18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2019-10-22, 12:40 6
Liczyłem na 2gie auto które się rozpierdoli
Zgłoś
Avatar
oso 2019-10-22, 12:45 1
~Velture napisał/a:

Liczyłem na 2gie auto które się rozpierdoli



Na pocieszenie

Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-10-22, 12:54 48
Progi zwalniające to jedna z największych głupot na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
Sajlenthill 2019-10-22, 13:10 1
oso napisał/a:

Na pocieszenie



Ale z kierowcą

Zgłoś
Avatar
meloox 2019-10-22, 14:06 8
I to " Yeeeehooooł" kierowcy w tle Widac ze dobrze sie bawi Wsluchajcie sie dobrze
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2019-10-22, 14:57 1
Fajne pomimo, że fake
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-10-22, 15:16 12
Andrzejas napisał/a:

Progi zwalniające to jedna z największych głupot na tej planecie.



Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozjebane podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2019-10-22, 15:25 8
@up

Ktoś tu sie minął z prawkiem o kilometr.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2019-10-22, 15:57 1
defesa civil municipal jest tłumaczone przez google jako miejska obrona cywilna - oni się progami zajmują?
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2019-10-22, 16:01 18
Katie napisał/a:

Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozjebane podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka



Ja bym w ogóle odebrał wszystkim prawa jazdy i zdelegalizował pojazdy mechaniczne, 0 dostępu poza służbami . Samochody są niebezpieczne i giną przez nie setki ludzi rocznie, a jaki się znajdzie jakiś szaleniec celowo rozjeżdżający ludzi, jak w Niemczech? O smogu nie wspominam i efekcie cieplarnianym.
Niech w końcu ktoś zadba o bezpieczeństwo ludzi i przyszłych pokoleń!

Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2019-10-22, 16:11 1
Próg tak stary że aż czarny. Kolesie sobie fajnego fejka nakręcili.
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-10-22, 18:33 13
Katie napisał/a:

Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozj***ne podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka


Umyj fure niedziela się zbliża... Kurwa kolejny Polaczek maniak tłuczenia zawieszenia na nowej drodze... Niech jeszcze zaczną je montować na A i na S najlepiej co 30m. Rozumiem przy szkołach ale czasami to ludzi pojebało..
Zgłoś
Avatar
Henboh 2019-10-22, 20:21 5
Katie napisał/a:

Debilowi wszystko wydaje się być głupie. Są właśnie po to, żeby zmusić debili do wciśnięcia hamulca. A jak nie, to szybka karma i rozjebane podwozie jak na filmiku. Gdyby to zależało ode mnie, to montowaliby czujki prędkości, i na takich półmózgów wyskakiwałyba kolczatka



Pierwszą część przemilczę, ale druga ma o tyle sensu, że nie każe przepisowych kierowców kosztami naprawy zawieszenia co pół roku. Co to kurwa ma być za sprawiedliwość, że za kilku debili łamiących przepisy, płacić muszą wszyscy. Do tego montują wszędzie te cholerne plastikowe, które najbardziej zawieszenie niszczą.
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2019-10-22, 20:53
BigDaddyD napisał/a:

Ja bym w ogóle odebrał wszystkim prawa jazdy i zdelegalizował pojazdy mechaniczne, 0 dostępu poza służbami . Samochody są niebezpieczne i giną przez nie setki ludzi rocznie, a jaki się znajdzie jakiś szaleniec celowo rozjeżdżający ludzi, jak w Niemczech? O smogu nie wspominam i efekcie cieplarnianym.
Niech w końcu ktoś zadba o bezpieczeństwo ludzi i przyszłych pokoleń!



Zgadzam się z tym nieironicznie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie