18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
CarpeDiem93 2018-01-30, 13:30 2
MaGisTeer napisał/a:


Serio jesteś taki niepełno sprytny by tłumaczyć innym ze to na niby?
Jak ktos Ci opowiada zart to tez mówisz ze to tez nie jest na prawdę?



Po pierwsze, jeżeli kogoś chcesz obrazić pisząc o nim „niepełnosprytny", to chociaż napisz to słowo poprawnie, bo atakujesz sam siebie.
Po drugie, przeczytaj sobie komentarze i przemyśl, czy wszyscy na pewno załapali, że to jest ustawione.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Red_Devil_1878 2018-01-30, 13:48 1
Ustawione jak przyszłe wybory.
Zgłoś
Avatar
Zeusek 2018-01-30, 17:48 1
Dystans do siebie to jednak bardzo ważna rzecz, chuj w dupe tym którzy go nie mają.
Zgłoś
Avatar
chucherko 2018-01-30, 17:52
te dwa cm, co robią różnicę, w obwodzie
Zgłoś
Avatar
ndksjfdsui 2018-01-30, 18:54
Wie jakiś sadol jak nazywa się ta wgrana muzyczka?
Zgłoś
Avatar
BansujDziffko 2018-01-30, 20:06
Miałem kiedyś taką dziewczynę która lubiła się bawić w związywanie itp... Przy znajomych śmiała się z przyrodzenia ze niby małe, takie żarty i w ogóle (18 cm więc bez podśmiechujków że 12 czy coś w ten deseń)... No i związałem sukę jak zawsze, rozpierdalając jej odbyt, byliśmy jeszcze na chwilę, ale nigdy nie powtórzyła żartu. W autobusie klaskali, na przystanku prosili o bis.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-01-30, 20:36 1
Seksowny napisał/a:

Przy znajomych śmiała się z przyrodzenia ze niby małe



Ale jej, czy Twoje?
Zgłoś
Avatar
BansujDziffko 2018-01-30, 22:13
tranzystor napisał/a:



Ale jej, czy Twoje?



Mój fiut, przyjacielu.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-01-31, 12:24
e chuj tak, kochają się
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-01-31, 16:10 2
Seksowny napisał/a:

Miałem kiedyś taką dziewczynę która lubiła się bawić w związywanie itp... Przy znajomych śmiała się z przyrodzenia ze niby małe, takie żarty i w ogóle (18 cm więc bez podśmiechujków że 12 czy coś w ten deseń)... No i związałem sukę jak zawsze, rozpierdalając jej odbyt, byliśmy jeszcze na chwilę, ale nigdy nie powtórzyła żartu. W autobusie klaskali, na przystanku prosili o bis.



Biorąc pod uwagę ten wpis, twój nick ,,seksowny" oraz podpis ,,seks pozdrawia" nie pozostaje mi nic innego niż napsiać;

Nie przejmuj się. Są ludzie niscy, brzydcy z małymi fiutkami, którzy swój pierwszy raz przeżyli nawet po 30 roku życia.

Ważne jest to, żebyś żył w zgodzie ze sobą, nie myślał za dużo o seksach, nie oszukiwał sam siebie pisząc głupoty po forach. Popracuj nad sobą, zrobisz fajną sylwetkę to nawet 165cm wzrostu i twarz jak but typu klapek nie będzie przeszkodą w podboju kobiecego krocza. Jak dobrze ogarniesz lingwistykę waginalną to nawet fiuta ci nie trzeba żeby wywołać łechtaczkowe tornado.

Tylko nie miej zbyt wygórowanych wymagań, grunt to żeby cipa była mniej więcej na swoim miejscu.

Powodzenia
Zgłoś
Avatar
PanZorro 2018-02-01, 0:41
Ciekawe czy ktos by sie podjal procesu z durexem. King size to dla mnie rozmiar krola, a krolowie jak i innni europejczycy maja 15-19 cm. Wiec promowanie king size jako wielkiej skapety oklamuje klienta i wprowadza go w dyskomfort psychiczny.
Zgłoś