18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Kim Jong-un
M................s • 2013-03-31, 23:36
Ostatnio często coś słychać o Korei Północnej i ich przywódcy.
Oto przeróbki zdjęcia Kim Jong-un'a chyba w jakimś historycznym momencie.

















Zgłoś
Avatar
Miszogun 2013-04-01, 9:41
Jakiż on podobny do Jarosława.
Zgłoś
Avatar
PaCeKiTeHaCe 2013-04-01, 9:42
@ZielonyPelikan - będziesz w każdym komentarzu pisał że jesteś najebany? do spania.
Zgłoś
Avatar
Hampelek 2013-04-01, 10:32
Ja na waszym miejscu już czekałbym na wojsko pólnocno koreańskie pod domem ;p
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-04-01, 11:30
Mam nadzieję, że USA albo inny kraj wysadzi tego idiotę w pizdu. Parę dni temu czytam: Kim Dzong Un straszy Stany wojną, później straszy Koreę Południową, wczoraj czytam, że straszy Japonię. Czy jego pokurwiło? Idiota myśli, że jest wielkim mocarzem, że pokona każdego, mam nadzieję że przejedzie się na tym twierdzeniu w najbliższym czasie.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-04-01, 12:12 2
maciek24043 napisał/a:

Mam nadzieję, że USA albo inny kraj wysadzi tego idiotę w pizdu. Parę dni temu czytam: Kim Dzong Un straszy Stany wojną, później straszy Koreę Południową, wczoraj czytam, że straszy Japonię. Czy jego pokurwiło? Idiota myśli, że jest wielkim mocarzem, że pokona każdego, mam nadzieję że przejedzie się na tym twierdzeniu w najbliższym czasie.



ale oni tak robia juz w huj czasu, to jest stary patent na pomoc z zagranicy :p
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-04-01, 13:34
@szer.Lucjan
Myślę, że każda północnokoreańska dziewoja marzy o tym, żeby na swój pal nadział ją Wielki Przywódca, Wybawiciel i Ojciec Narodu;)
Zresztą Kim Un pewnie by chciał żyć jak normalny człowiek, ale urodził się w cieniu swego ojca, teraz jest otoczony generałami twierdzącymi, że musi dorównać swemu tatce w walce ze zgniłym Zachodem więc co ma robić? Macha ręką do ludu po czym wraca do pałacu i do rana rozpieprza komunistów w jakiejś gierce;)
Zgłoś
Avatar
przemas6662 2013-04-01, 13:41
Mam kolege, który jest projektantem w Korei Południowej, napisał mi, żeby mieć ten cały konflikt w dupie. Tam się naprawde nie dzieje nic nowego od wielu lat, kłócą się cały czas i tyle, wszyscy mieszkańcy mają to w dupie, nikt o tym nie mówi bo każdy się przyzwyczaił. To media zrobiły taką nagonkę. A ten cały king żong jung czy jak mu tam próbuje przebić się wśród swojego narodu, gdyż nie ma już takiego poparcie jak tata czy dziadek. Reasumuąc : tam nic nowego sie nie dzieje i nic sie przez kolejne lata nie stanie. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
CZN 2013-04-01, 14:48 1
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-04-01, 15:01
znajac zycie to korea północna odrywa powoli dynamit, albo coś podobnej mocy - okreslajac to mianem bomby atomowej.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-04-01, 16:29
Jakiś jebany serdelek terroryzuje pół świata.
Powinni rozjebać jego i tą całą jego budę. Ale nie zrobią tego.
Bo się nie kalkuluje.
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-04-02, 0:36
Tak na szybko...

Zgłoś