18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Kłaniam się nisko Post może mało sadystyczny,aczkolwiek polecam się zaznajomić z paroma ciekawymi faktami.

Enjoy

"Polacy są najbardziej inteligentynym narodem ze wszystkich z którymi spotkali się Niemcy tej wojny w Europie" A. Hitler



W XVIIw język polski był językiem międzynarodowym



93% ludzi liczy przed zaśnięciem ile godzin będą mogli spać.



"Nie wiem,jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej,ale czwarta będzie na maczugi" A. Einstein



Po śmierci Piłsudskiego Hitler ogłosił dzień żałoby narodowej w całej III Rzeszy



K-202 to Polski komputer zaprojektowany przez Jacka Karpińskiego w 1971r. Był szybszy od pierwszego IBM PC z 1981r.Nie został jednak wprowadzony do produkcji,bo zdaniem urzędników tak szybki komputer nie może instnięc - inaczej Amerykanie już by go mieli.



Linia nr 5 moskiewskiego metra (oznaczona kolorem brązowym) ma na mapach kształt idealnego okręgu. Łączy ona ze sobą pozostałe trasy.
Legenda głosi,iż Józef Stalin gdy otrzymał plany nowych linii metra niechcący położył na nich kubek z kawą,odciskając brązowy ślad.Inżynierowie posłusznie wykonali niezamierzone polecenie wodza.



Cytat z instrukcji Mercedesa W123 : "Producent nie podaje procedury naprawy mostu napędowego,ponieważ nie przewiduje jego awarii."



Niemieccy badacze specjalnie "przedłużali" badania i budowanie bomby atomowej,bo wiedzieli w jakim ceu Hitler ją wykorzysta.



USA powinny zostać skazane za zbrodnie wojenne,za zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki.

Wykonali bombardowanie kiedy Japonia miała już przygotowany plan kapitulacji,zaś wywiad USA doskonale o tym wiedział.



Wpisując w wyszukiwarce www.byleco.pl zostaniesz przekierowany na oficjalną stronę sejmu



W momencie silnego pobudzenia seksualnego kobiece piersi mogą powiększyć swój rozmiar nawet o 25%



zapierdolone z innego portalu jak 90% tutejszych postów
Zgłoś
Avatar
4razypo2razy 2013-11-25, 19:52 10
Drodzy Sadole !!

Na głównej pojawił się dzisiaj temat który chciałem sprostować:

sadistic.pl/kilka-faktowciekawostek-i-cytatow-vt247389.htm

Otóż kiedy go zobaczyłem (początek dokładnie) dostałem pierdolonej kurwicy ze względu na to :

"Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich z którymi spotkali się Niemcy tej wojny w Europie" A. Hitler

I ewentualnie jeszcze o kawałek związany z pogrzebem Piłsudskiego

Zapytacie mnie o co chodzi. No już piszę.

Szwaby po I Wojnie Światowej były państwem strasznie rozpierdolonym i wielka szkoda że tak nie zostało. Nagle pojawił się człowiek który z dupy zaczął budować, tworzyć i ogólnie swoimi metodami doprowadzać kraj to prowizorycznego ładu i składu. Tak właśnie, był to hitler. Ale w sumie huj z tym.

Cytat który widnieje wyżej jest jak najbardziej prawdziwy !!

Jednak zanim każdy z was nie zacznie podniecać faktem jak to o nas sam hiler nie godoł, pragnę dodać iż słowa te (i nie tylko to) zostały wypowiedziane specjalnie i po to by nam Polakom mydlić oczy. To co szwaby odpierdalały w wolnym mieście Gdańsku przeciw nam, czy to że Piłsudzki w 1933 roku chciał wywołać Wojnę Prewencyjną z dojczami którą mieliśmy szansę wygrać! Jednak do tego potrzebna była nam francja która to odmówiła udzielenia nam pomocy. No czego sie po ciotach mogliśmy spodziewać.
No więc to lizustwo hitlera, jego gadanie o Polakach jacy to nie jesteśmy super, spowodowało między innymi podpisanie w 1934 roku Układu o nieagresji z niemcami.
Jednak by byliśmy bardziej cwani niż większość ludzi myśli. Ale zanudzać nie chcę.

Z tego co pamiętam po internecie kiedyś krążył taki obrazek:



Nie sugerujcie się datą. Jesteśmy okłamywani dużo bardziej i częściej niż myślimy. Trzeba uruchomić własne mózgi ; ))
A takich smaczków jest w huj i trochę.

Przepraszam za błędy i w ogóle. Pisane na szybko.

Pozdrawiam ; )
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-11-25, 20:04 1
jak Hitler wypowiadając te słowa podczas wojny mógł się Polsce podlizywać? i po chuj?
Zgłoś
Avatar
Noriax 2013-11-25, 20:05
Chuj mnie obchodzi zdanie tego pierdolca. Może wymordować niemców, a pod koniec powiedzieć, że są inteligentni? Poza tym po tych słowach dalej eksterminował Polaków skurwiel jebany. Idź mi z tą neonazistowską propagandą.
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-11-25, 20:06
@DeepInLove

W ten akurat wierzę
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2013-11-25, 20:12
Jak coś jeszcze będziesz chciał sprostować to najlepiej, żebyś wkleił to wszystko do założonego wcześniej tematu, było by miło
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2013-11-25, 20:17
Stwierdził również , ze wystarczy dać polakom więcej spirytusu i sami się wykończą
Wtedy roczne spożycie było na poziomie 2-3 litrów czystego spirytusu na głowę.
Ale się mylił, bo w latach późno 80 i wczesno 90 było chyba 6 litrów spożycia na głowę i mieliśmy się dobrze
Teraz jest mniej i juz nie przodujemy i całe szczęście bo pijany naród to stracony naród
A tak to rozpierdolimy ten system i jeszcze będzie dobrze
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-25, 20:21
ed2kk napisał/a:

Jak coś jeszcze będziesz chciał sprostować to najlepiej, żebyś wkleił to wszystko do założonego wcześniej tematu, było by miło



Ktoś tu pragnie zostać moderatorem.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2013-11-25, 20:31 1
4razypo2razy napisał/a:

Piłsudzki w 1933 roku chciał wywołać Wojnę Prewencyjną z dojczami którą mieliśmy szansę wygrać! Jednak do tego potrzebna była nam francja która to odmówiła udzielenia nam pomocy.



po pierwsze Piłsudski nie Piłsudzki

po drugie to nie na niemcy tylko razem z szwabami na rosje chcial atakowac Piłsudski

po trzecie to niemcy chcieli asymilowac polske do swojej rzeszy

po czwarte to szwaby jednoczenie rozmawiali o najezdzie na rosje z polakami i jednoczesnie nan naszymi glowami szpuncili z rosja aby zniszczyc polske
Zgłoś
Avatar
kurosero 2013-11-25, 20:36
Hmm... Dziwnym trafem wszystko to widzialem na Wiedzy Bezuzytecznej.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-11-25, 20:48 7
Reginald911 napisał/a:

"Nie wiem,jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej,ale czwarta będzie na maczugi" A. Einstein



Już się zbroję.

Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-25, 20:53 2
Niemcy też są fajni i w ogóle. Ale tylko ci, którzy nie żyją.
Zgłoś
Avatar
Gordon 2013-11-25, 21:31
@dirty_pig

Co do Piłsudksiego masz rację. Ale najpierw chciał najechać na NIemcy z Francją, ale jak ci go zlali, to zaczął układać się z Niemcami. Podpisanie przez niego paktu o nieagresji było polityką zaciśnienia stosunków. Ruskim nie można było ufać i dlatego chciał z Niemcami ich potem najechać. Adolfofi zresztą taka polityka bardzo pasowała,

Beck, po śmierci Józka, tak nadskakiwał Niemcom, że reszta Europy uważała go za "hitlerofila" a Polskę za bezpośredniego sojusznika NIemiec i Włoch. Byliśmy tak blisko, że Hitler podczas przemówienia w Reichstagu 20 lutego 1938 r. nie tylko zwrócił uwagę na „przyjacielskie zbliżenie” z Polską, ale oświadczył także, iż Niemcy respektują polskie prawa na terenie Wolnego Miasta Gdańska

Dla przypomnienia Polska dokonała wspólnie z Niemcami rozbioru Czechosłowacji, zajmując Zaolzie. W tym czasie byliśmy koalicjantem Niemiec i nic nie wskazywało na to, że będzie inaczej.
Zgłoś
Avatar
ZiemniakSadola 2013-11-25, 21:51 1
DeepInLove napisał/a:

"Ludzie uwierzą w każdy cytat umieszczony w internecie" - Stara BongMan'a


weź nie wkręcaj ludzi bo każdy dobrze wie że bongman ma dwóch ojców
Zgłoś
Avatar
pedomis 2013-11-25, 23:14
simonpeter19 napisał/a:


Podczas powstania warszawskiego(jak i zreszta od poczatku do konca wojny) niemcy tez jakos specjalnie nie traktowali Polakow jako elementu wartosciowego rasowo, wiec nie wiem ktory hitler tak powiedzial. Po mojemu ten cytat wymyslil jakis sfrustrowany polski koniobijca wielbiciel swastyk i pedalskiego wasika ktory nie moze sie pogodzic z tym ze jednak nie nalezelismy do Herrenrasse.



Ale hitlerowcy naprawdę doceniali inteligencję Polaków. Mało kto wie, że już w 1943 roku przewidywali oni konieczność prowadzenia walki partyzanckiej (w razie porażki). Utworzony w tym celu oddział Werwolf był wzorowany praktycznie w 100% na Armii Krajowej. Oczywiście wyszło to nieudolnie, jednak hitlerowcy mieli świadomość, że uczą się od najlepszych.
Zgłoś
Avatar
shiverf 2013-11-26, 16:43 8
Jak w temacie. Wiem kilka rzeczy i chciałbym się nimi z Wami podzielić.

1. Adolf Hitler został wysłany przez rodziców do seminarium, jednakże został wyrzucony na trzecim roku za pijaństwo.



2. Gdyby państwo polskie w czasach zygmuntowskich przyjęło prawosławie, korona rosyjska należałaby do nas.

3. Nad zrzuceniem bomby na Hiroszimę pracował sztab, którego połowa to Polacy lub ludzie o polskich korzeniach.



4. W zabójstwie Abrahamie Lincolna maczali palce Iluminaci, a Mary Surratt, Lewis Powell, David Herold i George Atzerodt byli zwykłymi marionetkami



5.Dzień Dziękczynienia odbyłby się w Holandii, gdyby nie fakt, że Pielgrzymi uznali ten kraj za bezbożny. Popłynęli dalej, aby szukać nowego domu i tak wylądowali na Skale Plymouth.



6.Najniebezpieczniejszym zawodem w II RP był gajowy.



7.Voyager 1, bezzałogowa sonda kosmiczna wysłana w 1977 roku w przestrzeń kosmiczną miała pierwotnie badać gwiazdy podobne do Ziemi, dopiero później przyjęto za cel misji gazowe olbrzymy.



8. Al Capone znalazł się tak naprawdę w więzieniu, bo nie płacił podatków. Większości jego zbrodni nie można było mu udowodnić.



9.Beatlesi, fani Elvisa Presley'a zostali przez niego znienawidzeni, nie dlatego, że wyparli go ze sceny muzycznej. Podczas trasy koncertowej zdemolowali oni pokój hotelowy, w którym ten spędził dawniej noc poślubną.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie