18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
H................y 2023-11-01, 15:46
Kurwa, za parę lat wyjdzie, że te całe Stop Oil, które się kurwa pojawiło z dnia na dzień i już miało kasę na takie krzywe akcję, wolontariuszy i pomarańczowe farbki w połowie krajów zachodnich to jedno wielkie widowisko za pieniądze koncernów od paliw kopalnych albo komunistów z Rosji czy z ChRL.

Przecież to jest jakaś odgórna akcja i ja nawet nie będę poświęcać tych kilku minut celem weryfikacji, bo od razu widać, że ktoś dużymi pieniędzy sypnął aby siać ferment.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-11-01, 16:53 1
mit2 napisał/a:

Lepiej po zanurzeniu łba w wiadrze trzymać. I trzymać. I trzymać.
Aż przestanie machać łapkami.



No a co napisałem?

No i druga sprawa, że najpierw trzeba spuszczać wpierdol i niszczyć te kamerki i srajfony nagrywającym Ickom. Po to są te pseudodemonstracje, a prawdziwym powodem jest nagrywanie tych złych białych suprematystów. Jak kilka koszernych łbów kamerzystom się rozpierdoli, to i chętnych na takie akcje braknie.
No i oczywiście po rozjebaniu "dokumentalistów" trzeba spuścić solidny wpierdol samym "demonstrantom", choć bez kamer już sami spierdalają.
Zgłoś
Avatar
orello 2023-11-01, 21:26
jakby to było moje mienie to najadłyby się kasztanów
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2023-11-01, 23:19
Niemiaszkom już puszczają pozwoli nerwy choć czarnych lekarzy się jeszcze boją
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-01, 23:44
Bul_od_bytu napisał/a:

Pojebane, że kogoś innego za rzucenie kiepa ukarzą mandatem, ale malowanie chodników i ścian farbą jest ok. Niech mi ktoś powie, że to nie jest robione na zlecenie ludzi, którzy mają kasę na takie zabawy i liczą na jakiś zysk z organizowania takiego cyrku


No, już nie jest ok, bo jak widzisz, zgarniają ich pały. Ci w cywilu to też policja, ten z pędzlem pewnie trochę przekroczył uprawnienia ale się z nimi nie pierdoli.

mazga50 napisał/a:

No a co napisałem?
No i druga sprawa, że najpierw trzeba spuszczać wpierdol i niszczyć te kamerki i srajfony nagrywającym Ickom. Po to są te pseudodemonstracje, a prawdziwym powodem jest nagrywanie tych złych białych suprematystów. Jak kilka koszernych łbów kamerzystom się rozpierdoli, to i chętnych na takie akcje braknie.
No i oczywiście po rozjebaniu "dokumentalistów" trzeba spuścić solidny wpierdol samym "demonstrantom", choć bez kamer już sami spierdalają.


O, patrzcie, jaki kozak z sadola się odezwał. Taki e-kozak, albo kozak wirtualny, co to pierdzi całe dnie w stołek, ale za to w klawiaturze mocny.
No to rusz kurwa dupę i zrób jak radzisz, daj przykład.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-11-01, 23:47 1
erutlev napisał/a:

No, już nie jest ok, bo jak widzisz, zgarniają ich pały. Ci w cywilu to też policja, ten z pędzlem pewnie trochę przekroczył uprawnienia ale się z nimi nie pierdoli.
O, patrzcie, jaki kozak z sadola się odezwał. Taki e-kozak, albo kozak wirtualny, co to pierdzi całe dnie w stołek, ale za to w klawiaturze mocny.
No to rusz kurwa dupę i zrób jak radzisz, daj przykład.



No ale nie miałem okazji jeszcze trafić na tych zjebów.

Ale coś widzę, że z tymi dokumentalistami to trafiłem w sedno tarczy, co? Tak się zagotowałeś Szlomo...
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2023-11-02, 23:41
Skąd tych debili stać na opłacenie kar za wandalizm. I generalnie gdzie oni pracują, że mają czas i hajs na takie rzeczy.
Jak nic te debile muszą być finansowane i im się to opłaca. Dlatego kary pieniężne są zdecydowanie za małe.
Gdyby ich na łebka po 100 tysięcy dolarów policzyli to proceder by się pewnie szybko skończył.
A jak ktoś nie zapłaci to do pierdla od razu i przymusowe prace przy czyszczeniu ulic.
Zgłoś