18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
flejtuch 2023-08-23, 13:28 2
Tamten padł bo tak jebały stopy
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-08-23, 13:54
Złożył go jak scyzoryk.

Ale karata to tak głupi sport, że ten, który go wyjaśnił zostanie zdyskwalifikowany za to, że nie panował nad swoją siłą. Dlatego ludzie wolą MMA.
Zgłoś
Avatar
konradm1985 2023-08-23, 14:22 3
Nazhir napisał/a:

Złożył go jak scyzoryk.
Ale karata to tak głupi sport, że ten, który go wyjaśnił zostanie zdyskwalifikowany za to, że nie panował nad swoją siłą. Dlatego ludzie wolą MMA.



Nie na zawodach w karate kontaktowym o ile na zasadach PZK może tak być, to na zasadach "japońskich" nikt nie dyskwalifuje za KO, nawet najbrutalniejsze.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-08-23, 15:58
Spoko , ale po chuj te okrzyki gejowskie
Zgłoś
Avatar
SławomirSulej 2023-08-23, 19:05 3
Film przedstawia fragment zawodów w shinkyokushin i jest to jedyny styl dopuszczony w formie full contakt. Tak się składa, że w 2019r nasz rodak z Kielc wywalczył w Tokio tytuł wicemistrza świata
sport.dziennik.pl/boks/artykuly/612822,karate-shinkyokushin-maciej-mazur.html
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2023-08-23, 20:18 5
SławomirS napisał/a:

Film przedstawia fragment zawodów w shinkyokushin i jest to jedyny styl dopuszczony w formie full contakt. Tak się składa, że w 2019r nasz rodak z Kielc wywalczył w Tokio tytuł wicemistrza świata


Shinkyokushin i Kyokushin to bliźniacze oragnizacje na identolo zasadach. Obie wywodzą się od Masa Oyamy (twórcy kyokushinkai), nawet układy kata są te same. Ćwiczyłem przez 5 lat, mam 5 kyu i bebech XD. Zajebac potrafię nadal. Karate byłoby dobre dla bambusiw bo zaczyna i kończy się szacunkiem. Osu piwniczaki

Zgłoś