18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
turor 2024-03-03, 8:06 1
-_luka_- napisał/a:

"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś cipy na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-03-03, 8:17 11
turor napisał/a:

-_luka_- napisał/a:
"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś cipy na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "



cicho tam kiblarzu.
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-03-03, 9:53 4
turor napisał/a:

-_luka_- napisał/a:
"Człowieku, przecież to nie są motocykliści. Wrzucacie jakieś cipy na skuterach w dodatku z trzeciego świata, kitracie ich do jednego wora z motocyklistami i wypowiadacie się z dupy. Połowę wypadków z tymi skuterami wychodzi z winy ślepych kierowników ale to już nie dochodzi do takich jak ty. Zejdź z taty kolan, usiądź na prawdziwą maszynę a różnicę poczujesz w sekunde. . "



Większość wypadków dochodzi dlatego , że zapierdalacie oraz dlatego, że stanowicie dużo mniejszy obiekt w lustrach niż samochód. Kiedyś wyjechałem tuż przed motopizdą dlatego bo tam gdzie było 50 to zapierdalała 80 na godzinę przez co zauważyłem go dużo później. Później jeszcze hamował mi przed maską.
Zgłoś
Avatar
DDragonDD 2024-03-03, 12:34 2
Zahamował stanowczo za wcześnie
Zgłoś
Avatar
rafels 2024-03-03, 15:16 1
"patrzeli" - szkoła na zerówce zakończona...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-03-03, 17:30
Raczej kliblowcy nie patrzyli przed siebie ! Nagrywający jedzie grzecznie swym pasem, nawet nie hamuje. Nie ma to żadnego związku z patrzeniem w lusterka.
Zgłoś