18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Albert_Z 2022-12-09, 20:44 7
Szkoda że mu głowy nie ucięło, na przyszłość by wiedział jak jeździć
Zgłoś
Avatar
AndyDy 2022-12-09, 21:10
Klient czeka do dziś na obiad.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2022-12-09, 21:49 1
Jak widać lepiej kasków nie zapinać.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-09, 22:06 25
Kask należy zapinać. Nie należy zapinać kolegi
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-12-09, 22:17 1
Jako, że w ruchu drogowym mam udział jedynie tuptajac przejściem dla pieszych lub wkurwiajac puszkarzy rowerowaniem poboczem jeśli kompletnie nie mam innej możliwości przejechania danego odcinka, to spytam.

A) jak on, kurwa jego mac, nie widział tej blachy? Ślepy? Niedojebany? Samobójca?

B) co ten eee.. UDT? robił na jezdni z czymś takim? Czy to nie jest normalna jezdnia tylko jakiś nie wiem, plac firmy budowlanej? Teren budowy? Co tam się odjebało?
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-12-09, 22:45 5
sothis napisał/a:

Jako, że w ruchu drogowym mam udział jedynie tuptajac przejściem dla pieszych lub wkurwiajac puszkarzy rowerowaniem poboczem jeśli kompletnie nie mam innej możliwości przejechania danego odcinka, to spytam.
A) jak on, kurwa jego mac, nie widział tej blachy? Ślepy? Niedojebany? Samobójca?
B) co ten eee.. UDT? robił na jezdni z czymś takim? Czy to nie jest normalna jezdnia tylko jakiś nie wiem, plac firmy budowlanej? Teren budowy? Co tam się odjebało?



Jako niedzielny ekspert postaram się wypowiedzieć mimo że chuja wiem : A - był to ślepy niedojebany samobójca B - To są Chiny, czyli komunizm. Ponieważ w komunizmie wszystko jest wspólne czyli zarazem niczyje to każdy może sobie robić co chce. Facet w UDT ( Uniesieniowy Dyliżans Towarowy ) założył firmę budowlaną na jezdni. No i wtedy skuterkowiec widząc prywatny teren budowy na wspólnej jezdni uznał go za teren niczyj i postanowił popełnić samobójstwo
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-12-09, 22:49 1
Albert_Jerzy napisał/a:

Szkoda że mu głowy nie ucięło, na przyszłość by wiedział jak jeździć



jakby widział ? przecież nie będzie miał głowy inteligencie
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2022-12-10, 0:03 3
Sothis, wszystko jest napisane na filmie
Zgłoś
Avatar
SamSpirytus 2022-12-10, 0:14
Zaliczyła zgona
Zgłoś
Avatar
Cazzy 2022-12-10, 0:21
Hetman_Wielki napisał/a:

jakby widział ? przecież nie będzie miał głowy inteligencie



a ty oczu, bo łeb zachował.
Zgłoś
Avatar
bobbob23 2022-12-10, 2:16
dobrze że chinole takie tępe bo było by ich 2 razy tyle
Zgłoś
Avatar
Casperish 2022-12-10, 4:30 3
A jak mial ta blache widziec barany jedne? Wy widzicie to z kamery, wyobraznie sobie jego punkt siedzenia. Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Neptun 2022-12-10, 8:13
Albert_Jerzy napisał/a:

Szkoda że mu głowy nie ucięło, na przyszłość by wiedział jak jeździć



Zgłoś
Avatar
sothis 2022-12-10, 9:31
Casperish napisał/a:

A jak mial ta blache widziec barany jedne? Wy widzicie to z kamery, wyobraznie sobie jego punkt siedzenia. Ja pierdole



No wyobrażam sobie.
Trochę gejowe uczucie, trochę jak dziewica, w sumie dziwne ale ok, wyobrażone.
Nie wpłynęło to na blache, która nadal nie zrobiła się przezroczysta. A że te x warstw ma z 5cm grubosci jakoś nic nie zmienia przy tej zawrotnej prędkości.
No i zakładamy, że widzi je idealnie na wprost, a nie będąc ciut niżej lub ciut wyżej :p

_Yarko_ napisał/a:

Sothis, wszystko jest napisane na filmie



Faktycznie, dzięki za zwrócenie uwagi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie