18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Siemanko!
Jako, że czytałem opowieści kilku osób o swoich wyczynach z dzieciństwa, postanowiłem, że opowiem wam moje, oczywiście sadystyczne historie.

Zacznę od jednej z lepszych, dzień jak każdy inny, bawię się w swoim pokoju klockami po czym wpadł mi taki pojebany pomysł do głowy - będę udawać ratownika skacząc z biurka na łóżko zwane amerykanką ( tak jakby rozkładana sofa ) i tak sobie skaczę jak mały pojeb aż w końcu krzywo się odbiłem i przykurwiłem aż miło a kaloryfer! Głowa rozjebana, szybko do sąsiada bo auta w domu nie było i jedziemy do szpitala. Okazało się, że w tym czasie nie było mowy o czymś takim jak znieczulenie tylko szycie na żywca... Zaczyna się, doktor na żywca zaczyna mnie szyć, ja zaczynam się wyrywać i zacząłem spierdalać po sali, złapały mnie pielęgniarki i trzymało mnie w sumie 4 lub 5 osób + mama, ojciec uciekł na szluga bo jak sam wspomina nie mógł wytrzymać mojego krzyku oraz tego jak przeklinałem na pielęgniarki ( sam nie pamiętam ale mówił, że kurwy sie sypały pięknie ) - do dziś mam piękną bliznę nad lewym okiem na ok, 8 cm. Jeszcze dodam, że mojej laski matka pracuje w szpitalu od 20 lat i spytałem ją czy pamięta takiego osobnika, gdy spytałem zaczęła się śmiać i opowiada, że teraz w szpitalu nie mówią " klniesz jak szewc " tylko " klniesz jak wojtuś " a ten wojtuś to oczywiście ja i od tamtego czasu każdy lekarz mnie zna w całym mieście.

Jak się podobało to opowiem następną historie, takie jak wojtuś wjebał sobie gwoździa w łydkę lub druta w kolano.

Jak się nie podoba to w sumie nic bo mnie to chuj obchodzi.

A i teraz klasyk, JEBAĆ CIAPATYCH , RUMUNÓW i PEDAŁÓW
Zgłoś
Avatar
Vietor 2013-12-15, 20:04 2
Miałem postawić piwo, ale, że jesteś kolejnym imbecylem mylącym Rumuna z cyganem- takiego chuja.
Zgłoś
Avatar
bartek8809 2013-12-15, 20:04
Jebać pedałów? Ich nie jebać tylko spalić! Jebiąc pedałów sprawiasz im przyjemność!

I czas na kawał:
Dwóch pedałów się pokłóciło. jeden mówi do drugiego:
-chuj ci w dupę!!!

drugi odpowiada
-to co, już na zgodę?

Dlatego pedałów spalić.
Zgłoś
Avatar
sija 2013-12-15, 20:07 1
a bedzie historia jak to Wojtuś wsadził sobie kutasa do geby ?
Zgłoś
Avatar
Natej 2013-12-15, 20:10
@Converter: za MANa NG313 Lion's City G z PKS Gdańsk zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-12-15, 20:21
levit69, 69 w niku oznacza, że lubi obustronną miłość francuską, levi-t oznacza albo żyda, który obciąga innemu żydowi w pozycji "na lewitację", albo... nie, nie ma innej opcji, to żyd!

W szpitalu operowali Ci stulejkę, tylko dlatego, że jako żyd miałeś być obrzezany... ale tak jebałeś czosnkiem po urodzeniu, że lekarze zostawili to na później.

Aaa, zapomniałem, chuj mnie obchodzi jakaś romka czy rumunka, nasze, polskie kobiety są najlepsze . Innych nie potrzebuję i nie rozróżniam, inne są inne.
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2013-12-15, 20:23
Jebać pedałów? Jeżeli lubisz...
Zgłoś
Avatar
BonaSforza 2013-12-15, 21:05
Ha, dzisiaj nikt mi nie wierzy jak mówię, że przyszywali mi palce u stopy na żywca w 1994 r. (wyszłam na chwilę z kuchni i wsadziłam nóżkę w różowym lakierku w podnośnik siłowy)

Wtedy to byli sadyści w szpitalach, nie to co teraz
Zgłoś
Avatar
rudzik1 2013-12-15, 22:26
Alina Vacariu
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2013-12-15, 22:39
Serio? Jak ja rozwaliłem sobie głowe i mi potem rane zszywali to się śmiałem, bo mnie to łaskotało a też nie dostałem żadnego znieczulenia. A teraz? Przetne se palce podczas krojenia i boli jak jasny syn samicy psa.
Zgłoś
Avatar
nizar 2013-12-16, 4:18 1
Czarny Kot napisał/a:

Imie rumunki poprosze, raz dwa!



Alina Vacariu
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2013-12-16, 19:54
Cool story bro
Ja w 86 złamałem rękę, prawe przedramię z podwójnym przemieszczeniem to też na żywca mnie poskładali łapkę bo 1 maja był i tylko minimalna obsługa w szpitalu była, reszta pijana
Zgłoś
Avatar
merh 2013-12-16, 21:32
od Rumunów to ty sie odpierdol. Porządni,pracowici ludzie!
Zgłoś