18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Kobe Bryant - just do it
Sheller • 2014-12-15, 2:32
Kobe Bryant - większość pewnie zna tego czarnucha, a myśle że wszyscy kojarzą kolejnego - Michael Jordan (Kosmiczny Mecz chyba każdy oglądał). Właśnie dziś Kobe wyprzedził Jordana na liście najlepszych strzelców NBA, kolejna wiekopomna chwila na naszych oczach



Kobe, zimne piwko zimny skurwielu!
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-12-15, 2:41
Nic sadystycznego ale piwko się należy. Kobe to już nie ten sam Kobe ale za dawnych lat dawał popis umiejętności.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-15, 3:29 9
Kurwa, jacy wy jesteście fałszywi. Nie znam Kobe, o Jordan'ie słyszałem przypadkiem. Chuj mnie obchodzi koszykówka. Bambusy nagle dobre, bo oglądacie ten sport? Który od wielu lat się opiera na "czarnych". Tak samo jak lekkoatletyka.
Zgłoś
Avatar
jedi007 2014-12-15, 6:09
nigdy nie wyprzedzi Jordana
Zgłoś
Avatar
Najgorszy80 2014-12-15, 6:13 2
jedi007 napisał/a:

nigdy nie wyprzedzi Jordana



Właśnie to zrobił
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2014-12-15, 8:29 5
Za kobe'go zawsze piwko. Za moich czasów tj. początek lat 90tych kibicowało się Chicago i Jordanowi z Pippenem i Rodmanem. Pamiętam finały Z utah jazz. Potem jak Chicago powoli się rozpadło, nadeszła era LA Lakers Z Shaq'iem i wschodzącą gwiazdą Kobe,em. Co ten bambus robił z piłką i jakie wsady to się w dupie nie mieści
Zgłoś
Avatar
jebiesukinabosaka 2014-12-15, 9:48 8
Jordan zdobył tyle punktów rozgrywając około 200 meczy mniej niż ten wypierdek. Więc dalej może mu Jordany czyścić.
Zgłoś
Avatar
w................0 2014-12-15, 9:48 1
ta.... jak by mnie to interesowało
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-12-15, 10:02
Jorda to rasista i się do tego przyznał. Media stwierdził że on może....

Chciałbym zosbaczyć zestawienie w jakim czasie kobe zrobił to co Jordan bo pamietajmy ze Jorda raz grał raz nie itp
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-12-15, 10:04 15
Jordan to legenda i Kobe to legenda. Fakt, wiele ruchów i zwodów Kobe podwędził od Jordana, tylko że jakoś nikt inny tego nie zrobił. Sam Kobe to wzorcowy przykład etyki pracy. Pierwszy na treningu i ostatni z niego wychodzi. Na meczach kadry USA pewnego razu nawet wziął ochroniarza ze sobą żeby z nim w nocy pojeździł na rowerze. Facet ma tak ogromną chęć do gry w koszykówkę i doskonalenia umiejętności, że wszyscy trenerzy powinni go stawiać młodym zawodnikom jako tytana pracy i wzorzec do naśladowania. No, ale nadal pozostanie w malutkim cieniu Michaela, bo wiele osób nie lubi Bryanta.
Zgłoś
Avatar
z................k 2014-12-15, 10:37
@kalium

Jest różnica pomiędzy murzynami a czarnuchami.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-15, 10:39
Sheller napisał/a:

Właśnie dziś Kobe wyprzedził Jordana na liście najlepszych strzelców NBA, kolejna wiekopomna chwila na naszych oczach


Biorąc pod uwagę, że Jordan od 2003 roku nie gra...
Zgłoś
Avatar
Maślak 2014-12-15, 10:47 1
zmutowangrzechotnik napisał/a:

@kalium

Jest różnica pomiędzy murzynami a czarnuchami.



Z tym się zgodzę ale murzynem jest np. Neil deGrasse Tyson, a nie jakaś małpa biegająca i rzucająca kawałkiem nadmuchanej skóry.
Zgłoś
Avatar
soadfan 2014-12-15, 11:00 1
Kobe król strzelców, z taktyką na sępa.
Zgłoś
Avatar
Sheller 2014-12-15, 11:30
kalium napisał/a:

Bambusy nagle dobre, bo oglądacie ten sport? Który od wielu lat się opiera na "czarnych".



Ja nigdy nie napisałem że bambusy są złe więc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie