18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:18
Poprzedni temat o muzułmanach się przyjął a kilka osób wnosiło o naskrobanie kilku własnych spostrzeżeń o Ukraińcach, więc lecę z tematem.

Słowem wstępu: To co zaraz napiszę może nie spodobać się większości tego portalu (wnioskując po komentarzach pod tematami dotyczącymi Ukrainy) jednak są to moje osobiste spostrzeżenia i doświadczenia, jeśli nie potrafisz przyjąć do wiadomości czyjegoś poglądu i zamierzasz rzucać gównem w monitor- oszczędź nerwów sobie i mnie i nie czytaj dalej.

Do rzeczy: O ile o muzułmanach wypowiedziałem się dość negatywnie, o tyle ze strony Ukraińców zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Są to ludzie tak kurewsko podobni do polaków że aż się tego nie spodziewałem. Widać w nich duży patriotyzm, często w rozmowie z nimi można usłyszeć że chcieliby wrócić do ojczyzny z dobrym wykształceniem zapewniającym przyszłość i dobrobyt, nie rzadko witają się między sobą czymś w stylu: "Chwała Ukrainie" (broń cie cieślo z Nazaretu nie pomyślcie że to jacyś ichni narodowcy nienawidzący każdego oprócz swojego kraju) Są dość otwarci, można z nimi swobodnie pogadać na poziomie bez uczucia że uważają się za kogoś lepszego (patrz poprzedni temat i muzułmanie). Mają także dość ciekawy stereotyp co do polaków, mianowicie krąży u nich przeświadczenie że wschód polski do tzw. "dobrzy ludzie", podobni do nich, którzy dobrze im życzą itd. zachód polski natomiast według tego stereotypu to ludzie zapatrzeni w siebie nie dostrzegający niczego poza czubkiem własnego nosa. Przechodząc do ich opinii o Rosjanach: Nienawidzą ich jak przysłowiowych psów (trudno im się w sumie dziwić), a Wladimira Wladimirowicza traktują jak zło wcielone. Mieszkam na piętrze z dość sporą ich liczbą i jak na razie nie mogę powiedzieć złego słowa, żyje się z nimi bezproblemowo, co więcej- można się z nimi dobrze za kumplować i napić (lubią cydr xD). No i pokrótce o najważniejszym temacie: wojnie na wschodzie ich kraju. Pokrótce ponieważ jest to temat którego uważałem że nie powinno się samemu poruszać dopóki ktoś z nich nie wyjdzie z inicjatywą. Dowiedziałem się ciekawych rzeczy o tym co się tam dzieje i streszczając to mogę powiedzieć że mają totalny rozpierdol w kraju, gospodarka leży i już nawet przestała kwiczeć, tzw. "Separatyści" to bujda na kółkach, walczą tam zwykli ruscy żołnierze a to co mówią u nas w TV nawet w 1/3 nie przedstawia jak chujowo tam jest i jak ludzie mają przejebane.

To chyba tyle, nie przychodzi mi do głowy nic więcej co chciałbym napisać w tej chwili, jeśli ktoś miałby jakieś pytania niech pisze w komentarzu, jeśli zauważę i będę znać odpowiedź to odpowiem.
Zgłoś
Avatar
Shakugan 2014-11-08, 11:36 7
Ukraińcy, Ukraińcy, o Ukrainkach coś powiedz
Zgłoś
Avatar
Wolwgang 2014-11-08, 11:47 2
@Shakugan

A oczywiście. Piękne dziewczyny, podobne do polek z delikatną urodą. Sama przyjemność na nie patrzeć Ja jednak pozostaję przy naszych dziewczynach
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2014-11-08, 12:04 2
a apropo muzułmanek to spróbój jedna poderwać i zobacz jak się bedzie zachowywac podczas seksu, jak bedzie kwiczeć, to powiedz jej po wszystkim ze pojdzie do piekła bo zachowuje sie jak swinia
Zgłoś
Avatar
Radbug 2014-11-08, 12:13 7
Znam i normalnych Ukraińców,którzy gdyby się do tego nie przyznali to nijak nie odróżniłbyś od Polaków,styl życia,brak wschodniego akcentu "luz" apropos historii. Ale są też i tacy którzy na akademikach(w Polsce) wywieszają czerwono czarne flagi a każdego "Lacha" nabiliby na pal jak to robił ich dziadek,ponadto po polsku znają z 5 słów a raz się zdarzyło nawet że jakiś debil wszedł do kuchni myśląc że to winda...
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-11-08, 12:14 14
Wolwgang napisał/a:

jeśli ktoś miałby jakieś pytania niech pisze w komentarzu


Dlaczego piszesz o Ukrainie, Ukraińcach, Rosjanach, polsce i polakach?
Zgłoś
Avatar
sknerus_mckwacz 2014-11-08, 12:17 24
Mam takie pytanko, co sądzisz o polityce zagranicznej Botswany i jak się ona przekłada na kontakt z sąsiadującą Zambią?
Zgłoś
Avatar
Wolwgang 2014-11-08, 12:24 3
@karinata gdyż pierdolnąłem babola ortograficznego, gomenasai, nie doszukuj się tutaj żadnego podtekstu- po prostu się jebnąłem.

@sknerus_mckwacz Lubię kakałko.
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-11-08, 12:42 79
po poznaniu dwoch czechow stwierdzilem ze naoisze charakterystye tej nacji

czesi maja zwykle 1.78cm wzrostu
wlosy - ciemny blad
czesi maja na imie albo Izik albo Waclaw
czesi nosza zwykle koszule i jeansy
czesi pija i pala
jest to narod no poly smutny a na poly wesoly
czesi uciekaja z kraju w wieku lat kilkunastu poniewaz sa poszukiwani przez policje za drobne przestepstwa
narod ten lubi gniezdzic sie w malych pokojach i wyczekiwac na okazje zarobienia kilku groszy
Zgłoś
Avatar
Wolwgang 2014-11-08, 12:50 3
@mika006

Czytanie ze zrozumieniem cie boli, prawda? Napisałem że to są spostrzeżenia tylko dotyczące tych których znam z akademika a nie całego narodu, naucz się czytać a potem pierdol farmazony.
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-11-08, 12:57 7
@wolfgang
a ty kurwa posiadasz poczucie humoru?
to rozluznij kurwa poslady i sie usmiechnij a nie wkurwiasz mnie jak ja mam kaca
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-11-08, 13:02 2
Wolwgang, nie doszukuję się. Po prostu stwierdzam fakt, że w tym temacie babol ma charakter permanentny, nic więcej.
Zgłoś
Avatar
H................R 2014-11-08, 13:11 17
Wolwgang napisał/a:


zachód polski natomiast według tego stereotypu to ludzie zapatrzeni w siebie nie dostrzegający niczego poza czubkiem własnego nosa.



Duża część mieszkańców zachodniej Polski jeszcze w latach 40 mieszkała na wschodzie Polski. Więc co nieco o naturze ukraińców wiemy z opowieści naszych babci i dziadków. Moja rodzina pochodzi spod Lwowa i co nieco się o ukraincach nasłuchałem. Tak nie mam o ukraińcach jako narodzie dobrego zdania. Miałbym lepsze gdyby przeprosili za swoje zbrodnie. Ale oni zamiast tego budują swoją narodową tożsamość na zbrodniach UPA i SS galizien.
Wolwgang napisał/a:

Przechodząc do ich opinii o Rosjanach: Nienawidzą ich jak przysłowiowych psów

Zapytaj się swoich ukraińskich kolegów co by zrobili z mniejszością rosyjską na wschodzie ukrainy, po wysłuchaniu ich opowieści ruska zamień na Polaka zauważysz że, historia lubi się powtarzać a ukraińcy nic od II WS nie zmądrzeli.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2014-11-08, 13:14 10
Prawda jest taka że my Polacy jeszcze długo wam będą Wołyń pamiętać i Wasze bestialstwo.
Każdy jest dobry kto Wam mordę utrze. Nawet kacap Putin.
Jesteście wredną, fałszywą i zwyrodniała nacją. I dostaniecie na co zasłużyliście. Będziecie niewolnikami żydowskich oligarchów przez długie lata, cierpiąc biedę z nędzą.
Co mnie specjalnie nie smuci.
Zgłoś