18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Kim kardashian
~Velture • 2017-10-09, 7:53
Tłumaczone nie ma najmniejszego sensu więc dzisiaj bez tłumaczenia.

Z jakiegoś serialu wycięta improwizowana scenka.

Zgłoś
Avatar
support3 2017-10-09, 8:07 6
Velture napisał/a:

... Z jakiegoś serialu wycięta improwizowana scenka.



Serial nazywa się Parks and Recreation, "dżołka" opowiada Chris Pratt
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-09, 9:50 7
Trzy razy przewijałem bo myślałem, że z tyłu siedzi goryl.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-09, 10:49 9
Aż dziw bierze, że nolife napierdalający po +30 tematów na dobę na sadisticu i Allah wie gdzie jeszcze tego nie zna.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-09, 11:14 7
AleDlaczego napisał/a:

Aż dziw bierze, że nolife napierdalający po +30 tematów na dobę na sadisticu i Allah wie gdzie jeszcze tego nie zna.

Obrazek


Wracaj pucować.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-09, 12:16 2
Lisku to są te konkretne tematy co mam wrzucać?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-09, 12:21 3
@up
Nie moja wina, że nie znasz angielskiego i nie rozumiesz dowcipu ale tak. To są właśnie te tematy. No ale zaraz pewnie coś powiesz o cebuli, 500+, pisie, kościele, radiu maryja i o tym jak ciebie ksiądz molestował.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2017-10-09, 14:07 12
@abraxus i @aledlaczego wy na serio jesteście upośledzeni
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-10-09, 14:34
Cum-back story
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-10-09, 17:36 3
AleDlaczego napisał/a:

Aż dziw bierze, że nolife napierdalający po +30 tematów na dobę na sadisticu i Allah wie gdzie jeszcze tego nie zna.

Obrazek



Ziom, nie ma sensu z nim dyskutować - ściągnie Cię do swojego poziomu a potem pokona przez doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-10-09, 19:17 2
@up, Ziom, tak ziom łon się na psiarni rozpruł i dlatego ściąga do poziomu ziom, słuchaj ziomuś, masz szluga kopsnąć? Kurwa JP kwintylion procent, kurwa, ooga booga!
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-10-09, 19:25 1
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Ziom, tak ziom łon się na psiarni rozpruł i dlatego ściąga do poziomu ziom, słuchaj ziomuś, masz szluga kopsnąć? Kurwa JP kwintylion procent, kurwa, ooga booga!



O, właśnie o tym poziomie mówię. Widzę, że was tu więcej
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2017-10-09, 19:37 2
@Dexterous

To Seby bywaja na sadisticu ? myslalem ze tylko proboja dymac Karyny , nie no spoko, jesli dla kogos ten zarcik byl niezrozumialy to moze zamiast flachy czy zielska zainwestujcie w kurs angielskiego, SPOKOJNIE na ZMYWAK w UK jak znalazl, dbam o wasza przyszlosc , roczek moze dwa na zmywaku i spokojnie nie tylko na e46 ale i na e60 styknie hajsow, a jak wiadomo E60 szczegolnie w eMce rozklada nogi Karyn baardzo szybko. Taki ze mnie mily facet . Deal zycia... i jescze pozniej te 500+, zyc nie umierac, tylko nie zapomnijcie jebnac sobie tatuaz z bulldogiem bedac w UK ,a po powrocie do Polski obowiazkowo kotwicy z dzieckiem w za duzym helmie z opaska na reku.. Symbolika robi robote, jak Karyna widzi taka patriotyczna dziare to dupsko same az sie prosi na ruchanie. Pozniej kazdy podziekuje.
ps, jedna mala sprawa, Nie zostawiac po wszystkim Karyny SAMOTNEJ i nie wracac na zmywak bo znajac zycie jakies 99% Karyn bedzie sie puszczac na lewo i prawo po kkilku dniach rozlaki ,... bo TESKNIA ... Echh co zrobic baby nie zrozumiesz ...

ps.ps. Obiwiazkowo szukajcie nowoczesniej Karyny z Lapczen SNow na zebrach albo lopatce, gwiazdkami, ewentualnie linia zycia i jakims dziwnym napisem , o spermolapce na nerkach nie wspominam bo to klasyk. No to tyle ode mnie ..

achaa, Ostatnio Karyny przeskoczyly na wydziarane nutki, slowiki i kapuste,aa sorki znaczy roze , czasem trafi sie sowa w optymistycznych kolorach na zeberku ...

ps,.ps.ps sam jestem wydziarany w opor wiec nie krytykuje tatuazy tylko raczej owczy ped na to samo u kazdej ...
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-09, 20:17
Abraxus,

A co, Twoje też wrzuca do suszarni albo w politykę i religię?
Zgłoś
Avatar
w................3 2017-10-09, 20:20
Kto to do kurwy jest ta Kim Kardashian?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie