18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Vexille 2012-03-25, 12:39 1
Kręcone przez denko o słoika po ogórkach? piwko za fajny trik
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2012-03-25, 14:28
Ale to było zajebiste
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-03-25, 14:37 1
Dlaczego jak zawsze widze na początku taką pizde z włosami jakszczotka do kibla to wiem, że będzie o deskorolkach?
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-03-25, 16:27 1
@up,

deskorolkach powiadasz? Przejebane musiałeś mieć dzieciństwo, że nigdy deskorolki i rolek nie widziałeś.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2012-03-25, 18:06
Rzeczywiście klasyczne, od małego takie przybijam z kumplami
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-03-25, 20:16
Rumcajs, jak ja widze takiego pedała to mnie cholera bierze. nieważne o czym jest filmik
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-03-25, 22:43
mikel1994,

W sumie nie do końca bo ja w dzieciństwie na Simsonie popierdalałem freestyle, jeżeli wiesz co to Simson bo tak widzę, że mogłeś mieć jednak bardziej niż ja zjebane dzieciństwo.
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-03-25, 22:53 5
@up już się nie pluj. Pojechał ci bo ci się należało.
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-03-25, 23:20
Bo co? Bo was obraziłem bo tak samo wyglądacie? Cóż, ja może wyglądam np. tak samo jak metal ale też nie lubie większości. Ale takie łośki skejciki to chyba tylko na takim sadisticu sie mogą popultać do ludzi.
I się nie pluję bo mam dużą tolerancję cierpliwości i zawsze jestem otwarty na inteligentne dyskusje.
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-03-26, 12:48
Oczywiście, że Rumcajs ma rację. Kolesie w takich włosach to banda pedałów. Chuj wie czemu uparli się na deskorolkach, pewnie chcą, żeby dupy piszczały. Banda chuja i tyle. I to nie jest temat do inteligentnej dyskusji, bo to oczywiste. Poszliby kurwa na siłownię, albo na jakiś boks. jak mężczyźni. Albo kupili sobie samochody i zapierdalali nimi po publicznych drogach ile wlezie. To jest męskie. I rzecz jasna zrobili coś z tymi ciuchami i fryzurami. Pedały.
Zgłoś
Avatar
Francysl 2012-03-26, 13:11
wypierdalać do fryzjera!
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-03-26, 15:11
Kręcone okiem kota.
Zgłoś
Avatar
Infanymous 2012-03-26, 16:06
@Kietong

Kurwa nie wiem, czy ty trollujesz, czy to możliwe że jesteś aż tak zjebanym człowiekiem. Czyli człowiek nie ubierający jakichś pedalskich rurek, niemający włosków na żelu, ale jeżdżący na desce (uwaga, rozpierdolę ci światopogląd: są tacy, naprawdę) też jest pedałem? No kurwa, to że się ktoś zajął skateboardingiem a nie innym sportem to jest tylko i wyłącznie jego sprawa i raczej wątpię żeby twój boks czy siłownia były bardziej męskie od skateboardingu (uwaga, rozpierdolę ci światopogląd: są ludzie, którzy chodzą na siłownię, według ciebie taką super męską, i jeżdżą na desce, naprawdę. I co wtedy? Męski pedał? Pedał, ale jednak jest męski?) A samo stwierdzenie, że boks czy siłownia jest bardziej męski od jakiegoś innego sportu (no, pomijam tutaj "sporty" typu balet czy łyżwiarstwo figurowe, bo to już wymaga ubierania, hmm, dwuznacznych ciuszków itd.) pokazuje, jakim jesteś płytkim człowiekiem

Ps. słowo "męski" w tym poście is over 9000, wiem :c.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2012-03-26, 16:48
Co to za muzyka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie