18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rozyk 2013-07-26, 22:58
jak dla mnie kobiety powinny na rowni z mezczyznami startowac w sporcie jak sa tak rowno uprawnione tylko wtedy zadnych wygranych zadnej kasy i zadnych sukcesow
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-07-26, 23:09
Czolgman napisał/a:


Jeżeli ma cipsko między nogami i ma ciote to jest to kobieta tłuku... Babochłop ma kutasa między nogami... A to, że się napierdala to jest jej wybór.
Widać preferujesz pizdowate panienki, które rzygają na dźwięk wypuszczonego bąka z dupska i mają żałobę po złamanym tipsie...

Laska też musi mieć przysłowiowe "jaja" Nie mam na myśli tego, że ma się tłuc w ringu czy w klatce. Ale np jak dobrze zjem i sobie beknę to nie ma wydzierać mordy "oo FUUUUJ ! Ty ŚWINIO" i jebać fochy na tydzień...



Wiem, że na wsi to dziwne, ale ja sobie cenię kulturę. Niestety tacy jak ty ją niszczą.

juzekmotyka napisał/a:

@Hrodgar oto Gina Carano

Obrazek

Jeszcze można wymienić Ronde Rousey i Karolinę Kowalkiewicz.



Wyjątek potwierdzający regułę.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-26, 23:57
Czolgman napisał/a:



Jeżeli ma cipsko między nogami i ma ciote to jest to kobieta tłuku... Babochłop ma kutasa między nogami... A to, że się napierdala to jest jej wybór.
Widać preferujesz pizdowate panienki, które rzygają na dźwięk wypuszczonego bąka z dupska i mają żałobę po złamanym tipsie...

Laska też musi mieć przysłowiowe "jaja" Nie mam na myśli tego, że ma się tłuc w ringu czy w klatce. Ale np jak dobrze zjem i sobie beknę to nie ma wydzierać mordy "oo FUUUUJ ! Ty ŚWINIO" i jebać fochy na tydzień...

BTW. Zajebisty szacunek do rywalki !



Widocznie masz niskie wymagania, liczy się prawdziwa kobieta, ani plastik, ani księżniczka ani zawodniczka MMA.

juzekmotyka napisał/a:

@Hrodgar oto Gina Carano

Obrazek

Jeszcze można wymienić Ronde Rousey i Karolinę Kowalkiewicz.



No fajnie, a jak wygląda po walce? nos bokserski, żeby połamane. Prawdziwa kobieta się nie bije, bo ma faceta, który bije się w jej imieniu. No ale to było przed równouprawnieniem i krzykiem feministycznych pizd, które nie potrafiły sprytem i wdziękiem znaleźć faceta, a później sprawić aby robił to co one by chciały.
Zgłoś
Avatar
Assassin93 2013-07-27, 0:03
I weź takiej powiedz, że zupa była za słona...
Zgłoś
Avatar
p.s30 2013-07-27, 0:30
nie chciała zbierać bawełny...
Zgłoś
Avatar
enjoy7 2013-07-27, 0:35
Ruchać póki ciepła
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-07-27, 0:52
Lubie jak laski sie biją ale zawsze mi smutno wtedy bo co jak taką w fajne cyce kopnie czy coś. Szkoda cycuszków
Zgłoś
Avatar
Wroganin 2013-07-27, 4:24
Filmik powinien się kończyć co najmniej po 10 sec...
Zgłoś
Avatar
Czolgman 2013-07-27, 13:16
MrZet, No widzisz... Zatem na Twojej wiosce masz inne pojęcie kultury... Nie uważam, żeby beknięcie we własnym domu było jakimkolwiek przejawem wieśniactwa i braku kultury... Sam to robisz na bank kilka razy dziennie tak samo jak walisz bąki... Tylko przed własną dziewczyną/narzeczoną/żoną musisz spierda**ć do innego pokoju lub kibelka, żeby coś naturalnie wytworzonego przez Twój organizm mogło się "uwolnić"... Byleby nie usłyszała... I to jest bardzo przykre... Nie uważam też, żebym niszczył pojęcie kultury... Bo w miejscach publicznych potrafię się zachować A w domu... ? Wolność Tomku w swoim domku...

Hrodgar, Co to znaczy "prawdziwa kobieta" ? Co to za pojęcie w ogóle... Mam rozumieć naturalna tak ? Bez silikonu, botoksu etc. ? Bo jak inaczej to wytłumaczyć... Jeżeli o to chodzi to zgadzam się ! Naturalność u kobiety to podstawa... Ale to czym się zajmuję, jakie sporty uprawia nie daje podstaw do oceniania płci...
Zgłoś
Avatar
conrad89 2013-07-28, 0:29
jeszcze ją Suka dobiła strzałem
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-07-28, 7:53
Ale sobie sędzia pomaca...
Zgłoś