18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Klientka bez krawata
~Velture • 2023-07-04, 15:53
W niedawnej sytuacji, która miała miejsce w sklepie, pracownica była niespodziewanym celem agresji orangutana wraz z jej dzieckiem. Sytuacja stała się niebezpieczna, ale na szczęście straż pożarna szybko zareagowała, oddzielając orangutana od przerażonej kobiety. Jednak po tej interwencji, małpa, która nagrywała całe zdarzenie, wyraziła swoje niezadowolenie wobec strażaków, oskarżając ich o zbyt stanowczą reakcję. To zachowanie małpy było nie tylko niekulturalne, ale również pokazywało brak szacunku i zrozumienia dla sytuacji oraz zaangażowania strażaków w zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim obecnym.

Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-07-04, 16:24 3
Ja jebie czarnuchy są tak nielogiczni, nie rozumiem ich toku rozumowania bez kitu
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2023-07-04, 16:37 14
szwarc_one napisał/a:

Ja jebie czarnuchy są tak nielogiczni, nie rozumiem ich toku rozumowania bez kitu



Bo to gówno się nadaje tylko do robót pod nadzorem i napierdalania chłostą
Zgłoś
Avatar
vengo 2023-07-04, 16:42 8
A gdyby tak wszystkich czarnuchów znowu zapakować na galery i wyjebać z powrotem w pizdu na afrykańską sawannę?
Echhh, rozmarzyłem się...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-07-04, 17:15 3
vengo napisał/a:

A gdyby tak wszystkich czarnuchów znowu zapakować na galery i wyjebać z powrotem w pizdu na afrykańską sawannę?
Echhh, rozmarzyłem się...



Tak i wrócili by do macieży Wakanda !!! I bali szczęśliwi i oni też mniej szczęsliwi.....

Zgłoś
Avatar
Folur 2023-07-04, 19:00 4
kurwa trzeba było napisać żeby ściszyć głośniki!!
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2023-07-04, 20:11 2
Małpa małpa ale pamietam sam jak krzyczałem jak stary matkę napierdalal. Przypomniało mi się, tak samo krzyczalem
Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 2023-07-04, 20:24 1
Czarne suki są najgorsze
Zgłoś
Avatar
wojwod 2023-07-04, 20:43
ja tam widzę dwa orangutany
Zgłoś