18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
Avatar
androgenius 2011-02-21, 15:12 1
buhahaha,polski mega łeb i filozof zawsze jak go widzę to mam z niego bekę,taki przygłup nie widzi,że tylko lipę robi swoim pierdoleniem
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-02-21, 15:25 9
ja już tutaj któryś raz się odnośnie niego powiem; nie trawię faceta. wszyscy są podludźmi tylko nie on, i tylko on może się o czymkolwiek wypowiadać. takich należy wsadzać do komór głodowych [dźwiękoszczelnych], żeby mógł sobie pomarudzić w samotności, bez tych wstrętnych ludzi naokoło. a po 3 miesiącach bez jedzenia ewentualnie wypuścić.
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-02-21, 15:28 1
Ale bym mu sprzedał klapsa w pupcię..
Zgłoś
Avatar
Calp 2011-02-21, 15:50 5
Jak ja nie lubię tego gościa. Jak można uznawać przeszczep organów za kanibalizm. Jakby sam potrzebował nerki albo innego organu czy tkanki to pewnie nagle by zmienił poglądy
Zgłoś
Avatar
N................r 2011-02-21, 16:09
@up@up Gay detected!!!
Zgłoś
Avatar
Arszenik 2011-02-21, 16:26
Dziadziu alleluja
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-02-21, 17:09 83
Żałośni jesteście.

Gościu to świetny filozof, przy "dyskusji" z nim każdy lewak wymięka. Odwołuje się do wartości chrześcijańskich gdyż jest europejczykiem. Natomiast sam uważa się za ateistę.

Nie wiem czy wiecie, ale został wywalony z uczelni bo miał więcej słuchaczy niż lewicowi profesorowie To wręcz dziwne, że tak mądry i niepoprawny politycznie człowiek jeszcze się jakoś udziela a nie został załatwiony jak np Dariusz Ratajczak, który nie był poprawny politycznie i Gazeta W. doprowadziła do rozbicia jego rodziny, kariery zawodowej i w konsekwencji do tego, że został ochroniarzem i zginął w nie wyjaśnionych okolicznościach.

Gościu mówi to co myśli i ma rację, a wy się z niego nabijacie.
Jak za 20 lat muzułmanie będą dupić Polki to wy nadal będziecie poprawni politycznie?
Zgłoś
Avatar
MerowingQ 2011-02-21, 17:36 34
Nie sugerujcie się tylko tym filmikiem.
Wolniewicz z pewnością miękkim chujem nie był robiony, podziwiam go. Mówi konkretnie i bez ogródek. Polecam zapoznanie się z jego wywiadami. Mogłoby być więcej takich osób jak on. Ale nieeee kurwa... Teraz jest moda na lewactwo, bo przecież to same plusy. Związki homo, legalizacja, otwarte granice dla wszelkich ciapatych
Nie dziwie się, że macie taki stosunek do niego... To w połowie nie jest wasza wina, tylko największej pralki mózgów jakim jest TV. Ale czy nie lepiej otworzyć swój umysł i samemu zastanowić się co jest nam dobre, a co nie?

Dobra, skończyłem swe pierdolenie.
Najnormalniej mnie kurwica bierze, gdy ktoś obraża tą osobę.
Zgłoś
Avatar
samstag 2011-02-21, 17:37 5
Jestem zaskoczony że jednak troche osób na sadisticu nie sra pod siebie słuchając tego zbetoniałego pierdolenia. Przywracacie mi wiare w ludzi.

@JeMosi skąd ty masz takie informacje na temat muzułmanów (to religia, nie narodowosc). Ciągłe pieprzenie że arabowie nas podbiją, zaleją i coś tam. To nie jest prawdopodobne. Potęga ze świata arabskiego żadna. Bardziej bym rozumiał obawe przed Azją.
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-02-21, 17:47 11
samstag, to nie chodzi o narodowość. Ich wiara nie jest "pokojowa" oczywiście, pojedyncze osoby wyznające Islam są ok, ale i oni nie są ustępliwi. Zdecydowana większość muzułmanów to ludzie, którzy nie poddają się asymilacji, właśnie przez to przywiązanie południe Francji wygląda jak wygląda. W Europie Zachodniej coraz częściej mają ich dość, gdyż oni osiedlają się w danej dzielnicy i to tak jakby było państwo w państwie. W Szwecji już mają z tym wielkie problemy przez co ruch narodowy rośnie w siłę.

Muzułmanie nie muszą nas atakować. Jeśli politycy zwiększą przywileje socjalne to muzułmanie sami będą się pchać do Polski, tak jak to jest w socjalistycznych krajach Europy Zachodniej. A następnie to już kwestia poprawności i tolerancji. Tak jak obecnie z Czeczenami. Czeczeńskie dzieci mogą lać w szkołach Polaków i nikt nie robi z tego problemu "Im wolno, taka sytuacja..." ale jak Polak wpieprzy Czeczenowi to zaraz lament, że są dyskryminowani. Tak samo będzie z Arabami,
Zgłoś
Avatar
noob123 2011-02-21, 19:39
strzeżcie się. 'KLON-TFY'
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2011-02-21, 19:39
24 sekundy z czego 15 to jakiś chujowy metal i obrazek szatana. Widzę, że dzisiaj każdy z teatralną mimiką to pojeb, a spierdalajcie.
Zgłoś
Avatar
nanowonarodzony 2011-02-21, 19:44 5
Wolniewicz może i pierdzieli jak stary dziad, ale ma swoje racje i jest bardzo inteligentnym człowiekiem przerastającym autora filmiku o lata świetlne!

Lewactwo odpierdolić się od Wolniewicza, bo mądrym człowiekiem jest i huj z wami!!!

Tyle w temacie!

PS.
JeMois dobrze gada.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2011-02-21, 19:56 7
Tak właśnie. JeMois i Turek dobrze mówią. Z resztą kurwa... jak ktoś myśli to po samych metodach tej całej gry lewica vs prawica można poznać kto ma racje. Prawicowcy wytykają lewakom oczywiste debilizmy w ich ideologiach, pokazują im dobitnie gdzie sie mylą. Lewacy za to odpłacają się jakimiś pomówieniami, przerobionymi "śmiesznymi" filmikami gdzie właśnie pokazują jak "mocne" mają argumenty. Z Narodowców chcą zrobić skinów i pedałów, podważają wszystkie autorytety które pamiętają jeszcze jak świat wyglądał przed wojną i wiedzą jak mógłby wyglądać teraz. Telewizja działa z resztą bardzo podobnie tylko, że mają mądrzejsze sposoby na zmianę opinii publicznej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie