18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Kino.Kapitan..
_Netrunner_ • 2018-12-11, 21:47
Film inspirowany jest autentyczną postacią Williego Herolda. Młody niemiecki żołnierz, dezerter, chcąc ratować życie jest zmuszony do ucieczki przed nazistowskimi prześladowcami. Na swojej drodze w opuszczonym samochodzie znajduje mundur wysoko postawionego kapitana Luftwaffe. Zmiana tożsamości to dla niego nie tylko szansa na przetrwanie, ale i początek przemiany z niedoszłej ofiary w bezwzględnego kata.





filmweb.pl/film/Kapitan-2017-792195

Kto obejrzy to zrozumie..
Zgłoś
Avatar
traf 2018-12-12, 9:25 1
błędny opis,sam był nazistą
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 9:42
Zaciekawił mnie.
Swoją drogą to jakim trzeba być idiotą, żeby dwa tygodnie przed końcem wojny zostać zbrodniarzem wojennym
Zgłoś
Avatar
acetylosalicylowy 2018-12-12, 19:17
up to nie było wtedy takie oczywiste.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 19:19
Dwa tygodnie przed koncem wojny nie było oczywiste jak Niemcy dostawali wszędzie wpierdol i musieli posyłać do walki dzieci i starców bo nie mieli już nawet rezerwy?
Zgłoś
Avatar
Aldous 2018-12-16, 13:30 8
@Abraxus No tak bo w czterdziestym piątym mógł sobie wejść smartfonem w internety i sprawdzić kiedy się wojna skończy, albo włączyć tefałen 24 i na pewno by tam mówili że Niemcy dostają wszędzie wpierdol i wysyłają do walki kobiety i dzieci. Względnie iść do kiosku i w gazecie poczytać że nie mają już rezerw, przecież wiadomo że w czasie wojny światowej zawsze można otrzymać sprawdzoną i rzetelną informacje tego typu i to z pierwszej ręki. Ostatecznie mógł kogoś spytać, bo przecież wiadomo że pół roku wcześniej ustalili co do dnia kiedy przestaną się strzelać.

Boże jak ja nie znoszę takiego kurestwa umysłowego...
Zgłoś
Avatar
DRIZZLERE17 2018-12-23, 12:41
Dlatego musicie sobie zapamiętać, że to ni Niemcy mordowali tylko naziści.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-12-24, 9:14
W czasie wojny człowiek jest osamotniony i ogłupiały, wie tylko to co usłyszy w radiu i to co powiedzą mu koledzy z plutonu/obozowy propagandzista. Dlatego Polacy tak dzielnie walczyli podczas Kampanii Wrześniowej bo wmawiano im, że już za chwilę, lada dzień Francja i Anglia wyprowadzą kontruderzenie na Niemcy i wojna się skończy raz-dwa. I dlatego wiele oddziałów 17-tego września poddało się bez walki wojskom radzieckim - była dezinformacja i każdy myślał, że oni wkraczają by nam pomóc w walce z Niemcami, nie było wtedy smartfonów i netu, nie było przepływu informacji w kilka sekund po całym świecie. Zresztą dzisiaj też nie znamy pełnego obrazu sytuacji, gdy islamski terrorysta z niemieckim paszportem rozpieprza się ciężarówką w tłumie mówi się o "wypadku drogowym z udziałem niezrównoważonego psychicznie Niemca" a gdy Rosjanie atakują okręt wojskowy który naruszył ich przestrzeń morską mówi się o "incydencie z udziałem ukraińskiego nieuzbrojonego kutra"
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-05-23, 23:42
polecam,dobry z klimatem
Zgłoś