18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Dla jednych bardziej dla drugich trochę mniej sadystyczne zdjęcia,mnie natomiast się kraje serce jak widzę takie klasyki (i nie tylko) pozostawione na pastwę losu..

Renault 8 Gordini


Porsche 911


Peugeot Le Mans LMP1


Nissan Gtr


reszta standardowo w komentarzach
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-06, 5:12
Co do restauracji/reaktywacji to przypominam, że jeśli karoseria jest przeżarta przez rdzę, to de facto można robić auto od zera czy od samej tylko ramy, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2014-02-06, 19:33
Porzucić Ferrari 250 GTO i Lambo Miurę... Przecież dzisiaj te samochody na aukcjach są warte kilka razy więcej niż Veyron, Reventon itp.
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-02-09, 15:51 1
Tym razem samochody porzucone w lasach południowej Szwecji. "Parking" został stworzony przez dwóch braci jako przechowalnia samochodów,został opuszczony przez siły USA podczas II Wojny Światowej . Te zapomniane samochody zabytkowe mogą kosztować około £ 100,000.

A tutaj mój poprzedni post z porzuconymi samochodami: sadistic.pl/klasyki-pozostawione-same-sobie-vt267684.htm

Niestety ze zdjęć rozpoznałem tylko Saaba oraz Vw 'Garbusa' może ktoś rozpozna resztę samochodów







































Zgłoś
Avatar
mareqq 2014-02-09, 15:55
Wiem, że to będzie na głównej więc to moja chwila i chcę piwka za pierwszy komentarz ^^
Zgłoś