18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
makkaron91 2012-05-29, 1:19 1
"kaneilinch" jebłem haha
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-29, 7:54 1
Już przy "Need for Speed" (gdzie koleś przejechał całą trasę na 1 biegu) powinna Wam się włączyć lampka ostrzegawcza - dzieciaki nie są aż takimi debilami, moja siostra w wieku 4 lat grała już w N4S lepiej niż ja, w wieku 8 grała już w gry RPG - i to wcale nie na "czuja" (tzn klikając wszystko na pałę liczac, że trafi dobrze i gra puści ją dalej), gdy nie rozumiała czegoś co ma zrobić to sprawdzała całe wyrazenie w google translatorze! Ciekawi mnie tylko ile koleś nastukał już prowizji w programie partnerskim jutuba...

______________

"Multikulturowość jest dobra!" - Elin Krantz
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2012-05-29, 7:54
wiedźmin zabija potwory. Ja się pytam czemu klocuch jeszcze żyje.
Zgłoś
Avatar
WorekZJajami 2012-05-29, 7:59
intro najlepsze :DDDDDDD replayyyyyyyyyyyyy
Zgłoś
Avatar
MoHardcore 2012-05-29, 8:49
3m napisał/a:

Jeżeli kuźwa jeszcze ktokolwiek wierzy, że ten koleś naprawdę jest taki przyjebany to gratuluję dystansu do tego co oglądacie
Przecież to jawny przekręt. Gdyby to było takie dziecko, to by się popłakał i zamknął kanał na YT po pierwszej serii pojazdów po nim (:



Rydzyk jakos swojej stacji jeszcze nie zamknal... Starzy maja kase na komputer to dzieciak to pierdoli. Pare osob na YT napisze jaki on to nie jest zajebisty i gitara. Moze jest uposledzony? A moze to 20sto kilku latek? Mozemy gdybac...
Zgłoś
Avatar
kurwashit 2012-05-29, 13:16 1
Butterfield - Pole Masła Pozdrowionka ;D

______________

www.pajacyk.pl
Zgłoś
Avatar
GrubyPsychol 2012-05-29, 13:44
Najlepsze że ludzie wierzą że to naprawdę.Boli mnie że tak kaleczyć nazwy gier to tragedia.

______________

Kurdebele wróciłem
Zgłoś
Avatar
CzłowiekDepresja 2012-05-29, 14:19 1
Chłopak ładnie zarabia na subach na yt

na samosi:
"otóż, chciałem " przeszukać " konto klocucha bardziej i natrafiłem na konto steam "klocuch12" a na nim 35 gier, a w tym takie perełki jak " cs source, COD4 , wszystkie części HL2 " ALE w screenshotach zapisywanych przez steam miał zdjecie statystyk z nickiem PolaczekxD12 i tylko patrzcie :"

youtube.com/user/PolaczekxD12
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2012-05-29, 15:29
Jestem za tym żeby dostęp do internetu miały osoby powyżej 16 roku życia.
Zgłoś
Avatar
Czeczeszko 2012-05-29, 21:03
opec napisał/a:

Eh, do usranej śmierci..

Ten szczyl kręci to gówno świadomie. Doskonale wie że ludzie się z tego śmieją i jedzie na popularności. Przestańcie to rozpowszechniać. Niech zgnije w odmętach zapomnienia.


chuj Ci do tego, że nagrywa, jak mu się to podoba i to lubi to niech to robi dalej
Zgłoś
Avatar
milosz5-12 2012-05-30, 0:09
Masakra! Nie dałem rady całego obejrzeć
Zgłoś
Avatar
domin299 2012-07-11, 17:02
stefan szufla napisał/a:

Jestem za tym żeby dostęp do internetu miały osoby powyżej 16 roku życia.



Jestem za tym żeby tak nie szufladkować
Zgłoś