18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Thomasthetank 2024-08-10, 23:34 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Aha, jak białas dostaje wpierdol od ciapaka to wina Żydów... Wielką moc musi mieć to żydowskie poparcie, że ciapak albo czarnuch dostaje jakiejś magicznej, nadludzkiej siły.



Bo wy małpy jako zwierzęta stadne atakujecie 10 na 1 żadna małpa i śniady brud nie mają honoru. Czarnuchy i inne muslimy nawet za głupie na niewolników są, tak dalej byśmy wami handlowali
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-10, 23:43 4
Ja pierdolę, już pomijam fakt że koleś ma prawo do własnych poglądów, i przekonań, jak chce klękać i się miziać z czarnymi, ja mu bronił nie będę i mnie to jebie. ALE KURWA NIE W MUNDURZE, w mundurze to on ma kurwa murem stać na straży prawa i porządku, tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
JimyWhite 2024-08-10, 23:45 5
Już widzę jak w stanach glina klęka do czarnucha tyle że z tą różnicą by sprawdzić puls po wyjebaniu magazynku w niego
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-10, 23:56 4
LICH0 napisał/a:

Jak można się tak samemu upodlić....


Za to złoto, które sobie wieli za wikt i opierunek dywizjonu 303 i resztę krzywd wyrządzonych na całej planecie (sporo większych niż krzywd germańskich), to mi ich wcale nie żal. Niech klękają.
Zgłoś
Avatar
vengo 2024-08-10, 23:56 6
Podczłowiek w mundurze.
Haaaa tfuuu!
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-08-10, 23:56 2
Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2024-08-11, 0:03 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

O, tak! Znajcie swoje miejsce w szeregu, białasy! Macie się za lepszych? Ostatnie zamieszki w UK pokazały, która rasa dominuje. Jak tylko biali ścierali się z kolorowymi to obskakiwali wpierdol.



Skoro państwo i policja była przeciwko białym obywatelom, dodatkowo przeciwnikami byli agresywni murzyni, to trudno wygrać taką walkę.
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-08-11, 0:05 1
Gliniarz jest kolorowy. Około 25% murzyn, więc jak dla mnie też murzyn.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2024-08-11, 0:20 4
Jakims cudem udalo im sie wyskoczyc z tonacego statku pod nazwa Unia Europejska, to zamiast plynac do brzegu, przywiazali sobie srogi kamien do szyi. Jak to nazwac? Nie to, ze mi ich jakos szkoda, czy cos, ale gdzie tu sens, gdzie logika? W czarnej dupie chyba.
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-08-11, 0:23 5
co za kurwa jebana
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-08-11, 0:24 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

O, tak! Znajcie swoje miejsce w szeregu, białasy! Macie się za lepszych? Ostatnie zamieszki w UK pokazały, która rasa dominuje. Jak tylko biali ścierali się z kolorowymi to obskakiwali wpierdol.



Pokazali, w RPA jak dominują. Z bogatego państwa zrobili upadłem getto. I to samo zrobią UK jak im na to pozwolą.
Na szczęście u nas to nie przejdzie....
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-11, 0:34 1
krzylo napisał/a:

Jakims cudem udalo im sie wyskoczyc z tonacego statku pod nazwa Unia Europejska, to zamiast plynac do brzegu, przywiazali sobie srogi kamien do szyi. Jak to nazwac? Nie to, ze mi ich jakos szkoda, czy cos, ale gdzie tu sens, gdzie logika? W czarnej dupie chyba.


Ten statek płynie dalej, a oni toną. Brexit był błędem, dali się oszukać. Gdyby referendum odbyło się dzisiaj 2/3 byłoby za pozostaniem w Unii.
Bo nie taka zła ta Unia. Uczmy się na ich błędach, nie na własnych.

[ Dodano: 2024-08-11, 00:38 ]
tomnbb napisał/a:

Pokazali, w RPA jak dominują. Z bogatego państwa zrobili upadłem getto. I to samo zrobią UK jak im na to pozwolą.
Na szczęście u nas to nie przejdzie....


To mit. Apartheid splajtował bo koszt jego utrzymania był zbyt duży. Tylko białym żyło się dobrze. W latach 80-tych w RPA trwał permanentny stan wyjątkowy, inaczej wszystko by się rozleciało, a kosztowało to ogromne pieniądze. Apartheid rozmontowali ci sami, którzy go stworzyli, nie żaden Mandela. Potem cała patologia, którą poupychali w zamkniętych, czarnych miastach jak Soweto rozpełzła się po kraju.
To tak jakbyś przez lata sprzątał śmieci upychając je po szufladach, a później miał pretensje, że popękały i wszystko się wysypało na twój piękny dywan.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2024-08-11, 0:43 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ten statek płynie dalej, a oni toną. Brexit był błędem, dali się oszukać. Gdyby referendum odbyło się dzisiaj 2/3 byłoby za pozostaniem w Unii.
Bo nie taka zła ta Unia. Uczmy się na ich błędach, nie na własnych.



Nie zartuj. Ten wrak plynie jeszcze sila inercji, bo kiedys bogate panstwa nie tak szybko da sie okrasc. Ale te skorumpowane ameby z Brukseli robia wszystko w tym kierunku. Ich mapa drogowa to manifest Spinellego, wyrzucunego z partii komunistycznej za zbyt lewicowe odpaly. Ja juz zylem w najwspanialszym systemie swiata, socjalizmie i nie mam ochoty na powtorke z rozrywki. A oni chca komunizmu, to jeszcz wieksze gowno. Angole mieli szanse wrocic na prosta, ale glupota i lenistwo zwyciezyly.
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-08-11, 0:50 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

To mit. Apartheid splajtował bo koszt jego utrzymania był zbyt duży. Tylko białym żyło się dobrze. W latach 80-tych w RPA trwał permanentny stan wyjątkowy, inaczej wszystko by się rozleciało. Apartheid rozmontowali ci sami, którzy go stworzyli, nie żaden Mandela.



Jak Mugabe z Zimbabwe wywaliły białych i że spichlerza Afryki stali się zebrakami to też mit?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-11, 0:58 1
tomnbb napisał/a:

Jak Mugabe z Zimbabwe wywaliły białych i że spichlerza Afryki stali się zebrakami to też mit?


Bez związku. Co ma Zimbabwe do RPA?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie