedzał z innym matolem swojego pokroju, bo film by dwa dni trwał z różnicą prędkości 0,5 km/h.



gdyby nie ta tiropizda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż huje ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą
Zgłoś
Avatar
Spidzio199 2021-08-20, 11:04 7
Wełzew napisał/a:

gdyby nie ta tiropizda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż huje ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą



Tia… jasne, a każdy kurs to narządy do przeszczepu albo świeże bułeczki dla głodujących dzieci - i dlatego musza blokować lewy pas na autostradach i srać pod naczepą zamiast w kiblu - żeby nie stracić cennych sekund, bo dzieci umrą z głodu a narządy się zmarnują…. Normalnie zbawienie wiekuiste i misja od Boga żeby być tirowcem
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-08-20, 11:07 4
Wełzew napisał/a:

gdyby nie ta tiropizda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż huje ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą



jeszcze większe bóg zapłać gościowi, który koło wymyślił. Ty jednak jesteś debilem
Zgłoś
Avatar
kogut117 2021-08-20, 11:21 7
Szukałem jakiegoś trupa ciągnącego za zestawem, a tu sygnalizator....
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-08-20, 11:25 6
Wełzew napisał/a:

gdyby nie ta tiropizda nie miał byś na czym sadistica przeglądać i byś żarł szczury od sąsiada
respekt dla tirowców chociaż huje ale zawsze te chińskie gówno nam przywiozą


Daj sobie synu spokój bo cię jak burą sukę tu zjadą. Tiropizdy nauczą sie po autostradach jezdzic to wtedy pogadamy! Na ten moment miłego obciagania kolegom na postojach (w sumie wiemy po co sie spieszą i 10 minut sie wyprzedzają)
Zgłoś
Avatar
Dmger 2021-08-20, 12:15 15
Jeżdżę zestawem 25m o wadze 42 ton na pusto, często zadaję się z dwóch pasów aby się zmieścić. Kiedyś busiarz wcisnął się na częściowo zajęty przeze mnie pas. Przeciągnąłem go za sobą dobre 300 metrów na przystanek. Nic nie poczułem, Ciągnik o mocy 750 koni Bus do kasacji, u mnie gniazdko od gabarytki do wymiany. Przyjechała policja i typ jeszcze dostał mandat.

Więc nie spinajcie się tu dzieci nidforspida, usiądźcie za kółko zestawu, wtedy dyskutujcie Albo chociaż zróbcie prawo jazdy
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-08-20, 12:45
kogut117 napisał/a:

Szukałem jakiegoś trupa ciągnącego za zestawem, a tu sygnalizator....



Widzę tez poczułeś się oszukany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie