18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Avatar
pazuzu 2024-09-23, 0:28
Jak do piachu jak pokazuje że wszytsko ok 👌

Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-09-23, 2:41
ale głupia cipa drze tę pizdę
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-09-23, 6:49 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

a czym się różni ruskie dziecko od ukrowskiego ?



Już tłumaczę
Ruskie to bękart mieszanka ugrofinska-mongolska-kaukaska z domieszką słowiańska.

Natomiast ukry to potomkowie Rusinów i kozaków zaporoskich

Słowian
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-09-23, 7:45
Widzicie uliczni wojownicy ile trzeba żeby zjechać z tego świata? Jeden krzywy upadek walisz cymbałem w krawężnik i po robocie.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-23, 8:45 2
Driver19cm napisał/a:

Ruskie powinno iść na front. Reszty dzieci szkoda towaryszu onucov



prawidłowa odpowiedź powinna brzmieć: kacapskie, a wszyscy wiemy, że ruski i widlarz to jeden kacap
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-09-23, 9:31
Beneficjenci 800+
Zgłoś
Avatar
Blue_falcon 2024-09-23, 9:35 3
Driver19cm napisał/a:

Ruskie powinno iść na front. Reszty dzieci szkoda towaryszu onucov



Co wypowiedz, to głupsza. Gratuluję udanego zestawu chromosomów od rodziców, zapewne mądre to ludzie 🤣🤣🤣
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-09-23, 9:48
Qba_123 napisał/a:

Co tu się właściwie odjebało? 2 typa na 1 i to z młotkiem i przejebali?? Siwy się wyjebał i po prostu wyciągnął giry??? O chuj tu chodzi?



obstawiam ze siwy przyjebał głową w krawężnik i poszedł do św. Piotra a chwile potem ten bez młotka (czyli tak jakby ofiara napadu) zabrał młotek temu który pozostał na placu boju i też się oddalił z rozwaloną kichawą (nie wiem w jakim stanie zdrowia pozostał pierwszy posiadacz młotka bo dokładnie nie widać)
Zgłoś
Avatar
Genius510 2024-09-23, 14:32
Ale się kurwisko drze...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-23, 15:23
Blue_falcon napisał/a:

Co wypowiedz, to głupsza. Gratuluję udanego zestawu chromosomów od rodziców, zapewne mądre to ludzie 🤣🤣🤣



pierwszy dzień na sadolu?
Zgłoś
Avatar
tars 2024-09-23, 17:05 1
Dobrze się ten w czarnej koszulce uwinął. Miał dwóch przeciwników, w tym jednego z młotkiem, a wygrał starcie. Szacun.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-09-23, 19:30 2
ale się ruSSkie kurwy utylizują aż miło popatrzeć i zwalić konia śmierć jebanej roSSji
Zgłoś
Avatar
BoskiOski7890 2024-09-24, 6:37
Driver19cm napisał/a:

Zostałeś już tutaj wielokrotnie zgaszony, jak zwykły pet. Zbesztany, poniżony słownie. Ale takie ruskie, trolle jak ty, ruska onuco, nie mają żadnej godności. Więc mimo traktowania cię jak ścierwo, nadal próbujesz siać propagandę i idee ruskiego miru
Nawet mi się zbytnio z tobą nie chce dyskutować. Więc pije sobue dalej swoje wino, oglądam serial i mam bekę z ciebie, towarzyszu dupov vel onucow



Ruskie i ukraińskie to takie same śmiecie bez honoru i godności
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 Dzisiaj 1:48
michu225 napisał/a:

Kurde tyle pytań, stary w zasadzie tylko się niefortunnie wyjebał na glebę a odwalił kitę, i w zasadzie miał skrzydłowego młotkowego więc za nierówną walkę huj mu w dupę i oliwa sprawiedliwa, ale nie znam wątku może to stary był tu tym OK jeśli ruski może taki wogóle być



Może być ruski dobrze, może. Jak dodasz tymianku i oregano a przyrządzisz go na grillu, i tak z oregano i tymiankiem na maśle w sosie serowym, to całkiem niezłe są ruskie, wódeczka do tego, wiśnióweczka, albo cytrynóweczka czy tam pigwa z miętą i cytryną albo awokado, i palce lizać.
Zgłoś