18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
bluntmeeen 2011-02-25, 8:58
JeMois napisał/a:

; Co do KK i finansowania to również się mylisz. Kościół płaci przecież podatki.



Nie mylę się, ale Ty jesteś niedoinformowany, kosciol placi minimalna czesc podatkow, tak minimalna ze zwykly czlowiek moze sobie tylko o takich ulgach pomarzyć racjonalista.pl/kk.php/s,2728

JeMois napisał/a:

Tylko dla mnie mniej szkodliwe jest skupisko wierzących w Boga emigrantów, starszych ludzi o "przestarzałych i średniowiecznych" poglądach w porównaniu do młodych "pro postępowych" ludzi, którzy mają w dupie takie pojęcia jak patriotyzm i marzą o tym by wpuścić do Polski homosiów, arabów i zrobić z tego kraju zwyczajny kurwidołek.



Nie zapominaj, ze to "mniej szkodliwe" towarzystwo ma prawo glosu, wiec jest szkodliwe tak samo jak reszta oszolomow i fanatykow. Nie sadze tez ze ludzie ktorzy ida z biegiem czasu chcieli by, zeby wszedzie byly pedaly i araby, raczej chodzi o to zeby nadążać za tym co sie dzieje na świecie, zawsze mozna by dalej tkwić w glebokiej komunie nie wiedzac nic, osobom którym taki stan rzeczy by pasował polecam emigracje na kaukaz

JeMois napisał/a:

Jestem za tym, by nie było religii w szkołach ale nie argumentuje tego w sposób "wypierdalać z zjebanym klerem w pizdu".



Widzisz, a ja tak argumentuje, bo jebany kler juz sie wpierdolil do szkol, i tyle mojego co se pogadam, a wkurwia mnie nieprzeciętnie, ze jebane oceny z jebanej religii wliczają się mojemu synowi do średniej oceny, bo to powinien być wolny wybor, czy ktos chce wiezyc w jebanego boga czy nie
Zgłoś