18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
o................9 2012-03-04, 20:48
Może

Ktoś

Podać

Tytuły nutek oprócz pierwszej ?
Zgłoś
Avatar
Wojna:) 2012-03-04, 20:56 3
okar19 napisał/a:

Może

Ktoś

Podać

Tytuły nutek oprócz pierwszej ?



Może.
Zgłoś
Avatar
Glaedr 2012-03-04, 21:06
To wyglądało tak jakby Mormeck chciał skosztować białej kiełbasy
Zgłoś
Avatar
Darkeduar 2012-03-04, 21:09
Báthory István napisał/a:



Po pierwsze należy ci się warn x3 za magiczne słowo. Po drugie to co ty kurwa możesz wiedzieć o tym jak sadistic wyglądał na początku. Po trzecie zawsze możesz usunąć konto skoro konwencja sadistica ci nie odpowiada. Wszystko się zmienia , a życie nie polega tylko na oglądaniu kobiet z kutasami i martwych arabów.
Masz coś jeszcze do powiedzenia ? nagadaj mi do dupy pacynko odsłucham sobie później.



Dobrze wiem jak wyglądał sadistic na początku bo pierwszy raz odwiedziłem ją daaaawno temu. BTW, uwzględniłem margines taki jak ty w mojej wypowiedzi i ciężko mi patrzeć na twoją głupotę. Mam to głęboko ile warnów dostanę bo tęsknie za starym sadolem który teraz nawet ciężko dostrzec w dziale HARD bo łatwiej ludziom wrzucić laskę która świeci pizd* których jest w pełno w necie na niemalże każdej stronie niż murzyna lub araba któremu się "popsuła" rączka czy też główka (tak, tego trzeba poszukać) I to jest najsmutniejsze.
Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-03-04, 21:12 1
Musiałem na lustrze oglądać...
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2012-03-04, 21:22
to chyba jego 50 zwyciestwo z rzedu przez knockout czy jakos tak chyba
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2012-03-04, 21:33
@Darkeduar: mentalzero
Zgłoś
Avatar
truskaff 2012-03-04, 22:13
a wowka01 znów pozamiatał wszystkich,
jak dla mnie to powinni Ci nadać tytuł "Wieszcza z sadistica"
Zgłoś
Avatar
thorpl 2012-03-04, 22:44
okar19 napisał/a:

Może

Ktoś

Podać

Tytuły nutek oprócz pierwszej ?


a jak podam z pierwsza?
1) Mars - Nick Ingman & Terry Devine-King (Heavy Rain)
2) Two Steps From Hell - Dynasty - Heaven & Earth
Dalej leci tez Two Steps From Hell jakiś mix. Na pewno cos z plyty Invincible
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-04, 23:00
Darkeduar napisał/a:

Co to kurwa jest ?!

Do naszego ukochanego supportu:

Czy któryś z was pamięta do kurwy nędzy co to za strona ? Bo już chyba wszyscy pozapominali że TO co tu widzimy to www.sadistic.pl i takie materiały powinny być wypierdalane już zanim trafią do poczekalni, bo ani to sadystyczne ani śmieszne. I może trzeba niektórym przypomnieć że to nie jest jebany kwejkuś czy inne gówno tylko nasz Sadol na który wchodzimy po to, żeby zobaczyć jak jakiś super parkurowiec nakurwia narządami płciowymi po rurach ew. "pro skejter" traci uzębienie po spotkaniu ze ścianą tudzież ziemią lub inny tworem nieco twardszym od szczęki ów człowieka.



Kolejny obrońca tradycji. Dlaczego wszystkie wypowiedzi tego typu wyglądają tak samo? Z tą stroną łączy go tylko to, że ma tu konto i sobie poogląda coś tam a zachowuje się jakby ją współtworzył.
Zgłoś
Avatar
jabolowy-jazzman 2012-03-04, 23:43
@wowka, przezacny wiersz ale...nazwałeś go bratem
Zgłoś
Avatar
wik19740 2012-03-04, 23:48
... walki Kliczków to jedna wielka ustawka. Tak sobie dobierają przeciwników żeby przypadkiem za mocno nie bili i powinni być najlepiej o głowę niżsi.
Zgłoś
Avatar
Themikej 2012-03-05, 0:16
wowka01 napisał/a:

BongMan chłopaku, znowu próbujesz,
Za wierszyk Wowki się nie odkujesz,
Nie masz co szaleć, bo próby marne,
Jak już mówiłem znajdź sobie panne,
Ale poczekaj, czyż jestem w błędzie?
Może się mylę! Niechaj tak będzie,
Ty przecież nie chcesz żadnej kobiety,
W gay barach znasz już wszystkie klozety,
Mam kandydata, pewnego Penera,
Lecz nie bądź nachalny, niech sam wybiera.
Nie spłosz zwierzyny, mój drogi bracie,
A z czasem postawisz mu kloca na....



a potem się dziwicie że bogman wszystko co się pojawi na sadolu krytykuje i miesza z błotem. teraz wowka ma u nas nie skrzynkę ale paletę browara
Zgłoś
Avatar
brat3k 2012-03-05, 0:31
Popieram! wowka paleta dla Ciebie!
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-03-05, 1:07
Plecionkarz napisał/a:



Kolejny obrońca tradycji. Dlaczego wszystkie wypowiedzi tego typu wyglądają tak samo? Z tą stroną łączy go tylko to, że ma tu konto i sobie poogląda coś tam a zachowuje się jakby ją współtworzył.



To od jutra zróbmy tutaj drugi kwejk, myślę że fajnie będzie widzieć obrazki z tekstem: "Jak lubisz plussacki to dodaj to na fejsa!!:*:*:*:*". Dołączymy dział download z albumem biebera i zdjęciami pattisona. A na sam koniec zapodamy całą gamę brokatowych gifów abyśmy mieli co wklejać piszać słitaśne komentki pod postkami;*. Po co będziemy się hamować idźmy za modą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie