18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Avatar
Proxably 2012-09-27, 14:36
hmm, wg. mnie iskra powstała od uderzenia w relfektor a bok samochodu nadjeżdżającego z naprzeciwka zahaczył o zbiornik paliwa w ciągniku siodłowym? Ale coś się nie zgadza bo wybuch jest dopiero na wysokości przyczepy a przyczepa przecież nie ma baku, więc skąd eksplozja?
Zgłoś
Avatar
polux 2012-09-27, 15:20
Ah te wybuchy, poślizgi... uuummm... i ten deszczyk na szybie
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2012-09-27, 15:49
Myślę, że powinniście popracować nad regulaminem odnośnie konieczności opisu i przy wpisaniu w tagach "Rosja" opis nie powinien być wymagany.

______________

☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-09-27, 19:28
porGruber napisał/a:

co tam sie kurwa wyprawia...



Czytajac opis tematu lub jego nazwe i widzac 5 literki usytuowane obok siebie - "ROSYJ...." lub "ROSJA" powinienec sie emocjonalnie przygotowac nim wlaczysz filmik zamieszczony ponizej, ze za chwile wydazy sie cos popierdolonego. Ja bym sie nie zdzwil jak by ci sami naukowcy ktorzy mowili ze sranie na kiblu jest nie zdrowe, powiedzieli ze w rosji jest nie 4 a 38,9 wymiarów czasu i przestrzeni... Chociaz wtedy by sie to nie nazywalo CZASOPRZESTRZEN a poprostu ROSJA
Zgłoś
Avatar
Veser 2012-09-27, 20:56 3
Dzisiejsze wypadki samochodowe w Rosji już nie wystarczają dlatego zatrudnili najlepszych speców
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-09-27, 21:09
uderzył w bak -> kompresja -> wybuch oleju napędowego?
Czyli taki większy diesel?
Zgłoś
Avatar
Sanbi 2012-09-27, 22:34
Wiem ze do rosij swoim samochodem nie pojade
Zgłoś
Avatar
rysiu90 2012-09-27, 22:36
Oni to mają tam codziennie ,,koniec świata''
Zgłoś
Avatar
RITI 2012-09-28, 2:07
Nie jestem ekspertem, ale na moje zajebał w butle z propan butanem, którą niektórzy kierowcy mają za kabiną -stąd taka eksplozja.
Zgłoś