18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kobieca logika
Domokrazca • 2011-01-17, 18:33
Żona opowiada mężowi historyjkę.
Mąż zainteresował się: "Czy ty czasem nie zmyślasz, kochanie?" Żona: "Ja zmyślam? To znaczy, chcesz powiedzieć, że mówię nieprawdę? Mówię nieprawdę – znaczy łżę. Jest takie powiedzenie - " łżesz jak pies". Ach, ty... nazwałeś mnie suką?!
Zgłoś
Avatar
s................h 2011-01-17, 18:39 3
jest takie powiedzenie - weź spierdalaj, bo przez to, że nie umiesz używać przecinków i innych znaków interpunkcyjnych NI W HUJ nie zrozumiałem o co Ci chodzi.
Zgłoś
Avatar
Kamzaa 2011-01-17, 18:41 1
Trzeba byc kobietą, żeby zrozumieć o co chodziło autorowi ^^.
Zgłoś
Avatar
Ravager 2011-01-17, 18:52 1
Ewentualnie trzeba być minimalnie inteligentnym, by to pojąć.
Zgłoś
Avatar
barondaniello 2011-01-17, 19:12
A jej dzieci to kundle.
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2011-01-17, 20:09
Kobieca logika to oksymoron.
Zgłoś
Avatar
Piotrcovianin 2011-01-17, 20:40
@ all up
Tak czy siak trueschool'owy suchar.
Zgłoś
Avatar
IIWW 2011-01-17, 21:22
dajcie spokój, jedną spację źle postawił, zdarza się. a piwa nie ma bo kawał mi sie nie spodobał (ale nie użyję słowa "suchar" bo mnie wkurwia, jak wszystko co ktoś potrafi powiedzieć to to jedno słowo... nie podoba się, nie stawiaj piwa, masz coś do powiedzenia - wstaw koment...)
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-01-18, 8:39 10
coś w podobnym klimacie

Jaś i Małgosia bawią się w dom. Jaś próbuje "obiadu" i mówi:
- Wiesz co, kotku, chyba jest troszeczkę niedosolone...
Małgosia:
- Niedosolone? Niemożliwe, przecież sama odpowiednio soliłam! Może uważasz, że za mało i ja nie mam racji? To co, ja nigdy nie mam racji, nawet jak posolę odpowiednio obiad? Może uważasz, że w ogóle nie posoliłam i kłamię!? Ja kłamię??! Może ja tylko kłamię??! Może w ogóle uważasz, że jak kłamię, to nawet nie jestem człowiekiem żeby się pomylić??! A może uważasz, że ja już nie jestem człowiekiem??! A może ja już nawet nie mówię po ludzku, a tylko szczekam???! Mamoooo!!!! Jasiu powiedział do mnie "ty suko"!!!
Zgłoś
Avatar
ChudyMexico 2011-01-18, 14:17 1
Elegancko skopiowane z JM. joemonster.org/art/16078/Kobiece_ulomnosci_od_A_do_Z Pod litera "L" znajduje sie ten tekst
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-01-18, 14:27 16
ChudyMexico napisał/a:

Elegancko skopiowane z JM.


a kogo to kurwa interesuje ja się pytam
Zgłoś
Avatar
lintu 2011-01-18, 16:10 2
Np. mnie, bo myślałem, że kopiowanie z JM, demotywatorów, komixxów i chuj jeszcze wie czego nie jest akceptowane. Ale jak widać coś się zmieniło i faktycznie kolejny portal zaczyna ssać.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2011-01-18, 16:23
To się wyloguj.
Zgłoś
Avatar
lintu 2011-01-18, 16:40
Później, muszę was jeszcze trochę powkurwiać.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-01-18, 16:57 1
lintu napisał/a:

Np. mnie, bo myślałem, że kopiowanie z JM, demotywatorów, komixxów i chuj jeszcze wie czego nie jest akceptowane.


Od kiedy wymiana materiału między serwisami nie jest akceptowana? Myślisz, że taki Joe Monster skąd czerpie materiały na swoją stronę? sami wszystko wymyślają i nagrywają?
Wszystkie filmy i teksty są żywcem zerżnięte z innych serwisów, więc daruj sobie taki uwagi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie