18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
B................i 2013-10-11, 10:59 1
Ciekawy jestem na czym oparta jest ta lista, chyba nie tylko na słowie widzów
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-10-11, 12:09 2
@Pisiorowaty

Nie popadaj w skrajność. Jesteś w stanie być tym kim chcesz bo nawet jak rodzisz się "goły i bez układów" to zawsze możesz je sobie wyrobić. Wiadomo, że masz wtedy szanse na granicy błędu statystycznego na to, że zostaniesz prezesem Orlenu ale jak nic nie robisz to nawet tego promila nie masz.

Mąż mojej koleżanki [dosyć spora różnica wieku jest między nimi...] pochodzi z bidula a obraca milionami swoich złotych. Facet nieprzeciętnie kontaktowy, pracowity i zdeterminowany do osiągnięcia sukcesu.

Każdy ma jakieś szanse bo nepotyzm był jest i będzie co oczywiście NIE jest dobre ale tak działa świat.
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-10-11, 20:58
Abdulan napisał/a:

Te sprawy trzeba "roztrząsywać" do śmierci ostatniego komucha zasiadającego w publicznych instytucjach.(...)



Czy jeżeli twój dziadek był SB-kiem , to Ty też nim jesteś? Czy jeżeli twój ojciec kiedyś kogoś okradł... to Ty też jesteś złodziejem? Czy jeżeli Twoja matka była kurwą to znaczy ze ty tez dajesz dupy?!

Ogarnijcie się KURWA wszyscy , bo popadacie powoli w paranoje...
Zgłoś
Avatar
brojek_88 2013-10-11, 23:35
Teraz wiem dlaczego nie mam nic i nic nie osiągnąłem, mój dziadek chłop małorolny, mój ojciec 15 lat pracy jako mechanik. Mam złe geny.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-12, 9:33
@Ziaba

Mój dziadek nie był w SB, a mój ojciec nie kradł. Za porównanie mojej matki do kurwy, nawet przykładowe, zarobiłbyś w prawdziwym świecie w ryj i to tak, że przez miesiąc twoja matka by ciebie nie poznała. Wydaje mi się, że masz drobne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie napisałem o dzieciach komunistów, ale o komuchach, którzy powinni wylecieć z instytucji publicznych. Ja wiem, że czytać trudno jak się w szkole nie uczyło, no ale postaraj się.

Swoją drogą, wychowanie i poglądy w pewnym stopniu wynosi się z domu, dziecko złodzieja prędzej zostanie złodziejem niż dziecko policjanta. Patologia rodzi patologie. Nie można jednak wykluczyć, że dziecko złodzieja zostanie policjantem, to już od niego zależy. Tak samo twoje dzieci może będą potrafiły czytać ze zrozumieniem, a ty masz z tym problem.

To, że dzieci komunistów mają często poglądy lewicowe i ustawili się dzięki rodzicom to już inna sprawa. Dla mnie każdy komuch powinien wylecieć na zbity pysk z życia publicznego, czy ma 20 lat, czy 80. Mnie nie obchodzi jego rodowód, mnie obchodzą jego poglądy i to czy dostał się na stanowisko dzięki układom ojca/matki/wujka/ciotki komunisty. Tacy ludzie w mojej opinii nie mają prawa do pełnienia funkcji publicznych, a tobie chuj do tego jaki jest mój pogląd na tę sprawę. W Polsce nie było prawdziwej dekomunizacji więc trzeba ja zrobić.

A teraz idź do urzędu i kup kawkę biurwie rodem z PRL, która nie ma kompetencji i wiedzy, a za staż pracy jest chroniona przed zwolnieniem. Idź porozmawiać o wojnie z byłym SS-manem, który nie został skazany za swoje zbrodnie mimo, że zabijał ludzi. Idź do gazety wyborczej pochwal Michnika za to, że dorobił się na dekomunizacji. Idź do Urbana i powiedz, że ma nosa do interesów i wielbisz go za dorobienie się podczas zmian ustrojowych. Przecież o przeszłości nie trzeba pamiętać, było minęło co nie? Te czerwone kurwy powinny gnić w glebie, a nie żyć w dostatku!
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-10-12, 21:03
Abdulan napisał/a:

@Ziaba

Mój dziadek nie był w SB, a mój ojciec nie kradł. Za porównanie mojej matki do kurwy, nawet przykładowe, zarobiłbyś w prawdziwym świecie w ryj



Najwyraźniej masz problemy z czytaniem. Bo ani nie napisałem ze twój dziadek był w SB , ani ze Twój ojciec kradł.. a tym bardziej ze twoja matka była kurwą.

Więc Mi nie gróź że sprałbyś mnie tak ze Moja matka by Mnie nie poznała. Tylko najpierw przeczytaj z 10 razy co napisałem...
A z resztą mam na myśli młodsze pokolenie , nie pamiętające tamtych czasów.

Więc że to napisz dosadniej... Uspokój się KURWA i się nie gorączkuj ,a tym bardziej Mi kurwa nie gróź.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-12, 21:33
Ziaba napisał/a:



Najwyraźniej masz problemy z czytaniem. Bo ani nie napisałem ze twój dziadek był w SB , ani ze Twój ojciec kradł.. a tym bardziej ze twoja matka była kurwą.

Więc Mi nie gróź że sprałbyś mnie tak ze Moja matka by Mnie nie poznała. Tylko najpierw przeczytaj z 10 razy co napisałem...
A z resztą mam na myśli młodsze pokolenie , nie pamiętające tamtych czasów.

Więc że to napisz dosadniej... Uspokój się KURWA i się nie gorączkuj ,a tym bardziej Mi kurwa nie gróź.



Kurwa, chłopie. Ty serio masz problemy z czytaniem. Popatrz, ja też nigdzie nie napisałem, że uznałeś mojego ojca za złodzieja czy dziadka za SB'ka. Wiem, że pisałeś o przykładach... Ja na te przykłady tylko odpowiedziałem, równie przykładowo (prawdziwie, ale po to żebyś wiedział z jakiego domu wyszedłem). Zaznaczyłem także, że za porównanie mojej matki z kurwą, mimo, że przykładowe dałbym w pysk. Teraz ty przeczytaj co napisałem i zrób dokładną analize.

Cytat:

Mój dziadek nie był w SB, a mój ojciec nie kradł. Za porównanie mojej matki do kurwy, nawet przykładowe, zarobiłbyś w prawdziwym świecie w ryj



Tak na marginesie, odbieranie słów przez internet jako groźby jest absurdalne. Niby jakbym miał zrealizować to co napisałem wyżej? W realnym świecie gdybyś robił sobie głupie przykłady z moją matką w tle to biłbym aż by równo puchło, moje słowa odbierz lepiej jako lekcję bo kiedyś możesz w prawdziwym świecie powiedzieć coś czego będziesz potem bardzo żałował.

I nie stosuje się wielkiej litery w odniesieniu do własnej osoby, to świadczy o egocentryzmie...
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-10-14, 1:39
Cytat:

Mój dziadek nie był w SB, a mój ojciec nie kradł.



To chyba jest odpowiedź , tak? Dobra nie chce mi sie juz prowadzic tej prowadzącej donikąd rozmowy

Apropo , co świadczy podpis pod twoim nickiem "JA" , napisane dużymi literami??? ^^
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-14, 8:47
Ja pierdole, ciężki człowiek z ciebie. Odpowiedziałem na przykłady, które podałeś i co z tego? Przecież napisałem dlaczego to zrobiłem w moim poprzednim poście (a czekaj, pewnie tego też nie zrozumiałeś). Nie będziesz mi wpierał do łba, że nie zrozumiałem tego co napisałeś, bo zrozumiałem to doskonale. Jednak to ty masz ogromny problem z pojęciem tego co pisze. Zresztą moja poprzednia wypowiedź zawierała słowa, które wskazywały, że ten twoj bełkot był pojmowany jako przykład. Odnieś się do tego, a nie wyrywasz z kontekstu część wypowiedzi. Nigdzie nie twierdziłem, że nazwałeś mojego ojca złodziejem, a dziadka sb'kiem... Stosujesz najzwyczajniej w świecie porównania godzące określonym personom, takie zachowanie świadczy o braku szacunku do innych i może kogoś urazić, w przykładach tego typu powinno stosować się odniesienia do osób niespokrewnionych (np. "gdyby czyjś ojciec był złodziejem to...?", "gdyby czyjaś matka była kurwą to...?").

"Ja", świadczy o tym, że to ja. Napisane drukowanymi literami, bo ładniej wygląda pod nickiem. Znajdź gdzieś na forum wypowiedź, w której odnosze się do swojej osoby używając wielkiej litery. Podpowiem tylko, że nie znajdziesz, chyba, że jest to początek zdania.

A teraz na drzewo pompować banany, bo czepiasz się dupereli zamiast szukać argumentów.
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-10-20, 2:59
Abdulan napisał/a:

"Stosujesz najzwyczajniej w świecie porównania godzące określonym personom, takie zachowanie świadczy o braku szacunku do innych"



Pisze Ci kurwa przecież ze nie pisałem tego do 'okreslonych osob' (patrz. twojej rodziny). Tylko pisałem to jako odnosnik do sytuacji , ciezki zjebie... jak czytasz kurwa ksiązke i jest taka przemysleniowa (chuj wie jak to sie nazywa) dopiska autora odnosząca sie do czytelnika to dzwonisz do pisarza i go opierdalasz ze jakby Ci to powiedział w realu to byś Mu zajebał?! Jak nie potrafisz zrozumiec treści któa ktoś napisał to jej KURWA nie komentuj...

Abdulan napisał/a:

Nigdzie nie twierdziłem, że nazwałeś mojego ojca złodziejem, a dziadka sb'kiem...



A troche później bronisz się :

Abdulan napisał/a:

Mój dziadek nie był w SB, a mój ojciec nie kradł.



A to jest zachowanie majace na celu odparcie zarzucanej tezu (patrz , poprzedni cytat).

Więc KURWA gościu juz wyjdź. Bo nei mam zamiaru kopać studni zeby znizyc sie do twojego poziomu.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-29, 14:39
@Ziaba

Szybko mi chujku odpisałeś, pewnie po to żebym później tego nie zobaczył. Przez to i ja odpisuje z opóźnieniem. Nie moge patrzeć na to jak starasz się bronić swoich bzdurnych argumentów. Od początku wiedziałem, że stosujesz przykłady, ale te przykłady w żadnym razie nie były na miejscu. Jak nie potrafisz tego zrozumieć to przykro mi.

Bo widzisz pusty łbie, ja odpowiedziałem na przykład tylko po to żebyś wiedział jak wyglądała przeszłość moich przodków, a że ty nie miałeś jak argumentować swoich poglądów na temat lustracji po określe PRL to przyjebałeś się do tego.

Czytanie ze zrozumieniem w twoim popierdolonym przypadku jest ogromnym problemem, watpie czy znajdzie się na to jakieś rozwiązanie.
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-10-30, 18:10
"Bo widzisz pusty łbie, ja odpowiedziałem na przykład tylko po to żebyś wiedział jak wyglądała przeszłość moich przodków"

A co mnie to do kurwy nedznej obchodzi skoro cała sprawa nie tyczy sie Twoich przodków tylko kurwa przykładu. A jeżeli do poczatku wiedziałes ze to tylko przykład to po chuj an mnie naskakiwałeś zebym nie nazywał twojej matki kurwą a ojca złodziejem?

Albo masz chuja sąsiada w dupie ze jestes taki sztywny... albo na siłe szukasz zaczepki.

A odpisałem szybko bo akurat byłem online... widac nie masz sie juz do czego przypierdolić.

Pozdrawiam , jestes kurwa głupi.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-31, 9:15
@Ziaba

A to ciebie obchodzi, że pisałem później o większym prawdopodobieństwie kultywowania poglądów przodków przez ich potomków. Nie miałem dziadka komunisty i komunistą nie jestem, ludzie z mapki mieli lewicowych przodków i mają lewicowe poglądy. Sporo dzisiejszych lewaków to potomkowie komunistów. Łapiesz czy dalej nie dociera? Tylko trzeba rozumieć przekaz, a nie pierdolić jak potłuczony.

I nie przypierdoliłem się o nazwanie mojego ojca złodziejem bo nigdzie jego złodziejem nie nazwałeś, ale o zastosowanie niestosownego przykładu z moją matką w tle. Chcesz kolejnego cytatu czy dalej nie łapiesz?

Cytat:

Mój dziadek nie był w SB, a mój ojciec nie kradł. Za porównanie mojej matki do kurwy,nawet przykładowe, zarobiłbyś w prawdziwym świecie w ryj



Jeszcze większymi napisać? Jak cytujesz moje słowa to wyrywasz je z kontekstu i podajesz tylko pierwsze zdanie. Zrozum idioto, że od początku wiedziałem, że stosujesz przykład, który w żadnym razie nie jest stosowny i nie ma prawa zaistnieć w dyskusji. Koniec tematu bo z takim dennym typem jak ty szkoda rozmawiać. Naucz się czytać.

Taki przykładzik:

-Gdyby twoja matka była kurwą to może nie byłbyś taki głupi.

Ładnie tak zestawiać czyjąś matke z kurwą w jakimś debilnym przykładzie?

No w chuj szybko odpisałeś, po kilku ładnych dniach.
Zgłoś
Avatar
Ziaba 2013-11-06, 0:20
Ten przykład z twoim ojcem załapałes i sie do niego nie dopierdalasz , a z matką juz nie załapałeś? Bo jeżlei bys załapał to taksamo bys się i do tego porównania nie przypierdolił.

A w tym porównaniu
Cytat:

Gdyby twoja matka była kurwą to może nie byłbyś taki głupi.

troche wychodzisz poza logike mojej wypowiedzi.

jeżeli napisałbyś tak:
Cytat:

Gdyby twoja matka była kurwą to nie znaczy że ty musiałbyś być kurwa.


to wtedy miałoby to jakis związek z moja wypowiedzia...
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-11-06, 20:46
@Ziaba

Słuchaj, nie podoba mi się stosowanie przykładu, w którym moja matka i kurwa to elementy w nim zawarte. Z tego powodu się przypierdoliłem. Nadal mam cytować swoje słowa, w których ewidentnie widać, że pojąłem to jako niestosowny do sytuacji przykład? Odnieś się do nich, szczególnie do tych cytowanych na czerwono.

Ja wiem, ty myślisz, że jesteś taki geniusz i wiesz lepiej jak to zrozumiałem i nic juz nie zmieni twojego zdania, nawet cytaty.

Mój przykład nie był kopią twojego, ale miał za zadanie odwzorować zastosowanie słów "matka" i "kurwa" w jednym zestawieniu. Tego chyba też nie załapałeś... Mnie razi to, że ktoś stosuje takie prostackie przykłady, które w normalnej dyskusji nie powinny mieć miejsca, a jak już to w łagodniejszym tonie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie