18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
JeMois 2011-02-21, 20:04 3
Jeśli lewacy chcą wierzyć w te bzdury to niech wierzą. Nie chcę im zabierać wolności słowa. Wkurwia mnie jedynie fakt, że właśnie te debilizmy otrzymują poparcie społeczeństwa. Ile jeszcze mamy cierpieć? Kiedy ludzie mają zauważyć, że to wszystko się sypie? Jak nie dostaną swojej emerytury?
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2011-02-21, 20:17
Osoby które tutaj krytykują Wolniewicza, chuj wiedzą o czymkolwiek . Ja też nie zgadzam się z nim we wszystkim, ale czasem warto go posłuchać ,bo w niektórych kwestiach ma rację.
Zgłoś
Avatar
T................1 2011-02-21, 20:40 1
wyrwane z kontekstu kilka słów i "haha hihi" przeróbka, poziom majewskiego albo innego gówna -_-
Jakby chociaż coś z pedałów pocisnął lub komuchów to by można było się z nim pośmiać
Zgłoś
Avatar
Kinio 2011-02-21, 20:51 3
Tak jak niektórzy wspomnieli: Wyrwane z kontekstu!
Jak ktoś się odnosi do wartości chrześcijańskich to zaraz katol i zabobon (On sam nawet jest ateistą), no po chuj wnikać głębiej? Po chuj się zastanowić?
Zgłoś
Avatar
TeHaCjusz 2011-02-21, 21:01
No i zostaliście przeklęci.

Widać to po tej politycznej wojnie w komentarzach.
Zgłoś
Avatar
think666 2011-02-21, 21:03
autor napisał/a:

Szatan żyję i ma się dobrze, co udowadnia TV Trwam!


Szatan żyje, Ja żyję.
Zgłoś
Avatar
Airwolf 2011-02-21, 21:07
No, pewnie... Wrzucajcie filmiku z 30 lat FPSów. Tam to dopiero, kurwa boki zrywać!
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2011-02-21, 21:16
Ma poparcie wśród plebsu, oni lubią takich bojowych wodzów z porywającymi prosty lud przemowami
Zgłoś
Avatar
Val3riAn 2011-02-21, 21:28 4
@JeMois
Co to są wartości chrześcijańskie? Palenie na stosie książek i ludzi prezentujących inne poglądy niż jedyny słuszny? Nie chcę Cie martwić, ale Europa nie jest kolebką chrześcijaństwa, tylko są nią kraje semickie, etyka i moralność są zaś o wiele starsze od chrześcijaństwa. Szkoda tylko, że Rzymianie mięli tak mało lwów.
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-02-21, 21:51 1
Val3rian, mylisz się i to bardzo

Oczywiście Chrześcijaństwo wywodzi się z rejonów dzisiejszego Izreala...ale za tamtych czasów u nas skakano jeszcze po drzewach...

Odwołujesz się do średniowiecza - i muszę Cię zmartwić. Porównując starożytność i średniowiecze to właśnie ta druga epoka szybciej się rozwijała i więcej znaczyła. Działa to na zasadzie "Im gorszy ustrój tym lepsze świadectwa pozostawia". Również dla obecnej poprawności-politycznej gadanie o tym, że średniowiecze jest ok nie pasuje. Obecnie odwoływanie się do wartości chrześcijańskich jest obciachem - dzięki komu to zawdzięczamy? Mediom.

Mówisz o inkwizycji - wiesz w ogóle o czym gadasz? W tamtych czasach Islamiści o mało co nie zalali Europy, gdyby nie stanowcze działania Kościoła to dziś wierzyłbyś w Allaha...Europa stała na skraju przepaści, pojawiały się odłamy. Najprościej wam zwalić całe zło świata na Kościół - wiecie dlaczego? Bo niestety (ubolewam nad tym) księża i inni duchowni są zbyt pokojowo nastawieni i nie odpowiadają otwarcie, również Kościół chowa się przed wieloma sprawami.

Wracając do kolebki - nie mówimy o Europie jako o kolebce (aczkolwiek to tutaj po kilkudziesięciu latach od śmierci Jezusa zaczęło się prężnie rozwijać chrześcijaństwo) a o tym, że dla Europejczyków wzorem są wartości chrześcijańskie. To właśnie na tych wartościach stworzyliśmy największą cywilizację w historii - cywilizację łacińską.

A, jeśli ktoś nie dowierza temu, że w średniowieczu nastąpił większy rozwój to odsyłam do : pilaster.blog.onet.pl/Swiatla-redniowiecza,2,ID355264048,n
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2011-02-21, 22:30
JeMois napisał/a:

Odwołujesz się do średniowiecza - i muszę Cię zmartwić. Porównując starożytność i średniowiecze to właśnie ta druga epoka szybciej się rozwijała i więcej znaczyła.


Nauka sprowadzona do robienia przypisów do Arystotelesa i odwoływania się do autorytetu ojców kościołą, a uznawanie innych koncepcji za heretyczne, gdzie Giordano Bruno pali się na stosie, rewolucyjne w fizyce dzieło Kopernika trafia na indeks ksiąg zakazanych, a poglądy Gallileusza będące podstawą nowożytnej nauki zostają oficjalnie potępione. Faktycznie, kurwa, więcej znaczyła.

A co do Wolniewicza, to faktycznie, kiedyś to był wielki umysł, niestety to co teraz wyczynia to jest raczej parodia.
Zgłoś
Avatar
Grzemot 2011-02-21, 23:03
to sie właśnie nazywa manipulacja - jakis dziadek + TV Trwam + metal + wyrwane z kontekstu słowa i ktoś kto nie zna człowieka już nim gardzi..
Zgłoś
Avatar
dualowiec1111 2011-02-21, 23:05
Jebać sługusów, szanować wolnomyślących .
Zgłoś
Avatar
Slepson 2011-02-21, 23:32
Cieszę się patrząc na dyskusję, że na sadisticu jest sporo ludzi, którzy znają tego człowieka nie tylko z Trwam.
Zgłoś
Avatar
marsel 2011-02-22, 0:34
JeMois @ Wczoraj 17:09
Żałośni jesteście.

Gościu to świetny filozof, przy "dyskusji" z nim każdy lewak wymięka. Odwołuje się do wartości chrześcijańskich gdyż jest europejczykiem. Natomiast sam uważa się za ateistę.

Nie wiem czy wiecie, ale został wywalony z uczelni bo miał więcej słuchaczy niż lewicowi profesorowie To wręcz dziwne, że tak mądry i niepoprawny politycznie człowiek jeszcze się jakoś udziela a nie został załatwiony jak np Dariusz Ratajczak, który nie był poprawny politycznie i Gazeta W. doprowadziła do rozbicia jego rodziny, kariery zawodowej i w konsekwencji do tego, że został ochroniarzem i zginął w nie wyjaśnionych okolicznościach.

Gościu mówi to co myśli i ma rację, a wy się z niego nabijacie.
Jak za 20 lat muzułmanie będą dupić Polki to wy nadal będziecie poprawni politycznie?

za dlugie i z bledami... wypierdalaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie