18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Kobe Bryant - just do it
Sheller • 2014-12-15, 2:32
Kobe Bryant - większość pewnie zna tego czarnucha, a myśle że wszyscy kojarzą kolejnego - Michael Jordan (Kosmiczny Mecz chyba każdy oglądał). Właśnie dziś Kobe wyprzedził Jordana na liście najlepszych strzelców NBA, kolejna wiekopomna chwila na naszych oczach



Kobe, zimne piwko zimny skurwielu!
Zgłoś
Avatar
ogonix 2014-12-15, 11:40 1
Iverson to byl dopiero kozak!
Zgłoś
Avatar
Piterek13 2014-12-15, 12:28
I tak wole Jordana może dlatego, że w młodości oglądałem jego grę powiedzmy "na żywo" o ile można tak nazwać skróty na dwójce albo finały PlayOff'ów z Utah.. Teraz to już mnie nie jara NBA ale czasem lubię popatrzeć na najlepsze akcje.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-12-15, 12:44 2
Jordan potrzebował o 200 meczów mniej by osiągnąć taki wynik ,więc sorry ale Jordan>Bryant

kalium napisał/a:

Kurwa, jacy wy jesteście fałszywi. Nie znam Kobe, o Jordan'ie słyszałem przypadkiem. Chuj mnie obchodzi koszykówka. Bambusy nagle dobre, bo oglądacie ten sport? Który od wielu lat się opiera na "czarnych". Tak samo jak lekkoatletyka.

Weź odejdź w końcu od tego komputera i wyjdź na dwór
Zgłoś
Avatar
okozabojca 2014-12-15, 14:16
jest murzyn nie ma piwka , wyjebane mam .
Zgłoś
Avatar
leslawq 2014-12-15, 14:42
Tylko że Jordan to piękna legenda, a Kobe to buc jakich mało. Jordan w życiu nie powiedział do sędziego "pier**lony pedale", grał zespołowo, nie kłócił się z kolegami jak Kobe z Shaq'iem i Howardem, no i umiał odejść z klasą, a Kobe powinien był to zrobić już ze dwa-trzy sezony temu.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2014-12-15, 15:06 4
BongMan napisał/a:


Biorąc pod uwagę, że Jordan od 2003 roku nie gra...



biorąc pod uwagę że Kobe zaczął grać "trochę" później bo jest młodszy to chyba nic dziwnego że wyprzedził go teraz, a nie 10 lat temu...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-12-15, 17:56 1
leslawq napisał/a:

Tylko że Jordan to piękna legenda, a Kobe to buc jakich mało. Jordan w życiu nie powiedział do sędziego "pier**lony pedale", grał zespołowo, nie kłócił się z kolegami jak Kobe z Shaq'iem i Howardem, no i umiał odejść z klasą, a Kobe powinien był to zrobić już ze dwa-trzy sezony temu.



Człowieku. Kobe to żywa legenda. I chyba możemy się tylko cieszyć z tego, że ten człowiek jeszcze gra. Przy tylu kontuzjach 99% i rozwalonych kostkach i kolanach 99% zawodników już dawno zeszłaby z parkietu. A on gra! Taka pasja i miłość do koszykówki może być tylko podziwiana. Facet ma 36 lat, od 18 gra w Lakersach. Codziennie chce stać się jeszcze lepszym koszykarzem. Fakt, jest niesamowitym chamem i bucem, ale to jest właśnie w nim piękne. Dodaje trochę kolorytu tej lidze. Bo zrobiła się delikatnie mówiąc zbyt słodziaśna. Jestem pewien, że nieprędko pojawi się w NBA drugi taki zawodnik.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2014-12-15, 18:28 1
Tak się podniecacie. Przypomnę tylko, że Kobe potrzebował 5000TYSIĘCY minut więcej na parkiecie żeby pobić rekord MJ
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-12-15, 20:08
A skoro tak się podniecacie tym, że Kobe potrzebował x lat, minut, rzutów, nie wiadomo czego jeszcze więcej to pragnę Was także poinformować, że oboje grali w zupełnie różnym czasie. Za czasów Kobiego liga zaczęła się przeradzać w coraz bardziej atletyczną. Poza tym zarówno Jordan jak i Kobe grali z innymi partnerami na boisku. No i wreszcie pozycja ich obu to rzucający obrońca. A co ma robić? Zdobywać punkty, których Kobe zdobył więcej
Zgłoś
Avatar
sancho457 2014-12-15, 20:08 4
I chuj Jordan zna Bugsa
Zgłoś
Avatar
Majkel_Dżordan 2014-12-15, 22:21
Jeszcze wrócę i pokaże jak się kozłuje
Zgłoś
Avatar
artdian 2014-12-16, 2:51
1:08 taki rekord i tylko piłke dostoł w nagrode?
Zgłoś
Avatar
lordlewy2418 2014-12-16, 5:21
Kobe potrzebował na to 200 meczy wiecej od Jordana
Zgłoś