18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Kobieca twarz ruchu narodowego
o................n • 2013-07-08, 7:06
Krótka charakterystyka ruchu i kobiet, które w nim są. Nawet fajne dupy tam mają. Szkoda tylko, że 19 lat to nie jest de facto odpowiedni wiek do zajmowania się polityką...ba! Podobno dojrzałość polityczna przychodzi dopiero ok. 25 roku więc większość forum nie zna się na polityce

Prawda jest taka, że gdyby nie kryzys i trudna sytuacja w PL to byśmy nie usłyszeli o Ruchu - nacjonalizm i inne doktryny tego typu robią się popularne kiedy jest ciężko w kraju :/



"Moje poglądy to Bóg, honor, ojczyzna" - ja głupi myślałem, że to piękna dewiza Wojska Polskiego, a tu się okazuje, że to teraz można nazwać poglądami...

Nie ma to jak być skrajnym nacjonalistą i się z tym nie kryć... szkoda tylko, że historia już nie raz pokazała, że wszystkie skajne "izmy" do niczego dobrego nie prowadzą - czy to feminizm, szowinizm, komunizm czy nacjonalizm...

I powiem jeszcze, że o ile nie mam nic przeciwko dumie narodowej itp. to jestem bardzo przeciwny Ruchowi - owszem, w Szkocji również rządzi Szkocka Partia Narodowa i narodowcy, ale w odróżnieniu od Ruchu, który prezentuje agresywne postawy, często ksenofobiczne, Scottish National Party stawia interesy swojego ludu na pierwszym miejscu, ale broni każdej mniejszości, szanuje wszystkich, jest otwarta na inne narodowości i stara się, żeby komfort jaki mają Szkoci był dostępny również dla emigrantów. Jest to partia narodowa, ale złożona z ludzi, którzy dbają o swoich wyborców.

A Ruch Narodowy? Z tego co widzę, to oni bardzo chcą tępić komuchów, którzy i tak w ciągu 10 lat powymierają. Ciągle tylko słyszę o "Bogu Honorze Ojczyźnie", żołnierzach wyklętych i innych patriotach, ale czy wsadzenie Jaruzela za kratki da mi chleb na stół? Czy znajdę pracę, bo będzie nagonka na Urbana? Czy oskarżenie Kiszczaka zapewni mi emeryturę? Nie sondzę...

Nie potrzebuję "niepodległej Polski bez republiki okrągłego stołu" - potrzebuję Polski w której jest praca i godziwe zarobki.

A co do głosowania, to zagłosuję na Palikota, bo mnie "kupił" tekstem: " Być może Wanda Nowicka chce być zgwałcona"
Zgłoś
Avatar
NWC 2013-07-08, 7:20
Nie wiem co napisać ponieważ nie osiągnąłem wieku dojrzałości politycznej.

Nie no napiszę... O co oni chcą walczyć? Rząd będzie jeszcze długo długo ten sam a jak przyjdzie inny to będzie takie samo gowno jak i jest w Polsce, niestety długo długo się to nie zmieni... o ile w ogóle się zmieni.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-07-08, 7:44 2
"Nie można tego porównać z nazizmem, tak samo jak Adolf Hitler podawał rękę w geście przywitania się, to tak samo ja teraz mogę powiedzieć, ż ekażdy kto w taki sposób się wita czy kogoś pozdrawia jest hitlerowcem"

Oto i siła retoryki działaczy Ruchu. Ten łysy idiota nie jest i nigdy nie będzie patriotą. Przez nazistów zginęło 6.000.000 naszych rodaków, a po wojnie utraciliśmy suwerenność na czterdzieści pięć lat. Usprawiedliwianie gestu "pięciu piw" jest szczytem hipokryzji. Podanie ręki to tradycyjna forma powitania w naszej części Europy, a "zamawiamie pięciu piw" praktykowali Rzymianie i naziole. Jakoś nie wydaje mnie się, by nazi-plastuś z filmiku czytał do poduszki Marka Aureliusza....

Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2013-07-08, 8:32 2
Dzieci próbują pozować na wielkich polityków i patriotów....ale sam pomysł wystąpienia przeciwko temu profesorkowi (kpina zamierzona) popieram - nie można głaskać po dupie kogoś, kto zwalczał nasze podziemie antykomunistyczne...
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-07-08, 8:43


A to tak odnośnie podniesionej dłoni:


__________



Tutaj też bardzo sympatyczna dziewczyna

Zgłoś
Avatar
zjem.cie.92 2013-07-08, 9:00 4
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-07-08, 9:07
Hauer88,
Tak, salut rzymski. A swastyki to pewnie nieszkodliwy azjatycki symbol szczęścia... Litości.
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-07-08, 9:13 2
Dziobak napisał/a:

Hauer88,
Tak, salut rzymski. A swastyki to pewnie nieszkodliwy azjatycki symbol szczęścia... Litości.



Gdzie narodowcy używają swastyk? Z tego co pamiętam to sami takowe palili:



Wiem, wiem zaraz mi wkleisz stare zdjęcie jakiegoś B&H bądź C18

Cytat:

"Moje poglądy to Bóg, honor, ojczyzna" - ja głupi myślałem, że to piękna dewiza Wojska Polskiego, a tu się okazuje, że to teraz można nazwać poglądami...



Nie wiem czym słuchasz ale ona tam wypowiada się że Bóg, Honor i Ojczyzna to są wartości którymi się kieruje. Nic tam o poglądach nie wspomina
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-07-08, 9:21
glupie pindy, wala sie po katach z ziomalami z klubu, dbaja o czystosc rasy a jakby nagle wyjechaly do anglii czy gdies to zaraz by opierdalaly kolbejakiemus ahmedowi
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-07-08, 11:32
mare30ks, nie mierz innych swoją miarą..

DUST DEVIL, widzisz naoglądałeś się TVN i teraz chcesz popierać dewianta/ćpuna.. Mam nadzieję, że znowu tylko trollujesz. Co by dało uwięzienie komuchów na chwile przed ich śmiercią? Chociaż odrobinę sprawiedliwości. Za parę lat jak będziesz opowiadał swoim dzieciom o historii Polski to jak opowiesz o drugiej połowie XX w. ? "Dzielni bohaterowie spod sierpa i młota odbudowując Polskę wybijali strzałem w tył głowy swoich sojuszników z Powstania Warszawskiego, szpiegów, bandytów z AK, NSZ, KWP, a gdy komuna niestety upadła to Ci 'zasłużeni obywatele' spokojnie dożywali śmierci w centrum stolicy z emeryturą 5 tysięcy."
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-07-08, 21:54
DUST DEVIL napisał/a:

Krótka charakterystyka ruchu i kobiet, które w nim są. Nawet fajne dupy tam mają. Szkoda tylko, że 19 lat to nie jest de facto odpowiedni wiek do zajmowania się polityką...ba! Podobno dojrzałość polityczna przychodzi dopiero ok. 25 roku więc większość forum nie zna się na polityce


bo przecież to chodzi o "5 piw", a coście myśleli?!
Zgłoś