18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kierownik Budowy
desantmojezycie • 2014-10-13, 16:12
kierownik budowy zmartwiony spóźnionym terminem robót idzie na miasto by się odstresować i napotyka dziwke ,więc się pyta jej :
KB-Czy zrobisz wszystko?
dzifka-tak
kb-a za ile?
dzifka-za stówe
kb-to wylej mi kurwa beton
Zgłoś
Avatar
Retsam 2014-10-13, 16:33
ale gówno na siłe, zmieńmy na kierowca busa

KB-Czy zrobisz wszystko?
dzifka-tak
kb-a za ile?
dzifka-za stówe
kb-to pojedź za mnie
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-13, 16:35 5
z takimi kawałami. To się kupy nie trzyma ale ważne, że sam siebie rozśmieszyłeś.
Zgłoś
Avatar
Gitarzysta 2014-10-13, 17:24 1
skróciłem trochę

seryjny morderca zmartwiony słabym wynikiem w morderstwach w tym tygodniu idzie na miasto by się odstresować i nabić licznik napotyka dziwkę i ją zabija
Zgłoś
Avatar
desantmojezycie 2014-10-13, 18:34 1
2UP to wymyślcie kurfa lepsze ,krytycy zasrani
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-13, 18:57 11
Mówisz i masz.

Idzie smutny desantmojezycie przez park, wczesna jesień, wieczorowa pora, już ciemno. Wtem zza zakrętu wyłania się piękna kobieta, cyc jędrny, nogi do samej szyi. Krótka spódniczka, obcisły dekolt, wysokie szpilki. Bogini zagaduje naszego desanta:

B - Hej, lubisz seks?
D - Hej (cały podniecony), oczywiście!
B - Analny?
D - Uwielbiam!
B - Chciałbyś tu i teraz?
D - No jasne!
B - To chodź tu w krzaki, spełnią się twoje marzenia!

Odchodzą kilka metrów w zarośla. Wtem z ciemności wyłania się facet postury Gołoty, z spuszczonymi gaciami, jedną ręką trzymając swego olbrzymiego kutasa. No i rzecze: desant, ściągaj portki, dostaniesz to czego pragniesz.
Zgłoś
Avatar
DeathStrike 2014-10-13, 19:04
Za pewne dziwka stała pod latarnią dorzucają piasek do betoniarki. Kurwa, precyzuj kawały nawet jeżeli to zapleśniałe suchary.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2014-10-13, 19:41
5-10-15
Zgłoś
Avatar
Blackjoe 2014-10-13, 19:44
"...KB-Czy zrobisz wszystko?
dzifka-tak
kb-a za ile?
dzifka-za stówe
kb-to wylej mi kurwa beton "
I dziwka zrobiła mu betonowe buciki a następnie wyjebała do wisły...

To samo można zrobić z tym sucharem.
Zgłoś
Avatar
ragbi 2014-10-13, 19:50 8
KB-Czy zrobisz wszystko?
dzifka-tak
kb-a za ile?
dzifka-za stówe
kb-to pakuj sie, jadym murować!

A to jest oryginał który opowiedział mi tata w 1947 jak jechaliśmy odbudować Warszawe
Zgłoś
Avatar
anon88 2014-10-13, 20:03
Uważam tak, jak poprzednicy- beton.
Zgłoś
Avatar
Sloner 2014-10-13, 20:07
Mama mi to opowiadała jak byłem płodem.
Zgłoś
Avatar
Z................i 2014-10-13, 21:17
Pojebane, to tak jakby kazać dziennikarzowi aby zabił ośmiu talibów.
Zgłoś
Avatar
northcamp 2014-10-14, 6:32 1
Przychodzi gość do burdelu i "zamawia" Murzynkę. W pokoju kazał się jej rozebrać, po czym mówi:
- Proszę się położyć i rozchylić nogi.
I zaczął się jej dokładnie przypatrywać, oddalał się, przybliżał, spoglądał pod różnym kątem. W końcu po chwili mówi:
- Dziękuję, to wszystko, może się pani już ubrać.
Kobieta zdziwiona, nie wie o co chodzi, pyta co z usługą. Wtedy on wyjaśnia:
- Bo wie pani. Kupiłem wczoraj do łazienki czarne płytki i chciałem zobaczyć, jak będą pasować z różową fugą.
Zgłoś
Avatar
Kelus 2014-10-14, 6:39
Stare, ale jare

Przy barze siedzi facet i spogląda znudzonym wzrokiem dookoła. Nagle do baru wchodzi laska, brunetka z długimi włosami, długie zgrabne nogi, piękne i jędrne piersi, tyłeczek jak marzenie, twarz jak z okładki żurnala, już z daleka czuć jej zniewalający zapach, który powoduje że jeszcze jej nie widzisz a już masz ochotę ją przelecieć. Nasz facet ożywia się i z wyraźnym zainteresowaniem zaczyna się jej przyglądać. Ona to zauważa i powolnym krokiem podchodzi do niego, sięga po jego drinka i patrząc mu prosto w oczy wypija odrobinę, zostawiając ślad szminki na krawędziach szklanki. Inni mężczyźni w barze zdążyli zapomnieć o bożym świecie i gapią się na jej tyłek. A ona nachyla się do ucha faceta i mówi:
- Za jedyne 100 zł zrobię wszystko, powtarzam wszystko o co mnie tylko poprosisz, mogą to być nawet rzeczy najbardziej, no wiesz - wyuzdane.
- Zgoda.
- Ale pod jednym warunkiem, musisz mnie o to poprosić w trzech słowach.
Facet spojrzał jej głęboko w oczy i powoli, bez pośpiechu, akcentując każde słowo powiedział:
- Pomaluj mi dom.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie