18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:03
Pierwszy trailer KTS 3: Eudezet Ghetto Ride, najgrubsze wydanie polskiego streetridingu. Po raz trzeci stunterzy z całego kraju spotykają się by wspólnie wyjechać na ulice Łodzi. Jesteście na to gotowi?
Zgłoś
Avatar
think666 2013-03-04, 22:30 6
2:57 - wyobraźni nie da się kupić.
Zgłoś
Avatar
EmpTy212 2013-03-05, 0:46 10
A niech jeżdżą stuntery po ulicach publicznych co tylko pierdolą patrz w lusterka do kierowców a kurwa jak ci zapierdala taki 160km/h na ograniczeniu 70 to kurwa dobrze i jak wyjebie w auto to problem wina kierowcy, że nie patrzy w lusterka i płaczą kutafony. Lubie motocyklistów ale tego kurestwa nie znoszę które uważa się, za panów drogi którzy mogą zapierdalać wszędzie a ja jadąc w puszcze mam go niby zauważyć w lusterku kiedy on zapierdala i ja patrząc w lusterko nie widzę chuja i zmieniam pas gdzie nagle się pojawia. Rozumiem pojechać szybciej ale wszystko ma swoje granice. Wypierdalać na autostrady i tam zapierdalać albo na tor jak chcecie się bawić w stunt albo w inne NIE PUBLICZNE miejsce. Dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
eb 2013-03-05, 2:13
Polska to nie Ameryka chujowy film pięciu na krzyż
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-03-05, 9:35 8
Jakie kurwa "Eudezet Ghetto"?

Miasto Łódź!
Zgłoś
Avatar
holek86 2013-03-05, 20:36 1
"Ghetto", jakie to amerykańskie ...

;/
Zgłoś
Avatar
mullen-16 2013-03-06, 11:35
mógł w słup przypierdolić... ładniej by było Do cyrku z nimi a nie na ulice
Zgłoś
Avatar
Świst 2013-03-07, 14:24
EmpTy212 napisał/a:

A niech jeżdżą stuntery po ulicach publicznych co tylko pierdolą patrz w lusterka do kierowców a kurwa jak ci zapierdala taki 160km/h na ograniczeniu 70 to kurwa dobrze i jak wyjebie w auto to problem wina kierowcy, że nie patrzy w lusterka i płaczą kutafony. Lubie motocyklistów ale tego kurestwa nie znoszę które uważa się, za panów drogi którzy mogą zapierdalać wszędzie a ja jadąc w puszcze mam go niby zauważyć w lusterku kiedy on zapierdala i ja patrząc w lusterko nie widzę chuja i zmieniam pas gdzie nagle się pojawia. Rozumiem pojechać szybciej ale wszystko ma swoje granice. Wypierdalać na autostrady i tam zapierdalać albo na tor jak chcecie się bawić w stunt albo w inne NIE PUBLICZNE miejsce. Dziękuje dobranoc.



Wszystko pięknie, ale mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych i popracuj trochę nad składnią.
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-03-07, 14:28 1
Nie, nie jestem na to gotowy i mam to w dupie.
Zgłoś
Avatar
mariano22 2013-03-07, 14:29 6
Bladeone napisał/a:

Jesteście na to gotowi?



Pewnie
Zgłoś
Avatar
fazaa88 2013-03-07, 14:41
1:14 debil przejezdza na czerwonym, a siedzi tak że ni ch*ja nic nie zobaczy. tylko czekac jak wyladuje na hardzie. a potem, jak ktos wczesniej wspomnial, wielkie zale ze kierowcy samochodow nie patrza w lusterka, mam tylko nadzieje ze jak juz sie pozabijaja takie glaby to nikomu postronnemu krzywdy nie zrobia.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-03-07, 14:47
Widzę wiosna idzie i wszyscy wrzucają filmiki z motocyklistami.. Zajebiście, wreszcie coś dla mnie i piwko oczywiście
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-03-07, 14:58 3
"najgrubsze wydanie polskiego streetridingu"



KAZDY absolutnie KAZDY mający jakikolwiek motor, nawet rozjebana wueske, POTRAFI w miare checi postawić motor na koło.
Czym tu sie podniecac? Ok rozumiem gimbus jeden z drugim pierwszy raz w zyciu zobaczyl wheelie, okej, ale nie rozumiem tych pajacy ktorzy gowno robia i mysla ze sa fajni. Zenujace
Nie wspominajac o zagrozeniu jakie stwarzaja i przy okazji opinii jaka robia prawdziwym motocyklista. Od szybkiej jazdy jest tor, od popisów ( czym jazda na kole j/w nie jest) plac.
Ps. co to kurwa jest eudezet? Won spowrotem na drzewo.
Zgłoś
Avatar
rastalibrarian 2013-03-07, 15:46
Nie wiecie czy można już składać zamówienia na organy?
Zgłoś
Avatar
Kondzioł 2013-03-07, 15:50
Za moto zawsze piwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie